Müfide decdeli dostumuzu kaybettik

3.105 izlenme - 143 yorum -
/ 15 »
Yorum Yaz
kardanadam
8 Mart 2010 Pazartesi 22:40:41

Sevgili Edebiyat Defteri dostlarım.
Son birkaç yıldır kanserle yaşam mücadelesi veren
değerli dostumuz ve edebiyat defteri üyemiz Müfide Decdeli arkadaşımızı tedavi için yatmış olduğu Balıkesir Devlet Hastanesinde kaybetmiş bulunuyoruz.

Bu manidar 8 Mart Dünya Kadınlar gününde kaybettiğimiz şiir ve gönül dostumuz Müfide Decdelinin yakınlarına ve tüm edebiyat dostlarımıza
başsağlığı ve sabırlar diliyor ve son izmir toplantısında onu Çetin İmer Bey, Ali Sel Bey ve Nuray Sarışen Hanımefendi ile ziyaret etmiştik. O günden kalan hatıra bir fotoğrafı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Vasiyet üzerine yarın Balıkesir'de yapılacak dini merasimden sonra İzmir Karabağlar mezarlığında defnedilecektir. ailesine başsağlı dilemek veya İzmirde ve civarında bulunan dostlardan defin törenine katılmak isteyenler olursa Müfide Decdeli'nin oğlu Can decdeli ile irtibata geçebilir. Telefonunu veriyorum.

0535 954 20 77

Sevgili Müfide hanım nur içinde uyu.
Seni her zaman seveceğiz.

Tekrar başımız sağ olsun dostlar

Zeynep A. Edirne
8 Mart 2010 Pazartesi 23:55:09
Gittin; Bir hıçkırıksın boğazımda düğüm düğüm.. gözlerimde donmuş gözyaşı. Oysa ne acılar paylaştık seninle ve ne sevinçler yaşadık beraber.Ama 1-0 öne geçti azrailin çelmesi...Işıklarda uyu can dostum
kardanadam , forumun sahibi
8 Mart 2010 Pazartesi 23:57:17
Ah kardeşim!
Yüreğimden bir parça koptu sanki
Bu edebiyat dostluğu mahşere kadar sürer

Onu çok sevdik ama zaman bitti.
Bu kadarmış müsaade
başımız sağolsun
Ali SEL
9 Mart 2010 Salı 00:30:04
Başımız sağolsun dostlar.
Sevgili dost, çiçek yürekli kardeşim nur içinde yat.

İSTEĞİM MEMLEKETİM ....diyordu bir şiirinde.

Memlekete gittim
Balıkesirin yemyeşil beldesidir orası
İşte orada son günlerimi yaşayıp
Ölmekti niyetim
Başaramadım.

Bir zorlu hastalıkla uğraşıp duruyorum
Gece gündüzkederle kıvranıyorum
Ne iyi olup düzelmekteyim
Ne ölüp sonlanmaktayım.

Oflu zorlara sabrediyorum
Şimdi yine Balya’mda değilim
Allahımdan tek dileğim
İyilik sağlık olsun ne diyeyim.

Müfide DECDELİ
12/11/2009/Perşembe
Saat:08:42 İzmir
Arzu Altınçiçek
9 Mart 2010 Salı 01:56:17
Foça'da haberlerini ve selamını iletmiştiniz dostlara, aynı dostlar şimdi hüznüne de ortak oluyor ölümün.

rahmet diliyorum ve ailesine sabır :( geride kalan yaşıyor acıyı.

başımız sağolsun.
oktayzerrin
9 Mart 2010 Salı 02:15:27
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm herkes gibi,inşallah mekânı cennet olur,ailesine,akraba, eş ve dostlarıyla edebiyat defteri dostlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim,saygımla...
Sevgi Salman
9 Mart 2010 Salı 09:39:34
Akşam duyduğumdan beri çok üzgünüm.İçim acıyor...Ailesine ve tüm edebiyat defteri dostlarına baş sağlığı diliyorum...Dualarım onunla...Ruhu şad olsun...

Size de, bu vefalı davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum...
SEN BENSIZ BEN SENSIZ
9 Mart 2010 Salı 10:46:33
cok üzgünüm sözler anlamsiz ne desem bos ALLAH gani gani rahmet eylesin mekani cennet olsun tüm sevenlerine sabir diliyorum,,,,,,,,,,,güle güle Müfide siirlerde yasayacaksin,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Hikmet Özkul
9 Mart 2010 Salı 11:05:53
Keşke.......?

Keşke bir fincan kahve olsaydım.
En azından kırkyıl hatırım olurdu.
Sade, şekerli, orta, az şekerli, koyu.
Hele birde bol köpüklü oldummu.
Yanımda nargilede oldumu.
İçenlerin dokunmayın keyfine.
Kahve deyip geçmeyin.
Heryerde saygınlığım çoktu.
En azından kırk yıl hatırım olurdu.
Keşke bir fincan kahve olsaydım.

sevgili celal abim müfide ablamıza tanrıdan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı dilerim.müfide hanım uzun zamandır bu akciğer kanseriyle boğuştu ve tıppın çaresiz kaldığı hastalığa maalesef yenik düştü. rahmetliyle olan telefon görüşmelerimiz olduğu için sık sık geçen yıl onun adına yazdığım keşke adlı şiirimi çok beğenmiş ve ağlamıştı.dertliydi çok zor günler yaşadı, ruhu şad, cennet mekanı olsun.
Toynak
9 Mart 2010 Salı 11:08:14
nur içinde yat abla...
zeynebin dediği gibi hep ışıklar içinde...
geldiğimizde mutlaka görüşeceğiz
ölü şairler antolojisinde ve şiirler okuyacağız...
sevgili Celal ağabey hepimizin başı sağolsun...
suskunkalem
9 Mart 2010 Salı 11:27:24
Hiç tanışmamıştık sizinle,
Nasip olmamıştı tek satırınızı okumak
Hiç ugramamıştım sayfanıza,
Sadece adınızı dün duydum dostumdan.

Sizi anlattı bana uzun uzun,
Yüreğinizi,yaşama azminizi,
Dinledikçe utandım,yıkıldım,kahroldum,
Ne denli bir dostu kaybettiğimi..

Yüce Rabbim,yaşadıgınız tüm sıkıntıları,acıları,kederleri günahlarınıza kefaret kabul etsin.
Kabriniz nur,mekanınız cennet olsun.
Dualarımla..
9 Mart 2010 Salı 13:10:33
Sevgili Secaattin Kardeşim başımız sağolsun. Vade dolunca elden ne gelir.

Dostlar giderken kalanlara anlamlı acılar yüklüyor. Sağolun katılımlarınız ve duyarlı davranışlarınız için

Hikmet Kardeşim Hayatımızı toplasak zaten içinde en fazla keşke vardır. Ellerine yüreğine sağlık.

Çok sağolun değerli arkadaşlar
9 Mart 2010 Salı 13:15:34
Ali Sel dostum
İsterim senin o güzel yüreğindeki insan ve dost sevgilerinden herkeste benzeri olsaydı dünyada sorun kalmazdı. Bugün orada olmayı nasıl arzu ettiğimi bir Tanrım biliyor. Yanınızda olamayacağım için çok üzgünüm.

Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
9 Mart 2010 Salı 15:11:12

ne çok hüzün...:( ve 8 mart özel gün..hep hatırlanmayı dilemiş gibi...

teşekkürler kardanadam vefalı dost foça'da en son durumu ile ilgili bilgilendirmiştiniz ettiğiniz ziyaret sonrası bizleri...

resimde varlığınızla ne kadar da mutlu olmuş...
ne güzel dostlarsınız iyi ki varsınız celal dost ve sizler.
...umarım şimdi dünyadakinden çok daha huzurlu ve mutludur...

müfide hanımefendiye allah'tan rahmet kederli ailesine sevenlerine sabırlar diliyorum ruhu şad olsun...

el fatiha..

direniş
9 Mart 2010 Salı 16:12:18
Değerli karşeşimizin acı habei derinden üzdü bizleri...

Allah rahmet etsin, nur içinde yatsın. Edebiyat dünyasına, dostlarına ve ailesine başsağlığı dilerim.

AYTEN ÇIKRIKCI
9 Mart 2010 Salı 18:22:51
CANIM CANIM CANIM ARKADAŞIM ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN BULUŞACAKTIK GÜYA BEN DE HABERİNİ BEKLİYORDUM YENİ OKUDUM NUR İÇİNDE YATSIN İNŞALLAH ÖBÜR TARAFTA BULUŞURUZ OĞLUMA SELAM SÖYLE BİRLİKTESİNİZ ARTIK MÜFİDECİĞİM DUALARIM SENİNLE...
baharca57
9 Mart 2010 Salı 22:46:45
Bu dünya fani yalan
tek gerçeğimiz var ölüm.Çok üzgünüm çok.Rabbim hepimize ailesine sabırlar versin.Rahat uyu değerli dost,mekanın cennet olsun.
ELIF TÜRK
9 Mart 2010 Salı 23:37:55
Oldumu simdi hüzün tebessümlü kadin?

Hani yenemez beni diyordun! Hani iyiyim ben cadi diyordun. Avuclarimiza biraktigin sevgi dolu, hüzün tebessümlerin emanetindir, kiyamete dek.

Huzur icinde uyu Müfide can, güle güle güzel insan.

Celal agabeyim sevgimdesin.

Hepimizin basi sagolsun, ailesi ve tüm biz sevenlerinin.

Yakuti
10 Mart 2010 Çarşamba 00:36:15
Müfide hanımın ani vefatına çok üzüldüm Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın kederli ailesine Allah sabır versin
kadiryeter
10 Mart 2010 Çarşamba 14:17:54
edebiyatdefteri.com'a kayıt olduğun gün: 1 Müfide Decdeli 27.11.2006 20:41:45 <> 08.3.2010 Pazartesi....
Gönlümüzdesin; ebedî...
Rahat Uyu...

Dostlarında çekildiğin ve ve sitemizde, acı haberinle birlikte yayınlanan fotoğrafını kopyalayıp- aldım...
http://forum.edebiyatdefteri.com/forum-icerik/3372/mufide-decdeli-dostumuzu-kaybettik.html

Kadir Yeter.
10 MART 2010- TRABZON.
..................................

Sert de birgün yumuşar; gücü tükendiğinde,
Çektirdiğince azap, ayna olur, yüzüne...
Kimi; görür dünyâda, kimi; çeker neslince,
Üzülme; ey Müfîde, Bak: Âhh, kaldı mı yerde!

Saygı ve Selâmlarımla yazdım- bildirdim... Gönlünü ferah tut, yeter...

K.Y. kadiryeter 12.02.2010- TRABZON.
.edebiyatdefteri.com/siir/325250/sert-ogullari-sinsilesi.html
Müfide Decdeli
exani
10 Mart 2010 Çarşamba 23:07:52
Ruhu şadd mekanı cennet olsun,
Allah taksiratını afetsin...
Eyüphan KAYA-Diyarbakır
kadiryeter
11 Mart 2010 Perşembe 19:41:52

Müfide Decdeli'ye;

İkinci gün de akşam oldu; acı haberini duyalı.

Niye bu kapıdan geri gidemiyorum(.edebiyatdefteri.com/forum) ... niye?
Ne, sesini duydum, ne dünyâ gözü ile yüzünü gördüm.
Öyle güzel sözlerin vardı ki; kimseyi kırmadan söylerdin.
Bugün, Ortahisar'a gittim... Sen, yine oradaydın...

Acemi bağlamacı, türkü söyleyip- sazını çalıyordu.
Buz gibi geldi duyduğum ses ve müzik; niye?

Selâm olsun bütün sevenlerine...
Yüreğimdeki Sevgiyle.

Kadir Yeter.
11.3.2010- TRABZON.
://forum.edebiyatdefteri.com/forum-cevap-yaz/3372/70103
kadiryeter
12 Mart 2010 Cuma 15:37:33

Üç gün tamam yastayım,
Hüznümle kıyastayım,
Vefâlı dosta gerek;
Üzüntümden hastayım.

Gülmenin ve müzik sesinin, tuzu yok artık.

kadiryeter.TRABZON.
://forum.edebiyatdefteri.com/forum-cevap-yaz/3372/70103

karadereli
12 Mart 2010 Cuma 16:22:12
Müfide Decdelinin yakınlarına ve tüm edebiyat dostlarımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum.Mekanı cennet olsun..
canuregul
12 Mart 2010 Cuma 20:25:46
Benim için ne kadar değerli olduğunu saglğında tahmin dahi etmekten uzak kaldığımı gösterdi canım annem.Şimdi meleklerle bereber nurlar içerisindedir.Oradaki fotograf o kadar çok şeyler anlatıyor ki,fotoğraftaki güzel insanlar ve ben çok iyi biliyorum.İnsanların ve tüm canlılığın sevgiyle devam ettiğinin en acık delilidir o resim.Anneme kelimeleriyle ,sözleriyle,şiirleriyle,merhametiyle 08,03,2010 tarihine kadar yaşam sevinci veren tum pamuk yürekli şair-yazar dostlarına sonsuz tesekkur ve şükranlarımı sunarım.Dualarımız ve sevgilerimizle nur içinde yat canım annem.Allah rahmet eylesin.el-fatiha

Anneme o gülüşü hediye ettiğiniz için hepinize ömrüm boyunca minnettarım.Her zaman SEVGİYLE kalın
onurumsun
13 Mart 2010 Cumartesi 00:15:02
Uzun süredir uzak kaldığım edebiyat defterine geldiğimde gerçek anlamda sevdiğim ve değer verdiğim bir dostumun ölüm haberini okumak beni çok üzdü.

Sevgili Müfide Decdeli'nin mekanı cennet, geride bıraktığı sevenlerine, evlatlarına ve edebiyat defterindeki tüm dostlara baş sağlığı ve metanet diliyorum.

Başımız sağ olsun dostlar

asran
14 Mart 2010 Pazar 08:25:52
Rabbim Cennetinde güller sunsun ve meleklerine gülen yüzünü sevdirsin inş. ...
mkuvanci
14 Mart 2010 Pazar 17:48:40
Allah rahmet eylesin. Sevenlerinin, dostlarının başı sağ olsun.
GÜLDESTE
15 Mart 2010 Pazartesi 00:08:24
gerçekten çok zor değerli bir gönül dostumuzu kaybettik sevdiklerine allahtan sabır ve dayanma gücü versin diyorum dualarımız hep onunla seni hiç unutmayacağız canımız bizim hep bizle yaşayacaksın
sükut-ve-çığlık
17 Mart 2010 Çarşamba 22:17:53
çok müteessir oldum
Rabbim sevenlerine sabır versin
hepimiz misafir olarak geldiğimiz bu alemden muhakkak göçeceğiz
umulur ki geride iyi hatıralar ve seven dostlar bırakırız

BAŞIMIZ SAĞOLSUN
çay köprü
18 Mart 2010 Perşembe 00:41:54
Allah tan rahmet ve sevenlerine,dostlarına başsağlığı diliyorum.
AŞKIN COĞRAFYASI
18 Mart 2010 Perşembe 08:55:35
Allah Rahmet eylesin!

Duyunca çok üzüldüm. Uzun süreden beri internet ortamından tanıdığım vefalı,yüreği sevgi dolu şaireydi.Elden duadan başka bir şey gelmez ki,rabbim taksiratını affetsin, makamı mahmuda nail etsin.
AŞKIN COĞRAFYASI
18 Mart 2010 Perşembe 09:01:24
Allah gani, gani Rahmet eylesin!

Duyunca çok üzüldüm!
Uzun süreden beri internet ortamından tanıdığım, vefalı, sevgi dolu şaireydi, elden duadan başka bir şey gelmiyor ki,
şair07
19 Mart 2010 Cuma 00:34:32
Uzun bir süredir uğrayamadığım sitemize bugün uğrayabildim ve acı bir haberle karşılaştım. Hiç görmediğim tanımadığım halde, sitemiz vasıtasıyla gıyaben tanıdığım, bir dost, bir arkadaş, bir akraba gibi yakın hissedip sevdiğim Sayın Müfide DECDELİ’nin Hakkın Rahmetine Kavuştuğunu öğrendim. Yüreğimde bir sızı, bir acı hissettim. Galiba bu sitelerin en güzel tarafı da bu olsa gerek. Değilse ben Müfide DECDELİ yi ne bilirdim. Yüreğim nereden yanacaktı? Dilim, bilmediğim birisi için nereden DUAYA sarılacaktı!...
Belli bir süre site arkadaşlığımızı, şiir ve yorumlarımızı paylaştığımız sevgili Müfide Hanım,
Size ALLAH Rahmet eylesin! Yattığınız yer NUR olsun! Tüm dost ve sevenlerinizin de başı sağ olsun. Hatırana saygılarımla...AMİN!
aşiyan052
27 Mart 2010 Cumartesi 00:52:53
Çok üzüldüm...hayat bir nefes yaşamak...bir varmış bir yokmuş..şiir dostlarımın ve ailesinin başı sağolsun..
ince
8 Mart 2010 Pazartesi 23:41:07
Başımız sağ olsun :(
Gezgin_Sair
9 Mart 2010 Salı 00:54:22
ben Merhume ablami burada bu defterde tanidim cabuk kanim isindi cok sevdim ve ona bir yere gitmek yok insallah sabah yine merhabalasacagiz derim
simdi ben kime bak ablam yine burada bizimlesin diyecegim
ruhu sad mekani cennet olsun insallah kabri nurlar ile nurlansin degerli ailesine bassagligi ve sabir diliyorum
kardanadam
9 Mart 2010 Salı 04:03:29
Sevgili kardeşim mesajına cevap veremedim
buradan yanıt kabul et
ufak ayrıntılar önemli değil bugün gerçekten zor bir
gündeyiz tüm yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyorum
merhum arkadaşımızın sevgilerimle
canuregul
11 Mart 2010 Perşembe 18:18:29
Benim için ne kadar değerli olduğunu saglğında tahmin dahi etmekten uzak kaldığımı gösterdi canım annem.Şimdi meleklerle bereber nurlar içerisindedir.Oradaki fotograf o kadar çok şeyler anlatıyor ki,fotoğraftaki güzel insanlar ve ben çok iyi biliyorum.İnsanların ve tüm canlılığın sevgiyle devam ettiğinin en acık delilidir o resim.Anneme kelimeleriyle ,sözleriyle,şiirleriyle,merhametiyle 08,03,2010 tarihine kadar yaşam sevinci veren tum pamuk yürekli şair-yazar dostlarına sonsuz tesekkur ve şükranlarımı sunarım.Dualarımız ve sevgilerimizle nur içinde yat canım annem.Allah rahmet eylesin.el-fatiha
kardanadam
8 Mart 2010 Pazartesi 23:41:42
canuregul
11 Mart 2010 Perşembe 18:20:18
Ali bey duyarlı ve güzel yüreğinizi kutlarım.allah sizin gibi güzel ınsanlara ve sevdiklerinize uzun ömürler versin
Gülizar Özlem SARAÇOĞLU
8 Mart 2010 Pazartesi 23:44:58
Üzgünüm... Çok üzgünüm canım.. Güzelim ruhunu ruhum öpüyor.

Çok özleyeceğim..
Mürüvvet Söylemez
10 Mart 2010 Çarşamba 18:30:01
hepimizin başı sağolsun nur içinde yatsın...ne mutlu unutulmayacak anılar ve onu untmayacak gönül dostları bıraktı ardında...bizlerde unutulmayız umarım...

sevgi ve dua ile kalın gönül dostları ne mutlu sizler gibi dostları var
canuregul
11 Mart 2010 Perşembe 18:20:43
İhsan POLAT
8 Mart 2010 Pazartesi 23:45:38
Ondan geldik ve yine ona dönücüleriz...

Merhumeye Alllahtan rahmet, sevenlerine sabrı cemil dilerim...
canuregul
11 Mart 2010 Perşembe 18:21:00
su_misali(Gülhun Ertilav)
8 Mart 2010 Pazartesi 23:46:22

Hepimizin Başı sağolsun

Ailemizin çok değerli bir üyesini kaybettik

üzgünüm

mekanı cennet olsun İnşaAllah
canuregul
11 Mart 2010 Perşembe 18:21:17
Râzı.
8 Mart 2010 Pazartesi 23:48:37
mekanı cennet olsun nur içinde yatsın
ailesinin ve dostların başı sağolsun...
canuregul
11 Mart 2010 Perşembe 18:21:30
Yekta Attila
8 Mart 2010 Pazartesi 23:48:51
Üzgünüm,ağabey...
Başımız sağolsun...
kardanadam
8 Mart 2010 Pazartesi 23:51:38
nasıl bir acıdır bu Atilla Kardeşim
aynı resimdeki gibi sevinçli ve umutluydu ziyaretimizde
fani dünya işte
canuregul
11 Mart 2010 Perşembe 18:21:52
_ZERRE_
8 Mart 2010 Pazartesi 23:55:49
cok üzgünüm ...

güzel yürekli dostum Müfide hanim yüreklerimizde yasayacak ... tüm yakinlarina ve biz edebiyat defteri sitemizdeki dostlarimiza bassagligi diliyorum....

mekani cennet olsun...

kardanadam
8 Mart 2010 Pazartesi 23:59:21
Kalan güzel dostlarımız sağolsun sevgili Fikret Dostum
O giderken bir parça yüreğimizden koparıp da gitti
Çok sağol sevgimlesin her daim
_ZERRE_ , forumun sahibi
9 Mart 2010 Salı 02:09:38
benim bu sitede kendime en yakin buldugum kisilerden birisin sen .... ne kadar duyarlisin ... ve o ziyaretine de gitmissin dostumuzun... ahh ben de gidebilseydim keske .. bir siirinin altinda yazmisti ya , su hastahanede olacagim diye .. o zaman cok istemistim ... lakin bu uzaklar iste olmuyor ...

zeynepurz

arkadasimiz Rahmetlinin bir siirini yayinladi sayfasinda ... Müfide dostumuzun bu siirini insallah yönetim yarin ana sayfaya asar ... bunu mutlaka bekliyorum ...

KARARDI DİZELER, SOLDU ŞİİR...KAYBETTİK...BİR CAN DOSTUN ARDINDAN

İyiyim

( Şiirin Hikayesini Görmek İçin Tıklayın )

Şiirin Hikayesi

Doğduğum yer olan Balya'ya öylesine gitme arzum var ki halen.
Biraz iyiceyim yiğitleniyorum yine.

Lakin yollar kar buz imiş.
Vaz geçer gibi oldum.Ya Allah,ya kısmet.

İnanın epeyce büyük olan hayalim isteğimi düşledim.İlk kez düşleyen hayal kuran biriyim ben inanamasanız da canlar bu ssözüm de gerçekten.'Hayal kurmak rahatlattı'
Aslında kesin ve kesin şaşmam ben gerçeklerden.
Bu kadar.

Sevgi saygı selamlar cümleye...
Sağlıcakla Kalınız sevgili canlar.

Karlı dağımın tepesindeyim ben
Üşüyorum hem de nasıl
Lakin bir bilseniz
Çok ama çok mutluyum
Ellerimi buz tuttu
İnip bir yerlerde
Ateş yakıp ısınmalıyım
Epeyce de karnım acıktı
Ateşin yanında yemeğimi yerim
Şimdi gece
Of hava da çok soğuk
Sırtıma verdiği soğukluk
Aşırı derin
Neyse hiç dert değil der yüreğim
Olacak ne yapalım
Soğuk hava ve dağ
Çok sevdiğim
Doğa halleri benim.
Balıkesirin minik kasabası
Balyadayım ben
Balyanın Kızıltepesinin üzerinde
Bana göre ona çıkması
Okadar da zor değil
Bence inmesi de kolay
Dağcılık ruhum ölesiye
Benle sürecek bu
Soğuk yerlerin kızıydım ben
Ne kadar ihtiyacım var idiyse de
Sevmiyorum sıcak havaları çok
Üşümeliyim ben
Zangır zangır titremeliyim
Burnum havuç gibi olmalı
Karlarda yuvarlanmalıyım
İşte ben bunlardan can bulurum.
Anmak istemiyorum artık bedenimdeki lanet hastalığı
Dönmemecesine geri defolup gitsin benden
Bana asalak lazım olmaz
Belki de gitti.
Barındırmam ne evimde ne yerimde
Ve vucudumda curcuna olamaz olmamalı.
Sabah olmak üzere
Gecenin sessizliği nasıl huzur veriyor
İyiyim ben
Şu an öyle iyiyim ki.

M.DECDELİ
canuregul
12 Mart 2010 Cuma 20:27:04
Şükran AY
8 Mart 2010 Pazartesi 23:58:12

Allahım tafsilatını arttırsın.
Daimi cennet ikâmetgâhında rahmetiyle rahat ettirsin.
Hala kendime gelemedim.Öyle derinden etkilendim ki anlatamam.
İyi ki ziyaretine gitmişsiniz Celal Hocam.
Ne çok moral olmuştur.Ne çok sevinmiştir.
Allah razı olsun hepinizden.
Ailesinin ve hepimizin başısağolsun.
kardanadam
9 Mart 2010 Salı 00:01:33
Sağolun efendim
İzmir toplantısı vesile oldu
Sağolsun Ali Bey dostum ve eşi Nuray Sarışen hanımefendi
ve Çetin abim bırakmadılar beni birlikte gittik.
Nur içinde uyusun. Tekrar ziyaretini düşünüyordum ama
kaderin ziyaret saatleri insanlarınki gibi esnek değil
Sağolasın
canuregul
12 Mart 2010 Cuma 20:27:45
Yorum Yaz
/ 15 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.