Edebiyat defteri 6 yaşında!

3.024 izlenme - 97 yorum -
/ » 10
Yorum Yaz
ANSIZIN ( Yönetici )
9 Mart 2012 Cuma 06:31:39

Bir inatla başlayan ve çok değerli ekiple yoluna devam eden Edebiyatdefteri.com. Sizlerle altıncı yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor.

Emeklerimizi, hüzünlerimizi, mutluluklarımızı, heyecanlarımızı, sevinçlerimizi ve daha nice güzelliklerini barındıran ve hepimizin ikinci evi olan bu sitenin neredeyse Türkiye'de internete giren her 700 kişiden birinin bildiği bir site olmasında A'dan Z'ye tüm üyelerimizin ve siteye değer veren herkesin katkısı olduğunu biliyoruz.
Ve yine biliyoruz ki Edebiyatdefteri.com yürüdüğü bu kararlı adımlarla hiç birimize asla unutamayacağı nice anılar bırakmıştır.

İyi ki doğdun Edebiyat Defteri!

Ve sizler. İyi ki varsınız!

ANSIZIN tarafından 3/9/2012 4:06:23 PM zamanında düzenlenmiştir.
hülya hicran
9 Mart 2012 Cuma 07:22:37
Tebrikler vede teşekkürler iyiki böyle bir site kurmayı düşünmüşsünüz ,tüm emeği geçen yöneticileriyle herkese nice sağlıklı,katlamalı uzun yıllar beraberliğinde sayfamız daim olsun .
(( Seçil Nimet ))
9 Mart 2012 Cuma 08:12:27

Peki o zaman biz doğum gününe geldik !
HAdi keselim artık...
Mutlu yıllar...
Jale Keskin (Karadurmuş)
9 Mart 2012 Cuma 08:20:05
NİCE YILLARA EDEBİYAT AİLESİ
BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 08:28:12

6 yıl, dile kolay. Heleki 6 yıl boyunca ivmenin hep yukarıya gidiyor olması, başta sevgili ANSIZIN sonrasında sevgili Cömert Yılmaz olmak üzere tüm emek verenlerin hep daha iyiyiye daha yeniye yelken açması, onların özverisi,üyelerin sadakati böcüğümüzü 6 yıla getirdi.

Daha öncede demiştim yine diyorum bu siteyi torunlarımızda bilecek.

ANSIZIN'ı elinde baston, beyaz saç sakalla görmeyi çoook isterim:)

Nice 6 yıllara, 60 yıllara :)

Afet i azam
9 Mart 2012 Cuma 09:10:05
Nice yıllara Edebiyat Defteri...
Denizce
9 Mart 2012 Cuma 09:19:55

daha nice de yıllara inşallah hep birlikte ablacım
OlgunOnur
9 Mart 2012 Cuma 11:05:09
Bir inatla başlayan...

Giriş çok hoştu.

Nice yıllara diyeyim bende...
Davidoff
9 Mart 2012 Cuma 12:06:50
Pasta süper ama renkler sarı kırmızı olmalıydı :)
Oflu
9 Mart 2012 Cuma 12:15:01
Doğduğuna göre bir cinsiyeti var demek ki...
Kız mı erkek mi?
CemalettinGÜRPINAR
9 Mart 2012 Cuma 13:57:47
Nice altı yıllara gönül dostu, ilim, irfan yuvası EEDBİYAT DEFTERİ...

EDEBİYAT DEFTERİ

Edebiyat defteri var,
Odur bize sevgili yar,
Çalışmazsa dünyamız dar,
Edebiyat Defteri var.

Kimi keser kimi asar,
Ayak yere sağlam basar,
Dostlar şiirlerin asar,
Edebiyat Defteri var.

Bizim site çok güzeldir,
Ansızın’dan hem özeldir,
Şiir sanatı hem ezeldir,
Edebiyat Defteri var.

Her bir şair güzel yürek,
Fikirleri güzel serek,
Mutluluğa bir bir erek,
Edebiyat Defteri var.

Dostluk yürekte canımız,
Site bizim hem kanımız,
Gönülde hizmet şanımız,
Edebiyat Defteri var.

Şairleri hor görmeyin,
Yoluna engel durmayın,
Lüzumsuz soru sormayın,
Edebiyat Defteri var.

Her bir şair has bir çiçek,
Faydasız işlerden geçek,
Güzel yazın şiir içek,
Edebiyat Defteri var.

Cemal çok güzel söylersin,
Dostsuz Gülşen-i neylersin,
İlimle gönül eylersin,
Edebiyat Defteri var.

Cemalettin GÜRPINAR

Razgartlı
9 Mart 2012 Cuma 13:58:08
Birlikte daha nice güzel yıllara başarılarla inşallah...
sahra yeli
9 Mart 2012 Cuma 14:21:20

slm
Aranızda daha çok yeniyim.Bu Aileye katıldığım için çok mutluyum.İyi ki varsın Edebiyat Defteri.Daha nice seneler...
Nazlıgelin
9 Mart 2012 Cuma 14:29:31
Aranıza yeni katıldım ve geç kalmış olmanın burukluğunu yaşadım. Başka bir sitede geçen zamanıma da hayıflandım !
Aranızda olduğum şu kısa dilim içinde kalitenizi fark ettim.Size kocamaaan başarılar dilerim ve doğum gününüzü kutlarım.
Bu kaliteli ve kocaman ailenin bir üyesi olmaktan da çok mutluyum.
En güzel paylaşımlarda buluşmak üzre hoşça kalın.
MUTLU YILLAR.
Nazlıgelin
9 Mart 2012 Cuma 14:37:01
Aranıza yeni katılmış ve geç kalmış biri olarak hayıflandım. Bir başka sitede geçen yıllarıma yazık olmuş !
Aranızda bulunduğum şu kısa dönem içinde kalitenizi fark ettim. Hiç bir zaman bozulmaz inşallah.
Bu kaliteli ve kocaman ailenin bir üyesi olmaktan ötürü de mutluyum.
En güzel ve anlamlı güzelliklerde buluşmak üzre hoşça kalınız.
MUTLU YILLAR.
mavi_dans
9 Mart 2012 Cuma 17:49:17

Emeği olan herkese teşekkür ederiz.
Nice uğur dolu senelere.

Edebiyatdefteri.com
Bir çok üyenin gelişimine katkı sağlayan ender sitelerden birisi.

karabagli43
9 Mart 2012 Cuma 18:06:31
6.cı kuruluş yılınızı kutlarım.Gayret ve çabalarınızın kesintisiz devam etmesini temenni ederim. Sizler yönetici olarak bizler ise site müdavimi olarak bu meşaleyi nice yıllara taşıma gayreti içinde olmalıyız. Bu hepimizin başarısı olacaktır. Saygılar herkese.
karabagli43
9 Mart 2012 Cuma 18:08:08
6.cı kuruluş yılınızı kutlarım.Gayret ve çabalarınızın kesintisiz devam etmesini temenni ederim. Sizler yönetici olarak bizler ise site müdavimi olarak bu meşaleyi nice yıllara taşıma gayreti içinde olmalıyız. Bu hepimizin başarısı olacaktır. Saygılar herkese.

Sevo Can Çiçek
9 Mart 2012 Cuma 18:51:23
Sitenizi daha önce bu güzel siteye üye olan bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım..İyi ki tanımışım, iyi ki üyesiyim ve iyi ki Ededebiyat Defteri ikinci ailem benim. Daha nice başarılı ve mutlu yıllara, düzeyli dostça verimli paylaşımlara...
sadibal
10 Mart 2012 Cumartesi 16:33:21
Hakikaten de EDEBİYAT DEFTERİ. Daha nice yıllara başarılarıyla ulaşır inşaallah.

Bu harika siteyi kuran Sayın pek muhterem HABİB DAĞ (Ansızın) Beye, yöneticilerine, şairlerine, okuyucularına en samimi teşekkürler.
sadibal
10 Mart 2012 Cumartesi 16:34:45
Hakikaten de EDEBİYAT DEFTERİ. Daha nice yıllara başarılarıyla ulaşır inşaallah.

Bu harika siteyi kuran Sayın pek muhterem HABİB DAĞ (Ansızın) Beye, yöneticilerine, şairlerine, okuyucularına en samimi teşekkürler.

AliBUDAN
11 Mart 2012 Pazar 11:53:25
iyi ki doğdun nice mutlu yıllara...iyi ki varsın
bakican.
12 Mart 2012 Pazartesi 12:27:47
baktım da sular seller gibi geçmiş yıllar,

6 yıl 8 gün 53 sn... bu zamana dek üyelik zamanım içinde ne acılar biriktirmişim sevdaya dair ne şiirler yazmışım ki hepsini sizin gibi yüreği altın, sevdası engin, hüznü derin ama paylaşımı yüksek insanlarla birlikte yol almanın mutluluğunu da yaşamışım ve habib abiye de teşekkür ediyorum emeklerinden dolayı...

allah sizlere ve edebiyat defterindeki herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu nice ömürler vermenin yanında güzelliklere birlikte imza attığımız nice paylaşımlar nasip etsin inşallah.

yüzünüzden tebessüm, aşk ve sevgi gönlünüzden, güneş pencerenizden, huzur ve mutluluk peşinizden hiç eksik olmasın emi canlarım....

nice yıllara...

ayrıca yürek sesime ses veren ve benim gelişmemi sağlayan tüm hocalarımın ellerinden öperim allah sizlerden razı olsun

BAKİCAN/ baki evkaralı
bakican.
12 Mart 2012 Pazartesi 12:28:46
baktım da sular seller gibi geçmiş yıllar,

6 yıl 8 gün 53 sn... bu zamana dek üyelik zamanım içinde ne acılar biriktirmişim sevdaya dair ne şiirler yazmışım ki hepsini sizin gibi yüreği altın, sevdası engin, hüznü derin ama paylaşımı yüksek insanlarla birlikte yol almanın mutluluğunu da yaşamışım ve habib abiye de teşekkür ediyorum emeklerinden dolayı...

allah sizlere ve edebiyat defterindeki herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu nice ömürler vermenin yanında güzelliklere birlikte imza attığımız nice paylaşımlar nasip etsin inşallah.

yüzünüzden tebessüm, aşk ve sevgi gönlünüzden, güneş pencerenizden, huzur ve mutluluk peşinizden hiç eksik olmasın emi canlarım....

nice yıllara...

ayrıca yürek sesime ses veren ve benim gelişmemi sağlayan tüm hocalarımın ellerinden öperim allah sizlerden razı olsun

BAKİCAN/ baki evkaralı
Emrekans
17 Mart 2012 Cumartesi 15:50:23
Nice Yaşlaraaaaaaa!
Razgartlı
18 Mart 2012 Pazar 12:46:26
Daha nice yıllara hep birlikte inşallah...
meltemecem
9 Mart 2012 Cuma 06:37:06
yeni yaşımız kutlu olsun o zaman ve teşekkürler...
benim 5. yılım sitede demek erken yakalamışım :)
ilk üyeleri merak ettim e-robot ve yöneticimiz sayın Ansızın' dan sonrakileri:)
BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 10:31:24
e-robot çok eski değil ...yanılıyor muyum acaba?

meltemecem , forumun sahibi
9 Mart 2012 Cuma 17:18:59
e robotu ezeli sayalım:)
Elif_Demir
9 Mart 2012 Cuma 07:40:35
Selam olsun hepinize değerli site yönetimi ve değerli yazan, okuyan, paylasan arkadaslar..
Ben ne yazık ki aranızda cok yeniyim birkaç gun once uye oldum, aslında uzun zamandır hiçbir site veya forumu takip etmedim hem zaman, hemde merak eksikliğimden dolayı,fakat burda bir başka dünyayı kesfettim. Eminim cok emek vermiş cogunuz ve sizi en içten kutlarım yaptığınız calısmalar muhteşem otesi.. ayrıca bu site sayesinde cogumuzun unutmaya başladığı birsey hatırlar-paylasmayı.
Hepiniz sevgi ile kalın, nice nice senelere :)
BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 10:32:21
hoşgeldiniz aramıza.

daha nice yıllara hep beraber inşallah
Elif_Demir , forumun sahibi
9 Mart 2012 Cuma 15:37:15
Hosbulduk efendim inşallah :)))
larusa
9 Mart 2012 Cuma 07:58:43
SEVGİLİ EDEBİYAT DEFTERİM,
YOLUN UĞURLU OLSUN, NİCE YILLAR BÖYLE GÜZELLİKLERE İMZA ATMANIZ ATMAMIZ DİLEKLERİMLE
(( Seçil Nimet ))
9 Mart 2012 Cuma 08:06:57

Bu güzel fotoğrafı çekerken öyle eğlendim ve güldüm ki!
Edebiyat Defteri'min doğumgünü için özel bir çekimdi çünkü...
Nice mutlu mutlu yıllara sevgili ANSIZIN...
İyi ki Edebiyat Defteri var !

BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 10:34:00
Jale Keskin (Karadurmuş)
9 Mart 2012 Cuma 08:17:56
İstikrarlı Olmayı ilke edinen ben, yine çizgisinden şaşmayan ,istikrarlı, kendini sürekli yenileyen bu güzel sitede tam beş yıldır (sanırım eski üyeyim) güzel paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum.

Tüm EDEBİYAT ailesine sevgi ve saygım ile.

Jale KESKİN
BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 10:33:15
benim 4yıl biteli 2 ay oldu..

eskidik hayatım:)
Jale Keskin (Karadurmuş) , forumun sahibi
9 Mart 2012 Cuma 14:47:46
eskiciiii geldiiii hemde nasıl ama her gün yeni bir keyifle devam ediyoruz
BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 08:32:24

6 yıl, dile kolay. Heleki 6 yıl boyunca ivmenin hep yukarıya gidiyor olması, başta sevgili ANSIZIN sonrasında sevgili Cömert Yılmaz olmak üzere tüm emek verenlerin hep daha iyiyiye daha yeniye yelken açması, onların özverisi,üyelerin sadakati böcüğümüzü 6 yıla getirdi.

Daha öncede demiştim yine diyorum bu siteyi torunlarımızda bilecek.

ANSIZIN'ı elinde baston, beyaz saç sakalla görmeyi çoook isterim:)

Jale Keskin (Karadurmuş)
9 Mart 2012 Cuma 08:44:40
Cici annemiz pastan da çok güzel sen de :) hele bebek resmine bayıldım. NİCE YILLARA !
BANU ULUDAĞ , forumun sahibi
9 Mart 2012 Cuma 08:58:42
sana da nice yıllara Jale'ciğim..Kızım kucağımda beraber yazdık:)

sevgiler
Aynur Engindeniz
9 Mart 2012 Cuma 12:06:36
Tanıdığıma memnun olduklarımdan biri de sensin deniz yürekli kadın :)) İyi ki var bu site, birkez daha...Ah ağlamaklı mı olduk ne
9 Mart 2012 Cuma 13:32:13
"Deniz yürekli kadın"....

İşte senin bu siteye katkıların sevgili Aynur. Sözcüklerle dansın ve kalem gücün.

Ben de duygusalımdır, heleki bu aralar..

Jale Keskin (Karadurmuş)
9 Mart 2012 Cuma 14:53:02
yerimm O'nu... öpüyorum dokunmadan
hülya hicran
10 Mart 2012 Cumartesi 18:12:58
Sayın ANSIZINA kastiniz nedir ki elinde baston yaşlanmış haliyle görmek istersiniz:)) belki o bembeyaz bir dede olmak istemez hep genç kalmak ister.Hem bizler onun şimdiki halini bile bilmezken resmini görmemişken yaşlılığı yakıştıramayız bazen muzur sevimli bir çocuk resmiyle çıkıyor karşımıza demekki onunda içinde büyümemiş çocuk mevcut:))
10 Mart 2012 Cumartesi 19:04:20
Bakarsınız dileğim kabul olur sevgili ANSIZIN dede fotoğrafı kullanır profilde. O haliyle bile içindeki çocuğu yaşatır kendisi, eminim.
hülya hicran
12 Mart 2012 Pazartesi 20:20:47
Vallahi bizler konuşuyoruz o susuyor çocukluğu tuttuysa tıp oynuyor belkide köşesinden gülümseyip göz kırpıyor sayın ANSIZIN siz görürseniz bir gün dede halini haberdar ediniz madem illada istiyorsunuz öyle bir köşe resmi
Zeynep Süberk
9 Mart 2012 Cuma 08:43:49

Bir de pasta yapamadığımı söylerler. Sizin için sabah sabah mutfağa girdim.
Daha nice senelere, her zamanki huzur, sevgi ve saygıyla. İyiki doğdun Defter.
BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 08:59:26
leziz gözüküyor:)
Zeynep Süberk , forumun sahibi
9 Mart 2012 Cuma 09:36:46
Değil mi :) Kendimle gurur duydum
Afiyet olsun
Zeynep Süberk , forumun sahibi
9 Mart 2012 Cuma 09:36:46
Değil mi :) Kendimle gurur duydum
Afiyet olsun
bahakar
9 Mart 2012 Cuma 08:46:51
NİCE YILLARA HEP BERABER...
-Nawal
9 Mart 2012 Cuma 08:47:51
benimde 3. yılım !

burada olmaktan hep mutluluk duydum
nice çok senelere inşallah
edebiyat ömrümüz kutlu olsun

aynı zamanda üzüntülerimizi bu sitede gıdıklamaya devam

BANU ULUDAĞ
9 Mart 2012 Cuma 10:35:07
"...üzüntülerimizi bu sitede gıdıklamaya devam"

devam.....

-Nawal , forumun sahibi
9 Mart 2012 Cuma 11:52:56
Yorum Yaz
/ 10 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.