Edebiyat defteri 2009 merdiven yıllıkları kargoya verildi..

1.763 izlenme - 48 yorum -
/ » 5
Yorum Yaz
ANSIZIN ( Yönetici )
10 Aralık 2010 Cuma 15:11:36
Merhaba

Kitaplar Mng Kargo'ya Teslim Edilmiştir. Yarın sabah adreslere gönderim başlayacaktır. Tahminimce tüm katılımcılarımızın ellerine pazartesi günü ulaşmış olacaktır.

Kitapları teslim alan üyelerimiz görüşlerini paylaşırlarsa bizlerde mutlu oluruz.

Kırmızı ve Şemsiye Kitaplarında yaşanılan bazı sıkıntıları eleştiri olarak tarafımıza ulaştıran üyelerimiz eminim ki bu kitapları ellerine aldıklarında söylemlerinin dikkate aldığımızı göreceklerdir.

Desteği geçen ( Alfabetik olarak )

Cömert Yılmaz
Emine Güner
Lütfiye Sevinç Bulhaz
Mehtap Altan
Secaattin Öztürk
Selami Sevinç
Tacettin Yıldırım
Ve katılımcı tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

Kitap kapak görselini biraz merak uyandırsın diye Salı günü yayınlamayı düşünüyorum.

"Merak ne güzel şey
ne güzel şey merak." :)

Saygılarımla

Bu arada kitaplarla uğraşırken üç kere parmaklarımı kapıya ve kitapların arasına sıkıştırdım.

Gazi Yönetici
@ ANSIZIN

ANSIZIN tarafından 12/10/2010 3:23:45 PM zamanında düzenlenmiştir.
aayşe
10 Aralık 2010 Cuma 15:19:29
çok merak ediyorum

''merak ne güzel şey
ne güzel şey merak'' harika bir söz oldu :)

Emeği geçen herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum...

hüzün şairi
10 Aralık 2010 Cuma 15:21:26
şiirin hep kazanması adına emeği geçenlere tşk.ler.
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
10 Aralık 2010 Cuma 15:29:04

...edebiyat defteri bir güven sembolü...

kutluyorum özü sözü bir; hedefi insanlığa yararlı sevgi dolu tüm güzelliklerinizi...
emeği geçenlere ve tüm katılımcılara gönül dolusu teşekkürler iyi ki varsınız değerli dostlar iyi ki varsın değerli dost sevgili (Ansızın) Habib Dağ..:)
sevgim saygımla hep...

fırtına.
10 Aralık 2010 Cuma 15:52:56
çok başarılı çalışmalar sunmanızın ardından sayenizde defterinizle ilgili çalışmalara başladım Saygılarımla.
Yıldız Toksöz
10 Aralık 2010 Cuma 16:37:05
öncelikle geçmiş olsun elleriniz iyidir umarım.Daha dikkatli olmalısınız.Merakla bekliyorum yıllığı teşekkür ederim.
sertuğ
10 Aralık 2010 Cuma 17:38:28
Geçmiş olsun sayın yöneticimiz,emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimle,hakkınız geçti bizlere helal edin lütfen olurmu,en içten sevgi ve saygılarımla...
Gülayşe DELEN
10 Aralık 2010 Cuma 18:38:23
öncelikle üstün caba ve gayretinizden dolayı sizi ve ekibinizi kutlarım...nazar değmiştir nazar boncuğunuzu eksik etmeyiniz yanınızdan:) şaka bir yana bazen aksilikler üst üste gelir Allah daha beterinden korusun ve geçmiş olsun dilerim... her şey gönlünüzce olsun saygılarımla..
Gule
10 Aralık 2010 Cuma 19:11:24
ohh canıma değsin iyi olmuş:)))))

valla hiç merak etmiyorum hiççççç:))))

yaralı üye:)))))
sözbir
10 Aralık 2010 Cuma 21:53:08
MERDİVEN 2009 mu 2010 mu ?
ARİFOLGUN
10 Aralık 2010 Cuma 23:02:27
çok teşekkur edrız .
Jale Keskin (Karadurmuş)
10 Aralık 2010 Cuma 23:23:22
Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Bu arada geçmiş olsun Sayın Ansızın ))

YILLIĞIMIZ HAYIRLI OLSUN DİYORUM.
Toynak
10 Aralık 2010 Cuma 23:50:35
parmak acısı...
ilahi adalet mi desen ne...akacak kan damarda durmaz derler:)))
acısını Tacettin abiden çıkartmak gerek o yaşlıdır acımaz parmağı:)
teşekkürler emeğin için sevgili ansızın
seyithanal
11 Aralık 2010 Cumartesi 00:15:16
bu pazartesi gelmeyecek herhalde.şimdiden sabızsızlandım ya.emeği geçen bütün arkadaşlara teşkkür ederim.
BANU ULUDAĞ
11 Aralık 2010 Cumartesi 01:01:47
Gazi yönetici:)))

geçmiş olsun sayın yöneticim...

çiğ köfte yeme ve tavla oynamada zorlanmayında:)

saygılar
saygılar
eMİNeYZAMAN
11 Aralık 2010 Cumartesi 01:47:43
bir şey olmaz...zaman herşeyin ilacıdır :)

bu arada biz de teşekkür ederiz efendim :)

bildiğim tek şey dehşet ötesi bir şey olacağı ...
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
11 Aralık 2010 Cumartesi 14:21:09

" ilk edebiyat gazimiz " Ansızın Habib Dağ'a geçmiş olsun ...

bu arada (Yönetici) sevgili asran'ın
"Nesirci arkadaşlarla da böyle bir ortak çalışma çıkarmak için hazırlıklara başlayabilir miyiz " harika teklifinin gerçekleşmesini diliyorum...:)

ve bir önerim var olacak;

..."edebiyat defteri dergisi".... üç ayda bir yayınla başlanıp herşey düzene oturduktan sonra her ay yayınlanacak şekilde sanalın gerçeği bir dergi ...

ve olması gereken edebiyat defteri yayınevi/yayınları...:))

bu harika kadro ve edebiyat defteri üyeleri /ailesi ile neler başarılmaz ki...:))

Ansızın ( Habib Dağ )
Cömert Yılmaz
Emine Güner
Lütfiye Sevinç Bulhaz
Mehtap Altan
Secaattin Öztürk
Selami Sevinç
Tacettin Yıldırım

ve emeği geçen katılımcı tüm dostlara edebiyat defteri aile fertlerine
sanata, hayata, insanlığa, kattıkları erdemli onurlu güzellikler için ayrı ayrı teşekkürler...
iyi ki varsınız değerli dostlar...

bu öneri için ne dersiniz değerli dostlar...?

..."edebiyat defteri dergisi".... üç ayda bir yayınla başlanıp herşey düzene oturduktan sonra her ay yayınlanacak şekilde sanalın gerçeği bir dergi ...

ve olması gereken edebiyat defteri yayınevi/yayınları...:))

...?

serap hoca
11 Aralık 2010 Cumartesi 15:54:39
Geleceğe bugünden bir iz bırakırken Edebiyat Defterimizin değerli yöneticisi "NSIZIN"a geçmilş olsun diyorum. Hep inandım ben zaten bugüne ulaşılacağına... Emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum ve merakla bekliyorum. Sevgiler şiir yürekli dostlarıma.
Son Damla
11 Aralık 2010 Cumartesi 18:37:47
Merak etmiyorum Dostlara güveniyorum .. Emeği geçen tüm gönül dostlarıma tek tek ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM Saygımdasınız .. Gazi VERMİŞİZ ya şehit VERSEYDİK MAZALLAH ::)))))
NAZMİ ŞENUSTA
12 Aralık 2010 Pazar 10:53:49

Üstadım emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimizi bir borç bilirim..Bizler gibi küçük amatörlere yer verdiğiniz için çok memnunuz..Çalıimalarınızda daima başarılar dilerim..Saygılar selamlar..
MEHMET DEMİRKAPI
16 Aralık 2010 Perşembe 11:58:33
içinde yazan her biri
karıştırınca sayfaları
her bir emek sahibi
emek verenlere
yürekten teşekkür etmiştir.
kitapları almak ve ona ellemek, çok güzel...
teşekkür ederiz...
selam ile...
ASMEROZ-62(Gülşen Polat)
10 Aralık 2010 Cuma 15:15:48
Emeği geçen herkese ve katılımcılara çok tşkr heyecanla bekliyoruz daha nice güzellikler ve etniklere saygılar ve sevgiler şiir yürekli dostlara...
mehmetsarr
11 Aralık 2010 Cumartesi 11:35:37
çok merak ediyorum nasıl oldu acaba
N.ALTIN
10 Aralık 2010 Cuma 15:20:09

Harika ne güzel p.tesi ne kadar uzun gelecek sabırsızlıkla bekliyoruz merdivenimizi :)

Emeği geçen değerli yöneticilerimize katılımcılara ve tüm dostlara sonsuz teşekkürler..

Sevgilerimle,

eMİNeYZAMAN
11 Aralık 2010 Cumartesi 01:52:05
beklemeyip yerinmden ç/alsak mı dersin .)
N.ALTIN , forumun sahibi
11 Aralık 2010 Cumartesi 21:44:54
Yuphii hemen hazırlan eminem gidelim elden alalım:)

eMİNeYZAMAN
12 Aralık 2010 Pazar 12:23:38
ben seni almaya geliyorum sen hazırlan timam mı? :)

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:) kornaya iki kere basacağım :) puhahaha :)
li_la
10 Aralık 2010 Cuma 15:21:28

o zaman salı gününe kadar bakmayacağım bu konuya ...

haydi herkese hayırlı olsun yeni kitabımız , emeği geçen dostlara
teşekkürler.
su_misali(Gülhun Ertilav)
10 Aralık 2010 Cuma 15:24:04

Heyecanla bekliyoruz

evet merak güzel şey gerçekten

emeği geçen tüm dost yüreklere teşekkürler
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
10 Aralık 2010 Cuma 15:27:22

"Edebiyat Defteri 2009 Merdiven Yıllıkları Kargoya Verildi.." (Tarih:10 Aralık 2010 Cuma)

kutluyorum özü sözü bir; hedefi insanlığa yararlı sevgi dolu tüm güzelliklerinizi...
emeği geçenlere ve tüm katılımcılara gönül dolusu teşekkürler iyi ki varsınız değerli dostlar iyi ki varsın değerli dost sevgili (Ansızın) Habib Dağ..:)
sevgim saygımla hep...

...edebiyat defteri bir güven sembolü...

gri gölge
10 Aralık 2010 Cuma 15:38:18
Emeği geçen herkese yürekten teşekkürler.....
Bu benim edebiyat ve şiir adına ilk girişimim umarım devamı gelir.
Saygı ve selamlarımla
CemalettinGÜRPINAR
10 Aralık 2010 Cuma 16:10:20
Emeğinize sağlık. Heyecanla bekliyorum. Hayırlı ve hayırlara vesile olsun dileklereimle... Saygılar, sevgiler, selamlar..
asran
10 Aralık 2010 Cuma 16:16:18
Ellerinize kollarınıza sağlık Habib Bey. Çok uğraştınız değdiğine inanıyorum. Teşekkür ediyorum kendi adıma. Nesirci arkadaşlarla da böyle bir ortak çalışma çıkarmak için hazırlıklara başlayabilir miyiz inşaallah. :)
BANU ULUDAĞ
10 Aralık 2010 Cuma 17:47:35
Çok sevinirim:)

Ben seve seve varım!
Durdu Şahin
10 Aralık 2010 Cuma 22:39:26
Harika olur.

Sitemizde çok kaliteli yazılar yayınlanıyor.

İnşaAllah teklifiniz benimsenir.

tacettin yıldırım
11 Aralık 2010 Cumartesi 15:58:43
başlamak bitirmektir....en zor işler bile bu ekibe vız gelir....yeterki istesinler hemen listeye yaz beni...asran hanım...emeklerinize çok teşekkürler...saygılarımla
Mehtap Akkoyun
10 Aralık 2010 Cuma 16:32:57

Tüm katılımcıları şimdiden kutluyorum.Hayırlı olsun.

ebuali
13 Aralık 2010 Pazartesi 14:18:21
Emeği geçen tüm şiir ve edebiyat dostlarına sonsuz teşekkürler...Sabırsızlıkla bekliyoruz..:)
Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.