Edebiyatdefteri üyesi 10 arkadaş ile yürüttüğümüz 2014 yılı içinde yayınlanmış şiir, hikaye, makale, deneme,mektup alanlarında en iyileri seçtik.

6.230 izlenme - 64 yorum -
/ 7 »
Yorum Yaz
CaNMaYBuLL
19 Nisan 2015 Pazar 14:54:50
EdebiyatDefteri üyes 10 arkadaş ile yürüttüğümüz 2014 yılı içinde yayınlanmış Şiir, hikaye, makale, deneme,mektup alanlarında en iyilerini seçtik. Tabi bu seçki sadece bu on kişiyi bağlar. Lakin hazırladığımız yazılar, yorumlar bu emeklere yeniden bir bakış açısı getireceğine inanıyoruz.

Kısa bir süre sonra hep beraber, bu güzel yazılardan kısa örneklemelerle akıllarda kalacak şekilde tanıtacağız.

Saygılar

ANSIZIN ( Yönetici )
19 Nisan 2015 Pazar 17:50:49
Ayvazım Deniz
19 Nisan 2015 Pazar 18:13:44
Valla bende merakla bekliyorum
akasyameral
19 Nisan 2015 Pazar 18:23:35
aynen ben de merakla bekliyorum...
MementoMori
19 Nisan 2015 Pazar 20:18:46

Acaba birinciliklere ödülde var mı ?

Merakla bekliyorum...

İyi çalışmalar
**Havin_**
19 Nisan 2015 Pazar 20:59:54

Heyecan, ne güzel bir duygu..

Bekleyenler arasındayım .))

berşah
19 Nisan 2015 Pazar 23:14:14
En güzel yazılar, en güzel şiirler ve en'ler kimlermiş ,bende merakla bekliyorum.
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
19 Nisan 2015 Pazar 23:40:02

gelsin edebi bahar mevsimi açın çiçekler uçun böcekler..:)

İsmail Gezer
20 Nisan 2015 Pazartesi 07:51:02

on kişi için niye uğraştınız..
aranızda halletseydiniz.nasılsa bizi bağlamaz...

CaNMaYBuLL
20 Nisan 2015 Pazartesi 16:11:35

sizi de alalım on kişi içine isterseniz ? :) Belki ilgilenirsiniz . Lakin sizi almadan önce tekrar yazıyı okursanız ne demek istediğimi anlamış olursunuz...

Özlem Tarhan
20 Nisan 2015 Pazartesi 11:12:08
Sevgili Maybull..

Fikir cok iyi de ifadede bir sıkıntı var sanki. Yani bu çalışma on kişi tarafından yapılıyor ve sadece o on kisinin eserleri arasından mı yapılıyor seçim? Yoksa inceleme ve seçimi on kişi yapıyor ama tüm edebiyatdefteri üyeleri bu incelemeye tâbî mi? Tam bu noktada bir anlaşılmazlik var sanki ifadede.

Açıklık getirilirse herkes net bir şekilde anlar diye düşünüyorum.

Başta siz olmak üzere emegi geçen herkese teşekkürler şimdiden...

CaNMaYBuLL
20 Nisan 2015 Pazartesi 14:21:35

Hayır,on arkadaş bütün siteyi tarayarak en'leri seçiyoruz.
Özlem Tarhan , forumun sahibi
20 Nisan 2015 Pazartesi 14:27:25
Tamam. Teşekkürler..
Yorum Yaz
/ 7 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.