Yeni yıl kutlaması...

1.403 izlenme - 57 yorum -
/ » 6
Yorum Yaz
Cömert Yılmaz
30 Aralık 2012 Pazar 18:49:05

İyisiyle-kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni yılda güzelliklerin, sevinçlerin, mutlulukların daha çok olmasını dileriz.

Edebiyat defteri ailesi olarak; Siz değerli üyelerimizin yeni yılını kutlarız. 2013 yılı; Huzur, sağlık, barış ve esenlikler getirsin tüm dünyaya.

Edebiyat Defteri Yönetimi.

Son Düzenleme: Cömert Yılmaz @ 30.12.2012 18:51:13

soulmate
30 Aralık 2012 Pazar 22:39:43
nice sağlıklı mutlu yıllara..
GÜLÜMSE İZMİR
30 Aralık 2012 Pazar 22:58:53
Tüm şair dostlarıma huzurlu sağlıklı barış dolu bir yıl diliyorum.
Yönetim adına nazik mesajınız için teşekkür ederim.
Saygılar selamlar İzmir'den.
ozgece
31 Aralık 2012 Pazartesi 13:32:33
mutlu ,huzurlu ,sağlıklı ,bol şiirli yıllara diyorum..ilham perileriniz hiç eksik olmasın tabi aşk da
zeki çelik
31 Aralık 2013 Salı 13:37:47
Nice yıllarda nice şiirlere hep birlikte.
-Ezrak Rahel-
30 Aralık 2012 Pazar 19:04:25

Sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl temenni ederken
"barış güvercinleri eksilmesin göğümüzden"

saygıyla

e d i b / a h m e t
30 Aralık 2012 Pazar 19:07:00
Teşekkürler Cömert hocam, teşekkürler Edebiyat Defteri yönetimi...

2013 yılı 2012'den daha iyi olsun hepimiz için, ülkemiz için, dünyamız için...

Sevgiler...

Hürmetler...

nargulu
30 Aralık 2012 Pazar 19:08:27
Su misali yine aktı zaman, ömrün arkları boyunca...
Berrâk hayatlarla , güzellikler de buluşmak temennisiyle, bütün site yönetici ve üyelerine sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bol ilhamla nice seneler diliyorum..
Sevgiyle ve sıcacık kalsın ruhunuz...
Afet İnce Kırat
30 Aralık 2012 Pazar 19:30:39
Zaman geçtikçe ömrümüzden kaybediyoruz diye şikayet edenler, unutmayın ki anılarınız artıyor her nefes alıp verdikçe, bundan güzel ve anlamlı kazanç olabilir mi?
2012 geçti anılarımıza binlerce anı daha kattık, daha nice yıllar katmanız dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.
Çeşminaz.
30 Aralık 2012 Pazar 19:30:45
Bilmem kaç sene oldu öylesine uğramıştım.iyi seneler dostlar nice yıllara hep beraber....
Dilara.a
30 Aralık 2012 Pazar 19:39:56
Yeni aşklar, yeni heyecanlar, yeni mutluluklar, yeni umutlar ve daha neler neler. Hepsi yen iyılda bizleri bekliyor. Yeni yılı, en güzel günlerle geçirmemiz dileği ile.. Mutlu yıllar !..
Şükran AY
30 Aralık 2012 Pazar 20:13:21

En başta tüm Edebiyat aileme 2013 yılının sağlık, mutluluk, huzur getirmesini sevdikleri ve sevenleriyle birlikte geçirecekleri niceeee yıllara hiç yaşamadıkları kadar güzelliklere giriş için miad kapısı olmasını sonrasında tüm dünya insanı için önce barış sonra yine barışı ilelebet getirmesini tüm kalbimle diliyorum.

Çünkü oyuncak diye eline aldığı bombası patlayan çocuklar olsun istemiyorum. :(((

Tüm düşleriniz bu yıl gerçek olur inşallah :))))

Sevgiyle, dostlukla, saygıyla.

Aynur Engindeniz
30 Aralık 2012 Pazar 20:26:35
Herkese hayırlı bir takvim yılı diliyorum.
Yorum Yaz
/ 6 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.