Ramazan bayramınız kutlu olsun

1.603 izlenme - 71 yorum -
/ » 8
Yorum Yaz
Cömert Yılmaz
26 Ağustos 2011 Cuma 21:54:43

Edebiyat defteri ailesi olarak, siz değerli şair ve yazarlarımızın ramazan bayramını kutlarken, daha nice bayramları hep birlikte yaşamayı ümit ediyoruz…

Sevdikleriniz ve sevenlerinizle güzel bir bayram olması dileğiyle…

Edebiyat defteri yönetimi

Cömert Yılmaz tarafından 8/27/2011 9:42:21 PM zamanında düzenlenmiştir.
H.TATAR
28 Ağustos 2011 Pazar 04:43:49
Tarih:28 Ağustos 2011 Pazar 03:56:58

Sevgili Cömert Yılmaz Kardeşim , Saygı Değer Edebiyatdefteri Yöneticileri ve Ailesi ,

Her zaman olduğu gibi , bu müstesna günlerimizde ve bayramlarımızda bizleri yalnız bırakmayıp, Bayramımızı kutlama nezaketinde bulunup, birlik ve beraberlik mesajı vererek , güzel dileklerde bulunduğunuz için , en içten kalbi sevgi ve saygılarımla teşekkür eder, Şahsım ve Ailem adına bizler de , Sizlerin bayramını kutlar, daha nice bayramlara cümleten sağlıklar içinde kavuşmanızı temenni ederiz.

Her şeyler gönlünüzce ve bayramınızda mübarek olsun...

Dostça sevgilerim,saygılarım ve selamlarımla

HALİFE TATAR
Fatoş Huy
29 Ağustos 2011 Pazartesi 00:07:40
Sağlıklı, huzur dolu bir bayram diliyorum...
Kızıl_Kelebek
30 Ağustos 2011 Salı 18:43:34
Teşekkürler...
arıbeyi
31 Ağustos 2011 Çarşamba 02:44:25
Bu ne güzel bu ne ulvi raslantı
Dini bayram milli bayram bizedir
Sevincimiz gururumuz katlandı
Gören hayran duyan hayran bizedir
Fulya CODAL
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:44:54

teşekkürler, tüm site ahalisinin Ramazan Bayramı kutlu olsun, hayırlara vesile olsun inşllh..

dargınları barıştırmada vesile olsun, amin...

YağMuRun İzİ
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:46:49

bu güzel aileyle daha nice güzel zamanlara ulaşmak temennisindeyim...

sevgi, saygı, huzur dolu nice bayramlara...

Mehtap ALTAN
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:47:14
Evvet Ramazan bayramımızı ben de en içten dileklerimle kutluyorum...

Ayrılığın, hüznün olmadığı .... Anne babacıklarının yanında bayram geçirecek çocukların olduğu...

Huzurun kol gezdiği coşku dolu bir bayram diliyorum...
Emine UYSAL (EMİNE45)
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:47:40
Bütün site arkadaşlarımın ve İslam aleminin mübarek Ramazan bayramı kutlu olsun. Nice bayramlarda buluşmak dileğimle.

Hepinize saygı ve selamlar.
Kum ' Tan£si
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:50:56
teşekkür ederim cömert bey.
önce sizin ve daha sonra tüm şiir dostlarımın ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım...
O qué
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:51:28
Herkese hayırlı bayramlar diliyorum:)
perimasalı
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:56:27
DOSTLUKLARIN tükenmediği, SEVGİLERİN ölmediği, GÖZ YAŞLARININ akmadığı, GÜLÜCÜKLERİN bitmediği, EN GÜZEL BAYRAMLAR SİZİNLE OLSUN...:)

Gule
27 Ağustos 2011 Cumartesi 21:56:30

Barış ve huzur içersinde geçecek hayırlı bayramlar diliyorum herkese...

SenAY.
27 Ağustos 2011 Cumartesi 22:06:38

http://www.yazgulu.com/kartlar/ramazanbayrami.php

SenAY. tarafından 8/27/2011 10:07:14 PM zamanında düzenlenmiştir.
Yorum Yaz
/ 8 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.