Biz aslında bildiğin yokuz bacanak...
9,024 izlenme   |   173 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
Uyumsuz_PenGuen
#ota boka gulen biri olmak benim secimimdi, yoksa bu hayatta hicbir seyin komik olmadigini bende biliyorum.

Varlik ile yokluk arasindaki farki anlatacagim size zaman içinde, ama öncelikle bilmeniz gerekiyor, biz yokuz bacanak.. bildiğin yokuz..
Beğen

HakkınSesi
#'her sabah mutluluk yenik başlıyor yaşamaya...'

Cemil gibi 'Caferrr' diye bağırası gelir insanın burada.
tek kişilik bir dünya yatak icabında. efendime söyleyeyim sıcak ekmeğin üzerine tereyağı sürüp, afiyetle götürmek gibi. otlu peynir ya da trakyaya özgü herhangi bir peynir de olabilir, bir de iskenderunun ufak yeşil zeytini.

şekersiz çayla ortak olunur buraya. bacanaklar susmasın yeter ki.
Beğen

grafspee

aslan bacanak

Uyumsuz_PenGuen

en sevdigim yemek kahvaltidir aslinda.. )) ama maalesef o da aslinda yok

ressam12
#

youtube.com/watch?v=HSw3IMTT4uc

selam bacanak
bu türkü de yok aslında

Beğen
Son Düzenleme: ressam12 @ 15/12/2016 11:48:40

Uyumsuz_PenGuen

bunuda yeni gördum,benim bildiri sisteminde problem var sanirim.. teșekkurler bacanak güzel geçti vakit...

Uyumsuz_PenGuen
#ota boka gulen biri olmak benim secimimdi, yoksa bu hayatta hicbir seyin komik olmadigini bende biliyorum.

http://7tales.net/dead-for-48-minutes-catholic-priest-claims-god-is-female-784.html

șu linki bir inceleyin hele, sonra bașlayak bașlayabilirsek...
Beğen

chaotica

?!

Sakıncalı Piyade
#Hangimsin sen benim,Hangi Rengine boyasam ki seni gözlerimin

ben yıllardır olayı var olmanın dayanılmaz hafifliği diye anlamışım meğer olay yok olmaktaymış yala
Beğen

Uyumsuz_PenGuen

dostlarim,

kucuk bir nokta kaldi onu daha tam șaapamadim kararsizim gözluyorum, bitsin vallabilla nlatcam size..

bayan hayranlarim beni bekleyiniz
Beğen

Uyumsuz_PenGuen

anangil babangil nası, iyiler mi bacanak.?
Beğen

lacivertiğnedenlik
#...

Niye yokuz bacanak..yok muyuz..
Beğen

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.