Ve anahtar adreslere gönderildi...

2.593 izlenme - 60 yorum -
/ 6 »
Yorum Yaz
ANSIZIN ( Yönetici )
1 Temmuz 2011 Cuma 14:15:04

Kurulan tüm cümleler mısralara dönüştü özenle.

Derken yığıldı üst üste bir bir gönülden gönüle intikal edecek kitaplar. Şimdi bir dağ gibi heybetli haliyle beklerken sahiplerini.

Edebiyat Defteri 4. Yıllığı olan "Anahtar" adreslere gönderildi.

Hummalı geçen 2 aylık çalışmanın neticesini yorgun ama huzurlu bir tebessümle sonlandırmanın gururunu taşıyoruz.

En nihayet kitapları sahiplerine gönderdik ama her kitapta farklı yenilikler sunmaya çalışacağımızın sözünü kendimize ve siz değerli üyelere vererek.

Bir seferlik bir heyecan değil elbette bu yaşadığımız. Biz bugünkü görevimizi hakkıyla yerine getirdik. Ve yarınlar için yeniliklere hazırlayarak yüreklerimizi.

Gönülleri ile her daim yanımızda olan ve isimlerini bizlerle ölümsüzleştiren siz değerli katılımcılara, destek olan olmayan herkese çok teşekkür ederim.

Ayrıca;
Yıllığın duyurusunu yapan: Tacettin YILDIRIM'a
Kitaplarla birlikte gönderilen ayraçları kendi yaptığı ebrularla el emeği ile hazırlayan nâ-gehân'a
Kalite adına sürekli şu şekilde başımın etini yiyen değerli site yöneticileri; Cömert Yılmaz'a, Asran'a ve değerli dostlara sonsuz teşekkür ederim.

Her kitap çalışmasında farklı süprizler sunmaya çalışıyoruz. Bu sefer ki kitap çalışmamızda 3 farklı kapak çalışması ile adreslerinize yollanmıştır. Bu sayede kitaplarınızı kimseye vermeye kıyamayacaksınız :)

ANSIZIN tarafından 7/1/2011 4:16:20 PM zamanında düzenlenmiştir.
.Neva.
1 Temmuz 2011 Cuma 15:20:09
Heyecanla bekliyorum. emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.
BANU ULUDAĞ
1 Temmuz 2011 Cuma 17:20:54
Ve yine ilk kavuşanlardanım.

Ankara'nın sevdiğim tek yanı:)

Hepimize hayırlı olsun.
nâ-gehân
2 Temmuz 2011 Cumartesi 10:25:58

Kelimelerin tınısı ise şiir ; en güzel melodiyi dinledim.

Hiç sebepsiz hiç karşılıksız sanmayınız yaptıklarımı. Hepsinin karşılığını ben peşinen aldım. Madden sanmayınız ama üzülürüm elbette mânen :)

Edebiyat Defteri’ne dahil olduğum andan bu yana hep güzel gönüllerden akan ırmaklarda serinledi yüreğimin ayakları, hep bizi tüm haşmetiyle bünyesinde koruyan gözeten gönül ağacının gölgesinde huzur buldu yüreğim, şiirlerin yüze vuran o güzelliği ile ferahladı.

Edebiyat Defteri huzurun sevincin adresi oldu. Gönlümü doyuran şiirleri içtim şiirlerinizle.

Evet, kelimelerin tınısı ise şiir ben en güzel melodiyi dinledim sizlerin şiirlerinizle.

Şiirlerin o efsûnlu dünyasında büyülendik, neşelendik, hüzünlendik… Acımızı sevincimizi bölüştük.

Benim hayatıma sonsuz rengiyle güzel bir dokunuş oldu Edebiyat Defteri. Bir ömre sığdırılacak bin ömürlük tatları bünyesinde barındıran.

Bana bunca güzelliği yaşatan siz değerli dostlarıma gönlümden kopan küçük de olsa bir hediye sunmak istedim. Emin olunuz ki bir aylık gece gündüz bir uğraşın verdiği yorgunluk sadece sizlerin beğeninizle sonlanır.

Dilerim güzel günlerde kullanır ve her daim güzel hatırlarsınız.

Sevin Edebiyat Defteri sevildiğini bilmenin güzelliği ile. Teşekkür ederim.

Gönülden selam olsun tüm Edebiyat Dostlarına.

asena nevin
3 Temmuz 2011 Pazar 10:26:03
Bu yıllığın hazırlanmasında büyük emekleri olan başta, sayın Habib DAĞ , Tacettin YILDIRIM veyöneticileri gönülden kutluyorum.

ANAHTAR’ın hazırlanmasında emeği geçen ve hazırlanmasına katkı verenleri kutluyorum.

Ve ayrıca
Yüreklerindeki fırtınaları ve sevdalarıyla AHAHTAR'a can veren şairlerin, ellerine ve yüreklerine sağlık diyorum.

Daha nice yıllıklarda bir araya gelmek umuduyla tüm Edebiyat Defteri Ailesine saygılarımı sunuyorum.

Nevin KORKMAZ

ayşe1
4 Temmuz 2011 Pazartesi 10:14:35
Sevgili nâ-gehân' a,

Bu değerli ödülü taçlandıran, el emeği, göz nuruyla her bakana sevgi ve ilgili gülümsemelerle ışıklarını aksettiren, ebru sanatının güzel görseli ayracı için sevgili nâ-gehân' a, yürek dolusu teşekkürler.
HASRETLİK
14 Temmuz 2011 Perşembe 13:46:59
Emek ve gayretlerinizin sonucunu heyacanla bekledik. Mutlu son kitaplara kavuştuğumuz gündü..Eleştiri olarak değerlendirmeyin sadece güzelliğe bir katkı olması niyetiyle.Şairlerin isimlerinin altına memleketlerinin yazılması iyi olurdu diye düşünüyorum. Sevgilerimle
asran
1 Temmuz 2011 Cuma 14:21:29

Eliniz kolunuz dert görmesin, sağ olun sevgili Kurucum. Heyecanla bekliyorum. Selamla...
Seyit Kazım
1 Temmuz 2011 Cuma 14:21:53
SAYIN DEYERLİ KARDEŞİM GEREK BİZE VERDİĞİNZİ İNSANLIK DEYERİNDEN DOLAYI GEREK YAPTIĞINZI ULU ERDEMKİLK BİLGE YUREĞİNDEN BİN TUTAM GÜL
EMEKLERİNİ ALLAH DAHİM ETSİN SEVGİLER SAYGILAR OLSUN ERDEMLİ YOLUNA
ELİNE YUREĞİNE SAĞLIK ŞİMDİDEN ALLAH HİZMETİNİ KABUL ETSİN,,SAYGILAR
İsmail Gezer
1 Temmuz 2011 Cuma 14:27:30

2011 "ANAHTAR" YILLIĞI mı aldım:)

emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

saygı ve selamlar
Angie
1 Temmuz 2011 Cuma 14:43:50

Kapak tasarımı harika.
Emeği geçen herkese ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimle.

İlhan Özay
1 Temmuz 2011 Cuma 15:03:09
Tüm egzotik ve çeşitli fikirlerin kaynağı yaşamın farklı yorumlanışının sonucudur. Önemli olan tüm ayrı ve aykırı yaklaşımlara rağmen, yaşamın sürdürülebilmesini gereklendiren ortak nokta/noktaları çoğaltabilmektir.
Şahsınızda kurumsallaşan "Edebiyatdefteri.com" ve onun çabalarıyla ortaya çıkan "Anahtar" ortak kitabı, hangi ideolojik ve siyasal görüşten hareketle olursa olsun, insanların yaşam sorununa ortak bir platformdan yaklaşabildiğinin kanıtıdır.
Bir yönüyle de olsa çok sesliliği, uyumlu bir senfoniye dönüştüren ve toplumsal yaşantımızda şiirsel armoniyi ortaya koyan bu özgün çalışmayı kutlar; emeği geçen tüm arkadaşların yaşamlarında sonsuz başarılar dilerim.
Esenlikle...

İlhan Özay
Durdu Şahin
1 Temmuz 2011 Cuma 15:09:48
Maşallah.

Maşallah .

Maşallah.

Allah nazardan saklasın sitemizi, yöneticilerimizi, şairlerimizi.

Sağol, Varol Habib Bey.

Sağolun, varolun yıllıkta emeği olanlar.

Sağolsun, varolsun tüm şiir ve gönül dostları.

Bugün benden daha mutlusu yok.

Selamlar.
.Neva.
1 Temmuz 2011 Cuma 15:18:28
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Esmize - Perihan Kılıç
1 Temmuz 2011 Cuma 15:28:44
inaılmaz güzel... emek verilerek hazırlanmış dizaynı renkleri ile özenilmiş.Yedi demir dağından alınıp gelen yedi ayrı iklimin kalbini taşıyan tam 377 birbirinden güzel şiir, bir yürek anahtarının ardından sayfaları çevirdikçe önünüze geliyor...her bir yüreği görüyorsunuz.kitabın arasına konulan ayraç bile bu özenden nasibini almış pvc ile kaplanılmış.abartısız duru bir güzellik... imlalara dair tasnife emek verilmiş. sanırım iki yıl önce katılmıştım ilk olarak, bu ikincisi bu defa çok daha fazla emekle hazırlanmış..

içeriğe bakıyorsunuz ve site kendini ele veriyor kalemlerin ustalığı artmış edebiyat adına bir noktaya ulaşmış ve bu yolda hala gayret eden yorulmayan kendini geliştiren kalemler..

her bir kalem sahibine, emeği geçen herkese ,Ansızın özellikle sana ve şiir seçkilerinde kim görevliydiyse bilmiyorum ama tahmindeyim üç seçeneğin içinden en iyisi seçilmiş; O'na da ayrıca teşekkürler..Vaktini bu denli emekle değerlendirmek Cömertlik olsa gerek

sevgiler selamlar saygılar herkese
Şükran AY
1 Temmuz 2011 Cuma 15:37:37

Kapak resmi çok çok güzelmiş.Hayran oldum.Merakla bekliyorum yıllığımı.

Böylesi anlamlı, güzel bir oluşuma emek veren herkese sonsuz teşekkürlerimle.

Nice nicee yıllıklara inşallah hep birlikte yine.

Yorum Yaz
/ 6 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.