Edebiyatdefteri.com en iyi edebiyat sitesi seçildi.
1,912 izlenme   |   59 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
ANSIZIN
#Edebiyatdefteri.com

Başkent Edebiyat Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği tarafından bundan sonra her yıl verilmesi planlanan “Kültür ve Edebiyatımıza Hizmet Ödülleri"nin 2014 yılı sahipleri açıklandı.

Edebiyatdefteri.com sitemizi ödüle layık gören dernek yöneticilerine sitemiz adına teşekkür ederiz.
Beğen
Son Düzenleme: ANSIZIN @ 01/04/2015 09:19:12

Gülşah Dağlı
#Kalbimi imha ettim/ lüzumsuzdur

Çok sevindim. Bu üzel site zaten bu ödülü hak ede ede almış. Başarılarınızın devamını dilerim. saygı ve selam ile
Beğen

Mehmet Kılıçel
#Kınına çekilmiş en güçlü kılıçtır.Dilin laflar arası seviyesiz sürtüşmelere sessiz kalması...M.Kılıçel

Tebrike eder başarılarınızın devamını dilerim
Beğen

sahra
#

ne güzel olmuş tebrik ediyorum.
Beğen

Afet İnce Kırat
#Geleceği unuttum geçmişte yaşıyorum Oysa umut yarındı bu hale şaşıyorum. Afet Kırat

Boşuna sevmiyoruz bu siteyi, tebrik ederim kardeşim.
Beğen

Şükran AY
# kaç zamandır çocuk kalbiyle / aşılanır unutuş / gömülürcesine / mavi bir ömrün el çizgisine...ş.

Harika bir haber bu.Neredeyse sekiz yılımın geçtiği, artık siteden öte bir yuva, bulunanların aile ferdi olarak görüldü sitenin ödüle layık görülmüş olması son derece sevindirici . :)

İstikrarlı, yenilikçi, özverili, objektif tutumuyla başta yönetim kadrosunu, edebiyatın ülkemiz ve dünya zemininde sağlıklı ivme kazanmasına sağladığı destekle, teşvikle ve etkiyle tüm defter ailesini tebrik ederim.

Yaşasın defterim .Nice ödüllere inşallah.
Beğen

Mâî_Dem..Safâ
#..,

Seviniyorum işte öyle..öyle seviniyorum ki,

Beğen

suveydahan
#

Tebrikler .. Bu çok güzel bir haber.
Beğen

SILA
#İnsan kendi düşüncelerinin ürünüdür.Ne düşünürse ona dönüşür......Mahatma Gandhi

hak ettiği yerde tebrik ederim

saygımla
Beğen

turanoğlu
#

Tebrik eder, başarılar dilerim. Çok sevindim.
Beğen

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.