Şemsiye (antoloji) kitabını alanlar ne hissetti?

2.520 izlenme - 66 yorum -
/ 7 »
Yorum Yaz
Mürüvvet Söylemez
30 Nisan 2010 Cuma 00:38:23
bu gün (şemsiye) kitabım elime ulaştı nasıl duygulandım anlatamam...

öncelikle Habib Dağ beyefendiye sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim...

böylesi özel bir siteyi kurduğu ve verdiği emek için, çok siteler vardır ama bu kadar özeli var mı hiç bilmiyorum, öğrenmeye aramaya da niyetim yok.

iki senedir burada en ufak bir yanlış görmedim iyi ki varsınız iyi ki bu siteyi kurmuşsunuz eğer bu gün bir şeyler karalıyabiliyorsam bu site sayesinde.

ayrıca gönül dostlarına da tek tek sonsuz teşekkürler gönül dolusu teşfikleriyle yazmama sebep oldular...

sevgiler her birinize gönlü güzel dostlarım..

sizinle aynı kitapta yer almak tek başına çıkmış bir kitaptan çok daha değerli ve özel
Yaşanmamış Aşkların Şairi
30 Nisan 2010 Cuma 23:49:31
BENİM İÇİN DE ÇOK ÖZEL BİR DUYGUYDU.. ÖYLE SANIYORUM Kİ, BU KİTAP SAYESİNDE DOSTLUKLARIMIZ DAHA DA PEKİŞECEK..

Mürüvvet Söylemez , forumun sahibi
30 Nisan 2010 Cuma 23:56:23
buradaki herkes özel dostlar bence...
saygılar selamlar herkese
Genç Ozan
2 Mayıs 2010 Pazar 15:21:45
Kutlarım efendim,başarılarınızın
devamını dilerim
selamlarımla...
AŞKIN COĞRAFYASI
2 Mayıs 2010 Pazar 16:48:18
Başta Habib Beyefendi olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlarımı kutlarım,
Kalıcı, özgün güzel bir çalışma olmuş, gelecek kuşaklara intikal edeceğine inanmaktayım,darısı nice özgün güzel başarılı çalışmalara,

selam ve saygılarımla........
kıyas
3 Mayıs 2010 Pazartesi 08:57:51
ben de aldım ve çok beğendim.Hatta kızlarıma birer tane hediye ettim. Çok sükseli, kaliteli ve özel bir kitap olmuş

teşekkür ediyorum

sevgiler
güşe
4 Mayıs 2010 Salı 16:51:31
Kitaplarımı aldım.Çok da beğendim.Bir kaç yakınıma hediye ettim bile.Sayın Habib Dağ'a teşekkür ediyorum.Selam ve saygılarım ile.
Mehtap ALTAN
30 Nisan 2010 Cuma 23:45:08
evvet dünde benim elime ulaştı...

hatta bana armağan edilen diğer kitapları en sevdiklerime armağan bile ettim...

insanların ilk dikkatini çeken kapak oldu...

ilk izlenim en doğru izlenimdir çoğu zaman...

Duygu sıcaklığını yanına kalitede girince harika bir kalıcılık çıkmış ortaya...

Emeği geçen herkese teşekkür ederim ...
Mürüvvet Söylemez
30 Nisan 2010 Cuma 23:48:10
evet canım bende hediye ettim ,çünkü kimseler bilmezken yazdıklarımı arkadaşım hep bana destek oldu hep yüreklendirdi ve hemen ona armağan ettim...
Mehtap ALTAN , forumun sahibi
30 Nisan 2010 Cuma 23:50:02
ne garip....

ben de önce bana hep duygu desteğini veren dostuma verdim....

başucundaymış şimdi :)
Mürüvvet Söylemez
30 Nisan 2010 Cuma 23:53:26
öyle de olmalı... değerini bilene vermek gerek ...
Yaşanmamış Aşkların Şairi
30 Nisan 2010 Cuma 23:48:14
TABİRİ CAİZSE, KİTAPSIZ ŞAİRLERDEN BİRİSİ DE BENDİM.. :)

DİZGİ HATASI YOKTU ŞİİRİMDE, ÇOK BÜYÜK EMEK VERİLEREK HAZIRLANDIĞI BELLİYDİ. ÇOCUĞUM OLDUĞUNDA SEVİNMİŞTİM,,,, İŞTE SEVİNCİM ONUNLA EŞ DEĞERDEYDİ. BENİ SEVEN VE ŞİİRLERİMİ OKUYAN ARKADAŞLARIMA HEDİYE ETTİM KİTABİMIZI.BAYRAM ÇOCUKLARI GİBİ SEVİNDİM. SİTE YÖNETİCİSİ DEĞERLİ İNSAN HABİP DAĞLI BEY BAŞTA OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN TÜM HERKESE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

SAYGILARIMLA...

NOT: İNANAMIYORUM YA, SÖZÜNDE DURUN YÖNETİCİLER DE VARMIŞ, HABİP BEY GERÇEKTEN DE DELİKANLI ADAMMIŞ.. HELAL OLSUN!!!!
Mürüvvet Söylemez
30 Nisan 2010 Cuma 23:52:00
evet o kadar değerli ki benim içinde onca güzel yürekli insanla birlikte olmak onur veriyor...
miNa..
30 Nisan 2010 Cuma 23:52:41
demek aynı gün aynı duyguları yaşamışız.. :))

buraya sayfa açılması isabetli bir davranış oldu. hazırlık ve basım aşamasında emeği geçenlere içten teşekkürlerimi sunar, bu vesileyle katılımcı tüm dostları da kutlarım.

sevgi ve saygılarımla,
Mürüvvet Söylemez
30 Nisan 2010 Cuma 23:55:26
o kadar duygulanmıştım ki sizlerinde ne hissettiğinizi söyleme fırsatı olsun dedim arkadaşım...çok güzel bir duygu:))
miNa.. , forumun sahibi
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:52:02
çok iyi düşünmüşsün ezgimm, teşekkürler.. :)

kitabın dizaynı konusunda ailemle aynı beğenide buluştuk. sayın habib dağ'ın önsöze taşıdığı küçük anı ise mütevazi bir duygu paylaşımı olmuş, bu da kitabı doğal olarak sevecen kılıyor.

ayrıca şemsiye'ye konan uğur böcekleri ise güzel bir
görsellik taşıyor.

sevgiler şiir yüreğine,
Toynak
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:06:26
ben öyküyü bu akaşam kaleme alırken bu forum konusunu hiç düşünemedim..hay siz çok yaşayın ve teşekkürler bu duyarlı yüreğinize...

öyküyü en başından bilen biri olarak yine de duygulandım...hiç sıkılmadan diyebiliyorum ki göz yaşlarımı kurularken mutluydum...

Şemsiye anneye ve onun Dağ yürekli oğluna sonsuz teşekkürler...

ya edebiyat defteri olmasaydı.???
Mürüvvet Söylemez
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:19:25
evet gönül dostu bende göz yaşlarıyla aldım kitabımı adımı görmek onca güzel insanın arasında çok mutluydum...
birde toplantılarınıza katılmak nasip olsa çok daha mutlu olucam...
görüşmek üzere gönül dostu
saygım her daim
ağla yüreğim
1 Mayıs 2010 Cumartesi 12:47:47
BENDE ÇOK MUTLUYUM TOYNAK ABİM BİZZAT KENDİSİ VERDİ ANKARA ETKİNLİKLERİNDE VE ÇOK DUYGULANDIM ZATEN OGECE AĞLAMAKTAN NEYAPACAĞIMI BİLEMEDİM NEYAPAYIM BANA BİR ÇÖP DAHİ VERSELER BEN KÜÇÜCÜK NESNELERLE MUTLU OLABİLEN BİR ŞAHISIM ÇOK ŞÜKÜR Kİ;SİZLER GİBİ GÜZEL VE ÖZEL ŞAİR VEYAZARLARIMIZLA TANIŞTIM O ŞEREFE ERDİMYA DAHA ÖLSEM GAM YEMEM.ŞEMSİYE DEMEK BENCE:KOCAMAN BİR AİLENİN KÖTÜLÜKLERDEN KORUNDUNDUĞU BİR BABANIN YADA ANNENİN KANATLARI ALTINDA TOPLANMAK GELİYOR VE GERÇEKTENDE ÖYLEYİZ BİZLER EDEBİYAT CAMİASININ KOCAMAN BİR AİLESİYİZ RABBİM BİZLERİ HEP EDEBİYAT ŞEMSİYESİNİN ALTINDAN AYIRMASIN SEVGİ VE SAYGILARIMLA SİZİ SEVİYORUM BENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN HEMDE ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
N.ALTIN
1 Mayıs 2010 Cumartesi 21:35:18
Sevgili Öyküye ve size gönülden katılıyorum değerli dostlar,,

Şemsiyenin anlamıda öyle bir çatı atına sığınan dağ yürekler..Her zorlukta bir öncesinden ders alan ve daha ileriye gidebilmek için içindeki hiç bir yarayı göstermeyen ve geleceğe umutla bakan bir yürek,ben bu değerli yüreği dağ gibi olan şemsiye yönetiminin tanıştırdığı bu değerli yürekli şairlerle birlikte yürek tohumlarımızın çiçeklere dönüşmesinde katkısı olan aile içindeyim ve içinde olmak çok mutluluk ve gurur veriyor...

Dağ yüreğin şemsiyesinde dostların ellerinin tutuşmasında bir ömür diliyorum..Bir ömür kilitlensin çözülmesin bu değeli eller..

Dağ yürekli Habib Beyin dostluğunundanda ne güzel daha birçok yeniliklerde süprizlerle bizlere ulaşacağından da eminin, beklemek bile heyecanlı bizlere ulaşan kitabımız kadar..

Burada yazan tüm dostlara aranızda olamadım ama bundan sonraki ilk toplantıda tanışmak umudu ile gönül dolusu sevgilerim siz değerli yüreklere,

Nurcan ALTIN
N.ALTIN
1 Mayıs 2010 Cumartesi 21:37:32
sevgili ezgim diyecektim klavye sorunum var özür dilerim sevgili dostum..:(
Râzı.
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:35:11
özel bir yeri var elbet kitabın...
benim için de bir ilk...

ama
ben daha çok (yanlış hatırlamıyorsam tabi ) okullara da gönderileceğini bilmekten mutluyum.
bir çocuğun gözlerine değecek satırların sahibiyiz dostlarla beraber
bu en büyük mutluluk benim için...

BİRlikte birşeyler yapmış olmanın hazzını tatmak çok hoş
katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum bu vesileyle...

ben bu kitapları kime vereceğim şimdi yaaa
bir sürü küsen olacak şimdi...
başıma dert açan site yönetimine ve emeği geçen herkese sitemlerimi iletiyorum :-))
Mürüvvet Söylemez
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:52:53
:)))öncelikle varsa da yoksa da şimdilik sen de çocuklarına sakla bir iki tanesini:)
miNa..
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:59:13
okullar ve kime vereceğim...

çok haklısınız şiir dostum, duyguda hemfikiriz. o öğrencilerden ola ki şiire gönül vermiş olanları varsa
ki vardır mutlaka, işte o an'ı gerçekten görmek isterdim. şiir'e nasıl bakar, hangi kelimede neyi keşfeder veya dönüp defterine neyi karalar?

diğerine gelince, bizim insanlarımız dünden hazırdır zaten gücenmeye acaba site yasakladı mı desek ne yapsak? :)
Râzı. , forumun sahibi
1 Mayıs 2010 Cumartesi 04:03:41
iyi fikir valla

da yalanın vebalini nasıl öderim bu seferde o var...
**Havin_**
1 Mayıs 2010 Cumartesi 17:10:42

:))

Şahıslara armağandan ziyade okuduğunuz okulların kütüphanelerine bu mümkün değilse il ya da ilçe kütüphanelerine neden olmasın ..bunu sadece yönetim yapamaz ; böylesi ağır yük yüklememeli ama Türkiye'nin hemen her yerinden kalemlerimiz var ayrıca sınır dışını bile buna ekleyebiliriz...

Bir kütüphaneye kitabı teslim ettiniz mi sayısını tahmin edemeyeceğiniz çok okura ulaşacaktır; paylaşım budur kanımca..

-kendi adıma niyetim böyleydi başından bu yana tabii önce kitapların bana gelmesi gerek ama bu dediğimi yapacağım,sizin için de alternatif olabilir hatta kitabı kendiniz imzalayın, yok böyle güzellik...-
Mürüvvet Söylemez
3 Mayıs 2010 Pazartesi 17:04:27
çok güzel bir fikir Hvin'ciğim ben hemen değerlendireceğim...
ilk işim bir kütüphaneye armağan etmek olacak
çok şık bir fikir...
sevgiyle kal canım, teşekkürler fikrin için
syrus
4 Mayıs 2010 Salı 14:54:30

benim istikamete gelen giden kargo görevlisi olmadığına göre bana hediye etmeyi düşünebilirsiniz valla

:p
pastoral_rapsodi
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:40:55
yağmur yağınca açılan şey..
bazen bozulur..o zman baston yapılır
miNa..
1 Mayıs 2010 Cumartesi 01:02:03
bu da güzell :)
sahra
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:43:54
ben yalnızca mesajını alabildim.kitap elime ulaştığında hislerimi yazabilirim.açıkçası kapağına kadar merak ediyorum.nasılmış söylesenize...
Mürüvvet Söylemez
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:54:50
çok şık çok güzel:)))

hadi ipucu vereyim...şemsiye ve meşhur uğur böceğimiz:)

diyeyim şimdilik...
sahra , forumun sahibi
1 Mayıs 2010 Cumartesi 01:00:15
benim şiirim kaçıncı sayfada?yazım hatası var mı umarım yoktur :)
Fatoş Huy
3 Mayıs 2010 Pazartesi 18:07:34
Henüz elime geçmedi, 5 gün sonra bende sizler gibi mutlu olacağımdan, eminim... ve sonrasında hislerimi dile getireceğim...
guler birsozu
1 Mayıs 2010 Cumartesi 00:57:19
Henüz elime geçmedi.Gözü kapıda bekleyenlerdenimdir.Zira bir msj geldi kargo dan fakat hala teslim edilmedi.İnşallah en kısa zamanda bende heyecanımın tarifini çizerim...
miNa..
1 Mayıs 2010 Cumartesi 01:03:37
kargo, mesajın ertesi günü getiriyor güler hanım
hatta ben gelmez sanırken merdivenlerde karşılaştım.. :)
Mürüvvet Söylemez
1 Mayıs 2010 Cumartesi 01:08:05
evet bende msj gelince bekleyemedim ve gidip aldım:))
daha nice antolojilerde birlikte olmak umuduyla...
guler birsozu , forumun sahibi
1 Mayıs 2010 Cumartesi 03:20:03
Msj geleli 3 gün oldu. Gelmedi
Şaşırdım şimdi.
GÜLER TEKER
1 Mayıs 2010 Cumartesi 01:57:31

Bugün aldım kitaplarımı, aman bir heyecan bir heyecanki sormayın hani okula yeni başlayan çocuklara defter kitap alırsında sevinirler tekrar tekrar bakarlar ya bende öyleydim bugün, ev halkıda ortak olunca sevince,değmeyin keyfimize,darısı alamayan arkadaşların başına.Ayrıca sayın yönetici kadromuzada teşekkürlerimizi ihmal etmedik.Herkese sevgiler.
Yorum Yaz
/ 7 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.