BAYRAM TEBRİĞİ
4,028 izlenme   |   85 yorum   |   Sıralama:
« İlk   « Önceki Sayfa Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
NAZMİ ŞENUSTA
#

silahların kan kusmadığı kardeşçe yaşanılan barış ve özgürlükler içinde bir dünya dileğimle,tüm inanan
din kardeşlerimizin kurban bayramını kutlarım.
Beğen

Kamil üci
#Umudunuz yol arkadaşınız olsun

Çocukların Açlıktan, kıtlıktan, hastalıklardan, savaşlardan ölmediği, anaların ağlamadığı bir dunyada, yaşamak dileği ile Mutlu Bayramlar
Beğen

McK
#HAYALLERİMİ GERÇEK KILANA SECDEM.

HER GÜNÜM BAYRAM HER YANIM AŞK BENİM, NE MUTLU Kİ DELİYİM... NİCE MUTLU BAYRAMLARA DOĞRU HEPBİRLİKTE İNŞAALLAH.
Beğen

YAZGI24.
#

Bayram. Sadece adı kalan, kendisi siyaset tezgahı olarak kullanılan, dönemin sadece çıkarı olanın, çıkar sağlayacağı yere verdiği selam adı.
ne bayramı ya?bu dönemde bayram hikaye.
eyvallah...
Beğen

levent taner
#Karizma bazen de karda iz bırakma sanatıdır ardında, sonra bir bakarsınız karizma yerlerde.

Kurban bayramınız mübarek olsun.
Beğen

baharca57
#

Tüm müslüman aleminin ve Edebiyat defteri Ailesinin Kurban Bayramını Kutluyorum.Saygı ve sevgiyle..
Beğen

direniş

Hayırlı bayramlar canım... Allaha emanetimsin güzel yurdumda..

En derin sevgilerimle bitanem...

İsabella
#devinim

Etlerini buzlugunda dolusturup da kolu komsuya dağıtmayan pinti cimri ve de muslumanliktan nasibini almamis, paylasmak nedir bilmeyen, amacı kan dökmek degil de bi senelik et biriktirmek niyetiyle kurban kesen insanlardan olmamak ve de öyle insanlardan uzak olmak dileğiyle,

Aile boyu mutlu bayramlar dilerim. Çocuklara bol harçlık verin emi
Beğen

kıyıdaki adam
#

Tüm dostların bayramını kutlarım. Saygılar selamlar..
Beğen

Dosteli_
#

Yüreğinde insan sevgisi taşıyan, güzellik taşıyan ,şiir taşıyan tüm edebiyat defteri üyelerinin bayramını en içten dileklerle ben de kutluyorum
Beğen

Sevay
#Yaralı ve uçmaya hevesi kalmamış bir kuşa benziyor içimdeki umutlar....

Yorum Yaz
« İlk   « Önceki Sayfa Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.