Karşı cins olsaydınız kendinizle evlenirmiydiniz?

2.237 izlenme - 132 yorum -
/ » 14
Yorum Yaz
Mümin Düzenli
31 Ağustos 2006 Perşembe 23:35:45
Karşı cins olsaydınız kendinizle evlenirmiydiniz?
uçmansibel
2 Şubat 2011 Çarşamba 16:52:08
Öncelikle tebrik ederim.. Çok yaratıcı bir forum konusu:DD
Tuğbaap
31 Ağustos 2006 Perşembe 23:40:15
Açıkçası hiç düşünmediğim birşeydi bu. Ne güzel düşünmüşsün. Herhalde evlenirdim.Çünkü aşkı delicesine yaşarım sevgi benim için herşeydir.Herhalde ilişkimden bunları beklerdim.
eda
31 Ağustos 2006 Perşembe 23:47:19
bu soruya şöye bir cevap kendinize aşıkmısınız?
yada kendinizi seviyormusunuz?
bunun altında benlik yatarmı bilmem
amma ben evet evlenirdim heralde diyebilemezdim...
METALL
1 Eylül 2006 Cuma 10:15:52
kesinlikle...
..HAYIRRR...HİÇ ÇEKİLMEM...
beatiful girl
1 Eylül 2006 Cuma 11:42:27
bilmem hiç düşünmedim ama evlenmezdim her helda benden daha güzel beatiful girl ler de var
METALL de dediği gibi ben de hiç çekilmem...
Aydın
1 Eylül 2006 Cuma 12:55:56
Vallahi, evlenirdim... benden iyisini mi bulacam
Asii.
22 Aralık 2006 Cuma 22:19:15
Bu cevaba gülümsedim,çok güzel :)

Ben evlenir miydim?Aslında hem evet,hem hayır.Evlenmeyi düşünürdüm herhalde.Sonrası meçhul :)
İlginç bir soru,cevabı göreceli...
berna
1 Eylül 2006 Cuma 20:28:30
hiç sanmıyorum......daha çekilir ve daha çok sinirlerinee hakim olan biri vardır elbet deyip kendimi pas geçer daha iiilerine göz koyardım.........
---SILa---
1 Eylül 2006 Cuma 23:03:35
bu nasıl soru böyle

bi an görünce soruyu şaşırdım hiç aklıma gelmemişti böyle bişey....düşünüyorum evlenirmiydim evlenmezmiydim diye?ilginç bi soru...pas geçiyorum ---SILa---

birgecevakti ya siz evlenirmiydiniz
Mümin Düzenli
11 Eylül 2006 Pazartesi 09:46:42
hayır,kesinlikle hayır....
EM&ES
7 Eylül 2006 Perşembe 16:40:38
ÇOK GÜZEL BİŞEY BU SORU YA..BEN OLSAM EVLENİRDİM...ÇÜNKÜ AŞKI SON DAMLASINA KADAR YAŞAYAN Bİ İNSANIM....
Koray Sarıdoğan
7 Eylül 2006 Perşembe 21:06:26
Yalnız büyüöüş adamla evlenilir mi ya???Ateşe uzak dururdum ben:)
Yorum Yaz
/ 14 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.