Edebiyat defteri 2013 şiir antolojisi - köprü

3.127 izlenme - 88 yorum -
/ 9 »
Yorum Yaz
Çeşminaz.
18 Mart 2013 Pazartesi 12:27:06
Güne yıllıkla başlamak...
DOĞAN KAN
19 Mart 2013 Salı 16:24:32
Sayın Yönetici,
Köprü Kitabının oluşmasına imza attığınız için sizi yürekten kutlarım. İnanın Köprü' yü daha çok okuyucuya ulaştırmak için 19 Mayıs Üniversitesi kütüphanesine hediye ettim. Sevgilerimle. Doğan Kan
Mehmet Turgut
23 Mart 2013 Cumartesi 08:29:36
Güzel bir çalışma oldu.Herkesi kutlarım.Saygılar.
ANSIZIN ( Yönetici )
18 Mart 2013 Pazartesi 12:33:04
Merhaba

Kitaplarımız tahminimce tüm katılımcılarımızın eline bugün teslim olacaktır.

"Kırmızı" ile başlayıp ilerlediğimiz bu yolda "Şemsiye" mizi hep yanımızda taşıdık. "Merdiven" leri kararlı bir şekilde çıkarak "Anahtar" ımızı hiç unutmadık. Bu anahtar ile "Sandık"larımızın kapılarını iyice kilitledik. Ve şimdi hep birlikte "Köprü"'nün yolunu tuttuk.

Altıncı kitabımızın hepimizin kütüphanelerinde ölümsüz izler bıraktı.

Geleceğin şiir ile örülmüş duygu dolu basamaklarında isimleri ve eserleri ölümsüzleşen tüm üyelerimize, okul ve şahsi kütüphanelerimizde yerini alacak yıllık çalışmalarımızda bizimle birlikte yürüdükleri için sonsuz teşekkür ederiz.

GÜLÜMSE İZMİR
18 Mart 2013 Pazartesi 13:11:10
Merhaba Sn.Yöneticim,
Şiirlerle gerçekten Köprü olacak yıllığımız.
Baskısı kapak resminin görselliği dizaynı çok güzel.
Edebiyat defterine yakışır nitelikteydi.
Bu sitede yazmaktan ve sizler gibi yöneticilerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum.
Emeği geçen herkese sizin şahsınızda teşekkür ediyorum.
Selamlar saygılar İzmir'den.
guler birsozu
18 Mart 2013 Pazartesi 15:17:49
Şu anda kavuşmuşluğun mutluluğunu yaşamaktayım.Çok güzel misler gibi kokuyor. Çok sagol ANSIZIN ...Başarın daim olsun. Çok sevgiler
meselci
18 Mart 2013 Pazartesi 15:29:31

Köptü Mardin'e ulaştı.

:)
Çile Vapuru
18 Mart 2013 Pazartesi 18:13:09
Akşam işten eve geldim.İçeri girer girmez eşim kitapların geldiğini söyledi.Edebiyat defterine yakışır nitelikte pırıl pırıl kitaplar inan çok beğendim.Bimiyorum şiir yazanların kısa bir özgeçmişide olsaydı,bence harika bir antoloji olurdu diye düşünüyorum.Her şeyden önce bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri yürekten kutluyor sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.İyiki varsınız''EDEBİYAT DEFTERİ''.
Adem Güngör
18 Mart 2013 Pazartesi 18:27:07
yıllık olarak gönderdiğiniz kitabımı aldım çok güzel olmuş teşekkür ederim saygılarımla
serapertence
18 Mart 2013 Pazartesi 18:32:30
Kitaplar bu gün elimde...emeklere sağlık...teşekkürler ....Böyle bir Antolojide yer almakdan çok mutluyum...her zaman devamını dileyerek saygılarla ....serapertence
Muhsin Köktürk
18 Mart 2013 Pazartesi 18:43:03
Yıllarca bir yayınevinde yazar ve düzeltmen olarak çalışmış biri olarak bir kitap hazırlayıp sunmanın ne denli zor olduğunu bilirim. Defalarca okur, ama tüm dikkatinize karşın birtakım yanlışları fark edemezsiniz. Sonra sizi acımasızca eleştirirler. Bilmezler ki bir şey yaratıyorsanız birtakım yanlışlıklar kaçınılmazdır. Yaratmayanlar yanlış yapmaz ancak. Edebiyat Defteri, gördüğüm kadarıyla yalnızca olumlu eleştirileri hak edecek nefis bir çalışma çıkarmış ortaya. Olumsuz eleştiriye açık kapı bırakmamış. Görselliğinden içeriğine dek övgüyü hak eden bir çalışma sunmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler, saygılar!.. http://muhsinkokturk.blogspot.com/
Afet İnce Kırat
18 Mart 2013 Pazartesi 18:56:20
Kitaplar bu gün elime geçti, henüz vakit bulamadım şiirlere bakmaya ama kapak çok şık olmuş. emek verenlere ve bu güzellik içinde bizi de alanlara ve sana çok teşekkürler Ansızın...
nur49
18 Mart 2013 Pazartesi 20:23:56

Saygıdeğer Edebiyat Defteri Yöneticileri ve sevgili arkadaşlarım,
sizlerle aramıza Köprü olacak kitabımızı alınca, keşke önceki yıllıklara da katılsaydım dedim.
Çok güzel bir hâtıra olacak. Biliyorum ki, söz uçar, yazı kalır. Ömrüm oldukça saklıyacağım. Çok teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda da beraber olmak dileğiyle saygı ve sevgilerimi yolluyorum. Hâlenur Kor
Emine UYSAL (EMİNE45)
18 Mart 2013 Pazartesi 21:04:16
Herkes önce ben aldım diyor ama ilk ben alacaktım aslında, sabahın köründe aradı beni kargo ama işte olduğum için akşam aldım.

Gerçekten çok güzel olmuş. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkürler.
ZEKİ CENNET
18 Mart 2013 Pazartesi 21:28:35
TÜRKİYE'NİN GÜL BAHÇESİ ISPARTA ŞEHRİME GÖNÜL DOSTLARIMIN KATKILARIYLA, DUYGULARIYLA BÜTÜNLEŞEN ŞİİR DÜNYASI KÖPRÜ ANTOLOJİSİ ELİME ULAŞTI. İNŞALLAH SENEYE YİNE GÖNÜL DOSTLARIYLA HAZIRLANACAK OLAN ANTOLOJİNİN ADI ( GÖNÜL KÖPRÜSÜ ) OLUR. SELAMLAR SİZE.
ZEKİ CENNET
18 Mart 2013 Pazartesi 21:29:36
TÜRKİYE'NİN GÜL BAHÇESİ ISPARTA ŞEHRİME GÖNÜL DOSTLARIMIN KATKILARIYLA, DUYGULARIYLA BÜTÜNLEŞEN ŞİİR DÜNYASI KÖPRÜ ANTOLOJİSİ ELİME ULAŞTI. İNŞALLAH SENEYE YİNE GÖNÜL DOSTLARIYLA HAZIRLANACAK OLAN ANTOLOJİNİN ADI ( GÖNÜL KÖPRÜSÜ ) OLUR. SELAMLAR SİZE.
mehmet böke
18 Mart 2013 Pazartesi 22:02:30
bir daha antolji yıllk olursa benide aranıza alınız.Kitaplar güzel baskılı teşekkürler.Mehmet Böke
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
19 Mart 2013 Salı 01:04:44

Edebiyat Defteri ailesinden

sanalı gerçeğe dönüştüren edebi-ebedi "KÖPRÜ"

antoloji- 2013

ve teşekkürler

Habib Dağ
Cömert yılmaz
Nâgehân
Tuncay öztürk
Edebiyat Defteri ailesi

ve özenli güzel kapak tasarımı için ayrıca teşekkürler Habib Dağ..:)

insanlık sanatını yüceltenlere selam olsun iyi ki varsınız değerli dostlar..:)

Ahretahû
19 Mart 2013 Salı 01:52:09

Can-ı Gönülden Ben de Selâm ve Sevgilerimi gönderiyorum...

İlk tercihim ( Tutsak Arzular ) İsimli Şiirimi tercih etmemişsiniz, Eşime sürpriz yapacaktım olmadı, nasip olursa gelecek sene inşa Allah... ( İpler Senin de Elinde mi ? ) İsimli Şiirimi de ben severim, Siz de herhalde onu sevdiğiniz için öne almışsınız... Teşekkürler ediyorum...

{AH}met{RE}fik{TA}vşanlı{HÛ}
Jale Keskin (Karadurmuş)
19 Mart 2013 Salı 11:13:15
Bu köprüde bir nefes olmak beni sevindirdi . Tüm emeği geçen arkadaşlarıma teşekkürler. Selamımla.
Hatice Dökmen
20 Mart 2013 Çarşamba 10:09:00
Türkiye genelinde bu kadar yükselen trendi ve doğru çizgisinde ilerlemeye devam tek edebiyat sitesi EDEBİYAT DEFTERİ dir diye düşünüyorum. Kütüphanemdedeki serilerime yeni bir kitap daha eklendi. Benim için defterimizin kitapları klasiklerden daha değerli. Umarım daha nice yıllarda elele nice kitaplarımızla yaşlanırız. Sevgi ve şiir dolu günler dilerim.
M.YAZICI
20 Mart 2013 Çarşamba 13:33:12
Kitapları Teslim Aldım, Emeği Geçenlere Teşekkürler...

Naçizane fikrim: Kapakta Açıklayıcı not düşünebilirdi zira kitaba bakıldığında; köprü ismi derin anlamlar içerdiği hâlde, kategorisi hakkında fikir vermiyor ne olduğunu sadece bizler, Edebiyat Defteri Mensupları anlıyor, oysa not düşülmeliydi şiir mi, hikaye mi, roman mı; Antoloji / Yıllık, her ne ise...

Not: Gelecek seferde dikkate alınır temennisiyle, sadece kapak hakkında düşüncelerimi beyan etmek istedim; sürçülisân eylediysek affola...
Tekrar teşekkürler emeğinize, sağ olunuz var olunuz; her şeye rağmen emeğe saygı esastır; eleştiri ise, kalite getirir...
İyi Çalışmalar / Hoşça Kalınız

Saygılarımla
Metanet Yazıcı
KAYIP YALDIZ
21 Mart 2013 Perşembe 00:29:00
Değerli edebiyat defteri yöneticileri
Sevgili ansızın sizleri birkaç satırla anlatacak kadar kabiliyetli değilim ama
Allah vekil dualarımdan hiç eksik etmedim sizi…
Gönül dostları…
Emeğiniz emanetimizdir
Çocuklarıma bırakacağım en değerli miras olacaktır
İyi ki varsınız, iyi ki sizlerle buradayım
Sevgiler yüreğinize…
FERHAT GÜNAYDIN
22 Mart 2013 Cuma 09:32:35

Yıllık elime geçti. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Siz değerli Edebiyat Defteri yöneticileri sayesinde gelecek nesillere uzanacak bir köprümüz oldu. Kalplerde de kurulan bu köprü inşallah uzun yıllar devam eder.
Çalışmalarınızda başarılar diliyor. Köprü için katkısı bulunan siz değerli yöneticilere ve tüm şair dostlarıma sonsuz teşekkürler.
İnşallah ilerde bir araya gelmek, görşmek üzere...
Saygı ve selamlarımla.
Ummuhan Yıldız
23 Mart 2013 Cumartesi 23:53:34
Köprü: Bir araya toplanmış bütün şehirlerin büyüsünü nehirlerle birlikte birbirleriyle kaynaşması için coşarak akması için geçit vermiş…

Emeği geçenlere en kocaman teşekkürlerimle

Saygıyla selamlar
bekir odaci
24 Mart 2013 Pazar 11:22:25
efendim diğer üyeler gibi bende köprüye ulaşanlardanım çok güzel birçalışma olmuş emeği geçenlere çok teşekkür ederim saygılarımla selamlar
Mecburi
24 Mart 2013 Pazar 19:50:09
Düşüncelerin damlasıdır duygu; denizinde sevgi suları ve o sularla yıkanır aşklar sevda derelerinde.İşte o dereler ki; şiirin kendisidir..!

KÖPRÜ Adlı çalışmada emegi geçen herkese şükranlarımı iletiyorum.

Saygılarımla...
Çeşminaz.
18 Mart 2013 Pazartesi 12:38:20
Tebessüm nasıl anlatılır ki keşke elime alınca resmedebilseydim.Teşekkürler defter ailesi iyi ki varsınız...
(( Seçil Nimet ))
18 Mart 2013 Pazartesi 12:57:33

HAyır hayır ilk ben aldıııııııııım....

Saat 12:00' da elimdeydi Köprü...
Çeşminaz.
18 Mart 2013 Pazartesi 13:01:29
ama ilk ben ekledim canım ve heyecanınızı aldım cümlelerinizden...
nargulu
18 Mart 2013 Pazartesi 13:00:40
Tanrım;
Bu kitap harika kokuyor...

Ölümsüzlüğü ruhunda hissetmek, damla damla her yürek sesi sel olmuş akmış...
Bereketinde sözlerimizin, nasılda çoğalmışız birbirimizin yüreklerinde!

Bu harika duyguyu yaşatan siz değerli Edebiyat Defteri yönetici, emekçi ve iştirakçi tüm değerli kalemlere sonsuz teşekkürlerimle!

Sizinle olmak, harflere sımsıkı sarılmak...
gül peri
18 Mart 2013 Pazartesi 13:01:41

Biraz önce kapı çalındı ve kitaplar geldi.
Baskısı ve kapak resminin görselliği ile tek kelimeyle harika ,gözlerimi kamaştırdı.
Bu yıl ki baskı her senekinden daha da güzel olmuş.
Edebiyat defterine yakışır nitelikteydi.

Kapaktaki altın yaldızları gibi daha nice yıllar parlaklığını muhafaza eder.
Bu sitede yazmaktan ve sizler gibi yöneticilerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum.
Teşekkür ve takdirlerimle sevgiler
Son Düzenleme: gül peri @ 18.3.2013 13:04:22

ANSIZIN ( Yönetici )
18 Mart 2013 Pazartesi 13:03:52

Heyecandan kendime bile kargo göndermişim :)

nargulu
18 Mart 2013 Pazartesi 13:04:37
süper ya :))
-Ezrak Rahel-
18 Mart 2013 Pazartesi 13:05:09
işte bu harikaa

Çeşminaz.
18 Mart 2013 Pazartesi 13:21:28
Müthiş bu işte :)
NURGÜL SOYDAN
18 Mart 2013 Pazartesi 13:25:21
Ne güzel...
GÜLÜMSE İZMİR
18 Mart 2013 Pazartesi 16:01:07
Aslında iki kişiliğiniz var.
Şair ve Yönetici.
Siz şair kişiliğinize göndermişsiniz.
Çok da doğru olmuş şair arkadaşım.
Selamlar Saygılar İzmir'den.
Davidoff
18 Mart 2013 Pazartesi 16:41:11
Yönetici dediğin böyle olmalı

Teşekkür ederiz efendim, az önce bizimde kapımız çalındı

Kalimera.
18 Mart 2013 Pazartesi 19:11:09
su_misali(Gülhun Ertilav)
18 Mart 2013 Pazartesi 23:55:56

:)) şanslısın desene

:( daha benim kitaplarım gelmedi, heyecanla bekliyorum
nar çiçeğim
19 Mart 2013 Salı 08:55:11
işte bu süper oldu sabah sabah güldüm:D
katibim
19 Mart 2013 Salı 09:35:22
Harikasın Habib abi süper olmuş :)
Şükran AY
19 Mart 2013 Salı 11:10:20

:)))))))))))) Bu kadar olur
hasan1402
19 Mart 2013 Salı 12:15:58
teşekkürler yöneticilere
köprü banada ulaştı
FERHAT GÜNAYDIN
22 Mart 2013 Cuma 10:13:56
Ferdici70
22 Mart 2013 Cuma 11:04:31
Gülşen ERİŞ
25 Mart 2013 Pazartesi 08:28:21
kendinizi ödüllendirmişsiniz ne güzel işte
ibrahim doğan
25 Mart 2013 Pazartesi 16:36:35
yorumları okuyunca bende çok meraklandım...bu eseri nerde görebiliriz...selamlar...
GÜLÜMSE İZMİR
18 Mart 2013 Pazartesi 13:04:51
Şiirden Köprülerle Yıllık elimde arkadaşlar.
Ne güzel bir iz kalacak sizlerden kütüphanemde başköşede.
Başta sn.ANSIZIN Yöneticimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Selamlar sevgiler İzmir'den.
bestikoc
18 Mart 2013 Pazartesi 13:17:02

Edebiyat Defteri 2013 Şiir Antolojisi - Köprü kitabımı bu gün aldım
Çok sevindim ilginize tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim
Daim olun emeğiniz değer görsün
zaralıeren
18 Mart 2013 Pazartesi 13:19:08
Merhaba yöneticim

kitapları aldım çokta beeğendim nice paylaşımlar diliyorum

selamlarımla
Yorum Yaz
/ 9 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.