Biraz gülelim mi...:)

34.392 izlenme - 1.687 yorum -
/ » 169
Yorum Yaz
Mehtap ALTAN
29 Aralık 2009 Salı 21:49:26
Merhaba dostlar...

Var mısınız en çok güldüğümüz fıkrayı anlatmaya...

Biraz gülmekten çok şey kaybetmeyiz herhalde...

sevgimle...

HAVUZ...

Delinin birisi bilmeden havuza düşmüş...Bunu da bir başka deli görmüş ve omu kurtarmak için havuza atlamış ve de kurtarmış....

Doktorlar sonra kurtaranı çağırmışlar ve tebrik etmişler ve de "Havuza düşeni çağır da, onunla konuşalım" demişler. Kutaran deli de "Olmaz, onu kurusun diye astım" demiş...:)
**Havin_**
30 Aralık 2009 Çarşamba 14:51:14

Ve beklediğim forum. Bir ara ben de böyle bir forum açsam nasıl olur acaba diye düşünmüştüm sonra caymıştım ama bu çok güzel oldu. Her cevap sonrası gelip okurum mutlaka.

Ben hiç fıkra bilmem bildiğimi de aklımda tutma gibi bir becerim yoktur. Anlatmayı zaten hiç bilmem ama anlatılanı anlayıp saatlerce gülebilirim :)))

Bu çok zevkli :)))

Elif Masal
30 Aralık 2009 Çarşamba 21:16:58
nasrettin hoca bir gün kebapçının yanından geçiyormuş ve mis gibi kokuyu içine çekmiş.kebapçı çok kızmış ve:
_ver bakalım kebap kokusunun parasını demiş..
nasrettin hoca bu, çıkarıp parayı şöyle bir havaya atıp tutmuş ve tekrar koymuş cebine.kebapçı:
_versene parayı diye çıkışmış.nasrettin hoca:
_ben kokladıysam sende gördün işte;demiş.
Elif Masal
31 Aralık 2009 Perşembe 23:28:41
delinin biri akıl hastanesinde her gün bir direğin tepesine çıkıp bişeyler yazıp iniyormuş..doktorun biri çok merak ediyormuş, bu her gün çıkıp ne yazıyor diye..
bir gün dayanamamış yazılana bakmak için kendisi çıkmış, ve okumuş: -burası direğin tepesidir..!
denizgözlumm
2 Ocak 2010 Cumartesi 14:50:45
erdoğan ve ahmet türk aynı uçakta yolculuk yapıolarmış . erdoğan ben şu camdan aşağı bi 20 lira atsa 20 kişi sevinir demiş ahmet turk de hadi ordan be ben 50 lira atarım 50 kişi sevinir demiş
bunların konuşmalarına sinirlenen pilot ulan ben sizi şu camdan aşağı bi atarsam 70 milyon sevinir demiş :))))
hayal_meyal
3 Ocak 2010 Pazar 13:15:40
Tatil bitti

Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."

:))
değerli kalem güzel bir forum
sevgilerimle
Elif Masal
3 Ocak 2010 Pazar 18:44:33
ilkokul 2. sınıftaydık. müfettiş gelmişti,bizlere tek tek sorular soruyordu. birini daha tahtaya kaldırdı ve:
-bir yılda kaç mevsim vardır? diye sordu.
öğrenci tembeller arasındaydı. eveledi geveledi ama bilemedi, bunun üzerine öğretmenimiz gizliden parmakla işaret etti ve arkadaş o an son sesle bağırdı :
-dört mevsim var öğretmenim...
müfettiş sordu:
-nerden bildin?
-öğretmenim bana arkadan işaret etti, de ondan bildim!

(bizim sınıftan anılar)
seher yıldız
16 Ocak 2010 Cumartesi 19:24:03
BEN GÜLDEREMEYECEĞİM DÜŞÜNDÜRECEĞİM.
BİR GÜN NASRETTİN HOCA BİR TOPLULUĞA GİDER EVE GELİR OTURUR VE KİMSE İLGİLENMEZLER NASRETTİN HOCA İLE DERKEN BİR KAÇ GÜN DEVAM EDER.ERTESİ GÜN SANDIĞINDAN BENİM KÜRKÜMÜ ÇIKAR DEMİŞ HANIMINA VE ÇIKARIP GİYMİŞ DÜŞMÜŞ YOLLARA NASRETTİN HOCA O TOPLULUĞA GELDİĞİNDE ÖYLE İLGİLENMİŞLER,ÖYLE İLGİLENMİŞLER Kİ HOCA ŞAŞIRIR.EEE SONRA DERKİ YE KÜRKÜM YEE.BİZLER İNSAN OĞLUYUZ.O DÖNEM BU DÖNEM BENCE HERKEZ GİYİME KUŞAMA MERAK SALMIŞ BAKSANA KRİZ VARKEN BİLE OLSA SİZCE??
ıslakgözlüçocuk
29 Ocak 2010 Cuma 16:32:26
:D:D çok güzel :))
hires
15 Nisan 2010 Perşembe 18:15:52
bir tane de ben paylaşmak istiyorum.

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında,
- "Şunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi." demişler...
Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve,
- "Buyrun beyler, yiyiniz." demişler...
Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, ötekisi araya girmiş,
- "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!"

sessiz_gece
4 Temmuz 2010 Pazar 00:23:11
Forum gerçekten çok güzel,bende aklında fıkra tutamayanlardanım,heo tutmaya çalışırım ama fazla komik olduklarındanmıdır nedir ben gülerken o cümlelerde uçar gider aklımdan. :) Ama bu forum çok yararlı oldu benim için teşekkürler edebiyat defteri dostlarım.
Yazar.Dilek.Soyak
10 Temmuz 2010 Cumartesi 01:14:47
FIKRA DEĞİLDE BEN GÜNLÜKHAYATIMDA ÖYLEŞEYLER YAPARIMKİ OOO
YÜZ FIKRAYA BEDEL MESALA Bİ TANESİ BİREBİR YAŞANMIŞ OLAYLARDIR
ERKEK KARDEŞİMİN DÜĞÜNÜNDE BİR MEKANDAN GEÇTİK GELİN ODASINA BEN GELİN DAMAT VEBİR AKRABA SÜRÜSÜ İLE GİTTİK KARDEŞİME DÖNÜP ABLAM SALON NERDE DEDİM E ABLAGEÇTİK YA MEĞER BİZİMGEÇTİĞİMİZ YER SALONMUŞOYSA BEN ORDA ÇAYOAĞINI GÖRÜNCE KAFE SANDIM VE AKABİNDE DÜÜN BAŞLADI MEVSİM KIŞHAVA BUZ SALONUN KORUMASUNA KALARİFR PETEKLERİNİELLEDİKTEN SONRA BEYEFENDİBEYEFENDİ ÜŞÜYORUZ BURDA HERHALDEDEDİMODA HANFENDİ KALORİFER DEĞİLKLİMALAR ÇALIŞIYODEYİNCE OARADIAMA BOZUNTUYA VERİİMİYİMOZMAN ISISINI AYARLAYIN DEDİM
rdemir
10 Temmuz 2010 Cumartesi 16:32:57
Bir gün Temel Dursun'a:
- Dursun bir bilmecem var, ağaçtadur saridur cikcik öteyi.
Der. Dursun da başlar cevaplamaya
-Kanarya
-Bulbul
-Papağan
Lakin temel hepsine 'Hayur Değul' der
Dursun ne olduğunu sorunca Temel Hamsi der. Dursun
-Haçan hamsi sari değuldur
der. Temel
-boyadum der
Dursun hamsi ağaçta olmaz der
Temel
-Ben koydum der.
Dursun
-Hamsi cikcik ötmeyi da
der. Temel de
- Haçan o da bilmecenun şaşırtmacasu da
der :))
nasibim
17 Ağustos 2010 Salı 22:12:21
Nasreddin Hoca, Bursa çarşısında dolaşırken bir şalvar beğenmiş. Tam alıp gidecekken karar değiştirip geri dönmüş.
-Vazgeçtim, demiş satıcıya. Sen bunun yerine bana cubbe ver. Satıcının verdiği cubbeyi alıp giderken satıcı seslenmiş:
-Efendi, parasını ödemedin!
-Cubbenin yerine şalvarı bıraktım ya, demiş Hoca. Satıcı:
-Şalvara da para vermemiştin ki, deyince, Hoca öfkelenmiş:
-Ne tuhaf adamsın sen yahu, demiş. Almadığım şeyin parasınımı verecektim bir de!

bu fıkrayı bu gün okudum ve cok güldüm paylasayım dedimmm

:)))
**IŞIĞIN SAVAŞÇISI**
8 Eylül 2010 Çarşamba 08:31:28
Deliddir ne yaparsa yeridir::))
gonul_limani
3 Ekim 2010 Pazar 13:43:15
DÜNYANIN EN KISA FIKRASI

"İki kadın sessizce oturuyorlarmış."

N.F.K.
Muharrem Nalçacı
9 Ekim 2010 Cumartesi 20:18:23
Pardon ! Bu günlerde gözlerim şizofirenik oldu.
"Konu neydi ?"
"Fıkra"
Olmaz valla..Başıma ne geldiyse ya fıkradan ya da dolmadan geldi.
Hem ne zaman fıkra anlatmaya kalksam şimdiye kadar hiç kimseyi güldüremedim.
"Neden "
Geçenlerde sahilde aklıma bir fıkra geldi. Başladım gençlere anlatmaya.
"Anlattın mı ?
Anlattım tabi..
Ama fıkra bittiği halde hiç gülen yok .
Kendi kendime "Lan oğlum tüm hünerlerini göster ve bir daha anlat "dedim
Bi daha anlattım.
Yine gülen yok.
O sıra yanıma otelin güvenlikçisi geldi
Yüzüme bön bön bakıp
"Abi bunlar Fransız" demez mi.

Başımdan aşağı tüm Fransızlar düşsün emi.. Tövbe tövbe...
huşit
10 Ocak 2011 Pazartesi 21:33:17
fadime doktora gider .doktor beyinle akrabalık bağın varmı sorar fadime uyı kocamdu da demiş
imatlı heri
29 Ocak 2011 Cumartesi 10:53:03
teşekkürler şair mehtap altana,
bizleri güldürdü diline sağlık.
Bu yaşlarda ilaç bana tatntana,
Bekleriz hep böyle Mehtaptan ağlık.

Sadece bir göz var resim yerinde,
Damla, damla yaşlar kipriklerinde,
Sorarım yaşını her seferinde,
Yazmazsa yazmasın diline sağlık.
imatlı heri
29 Ocak 2011 Cumartesi 10:53:35
teşekkürler şair mehtap altana,
bizleri güldürdü diline sağlık.
Bu yaşlarda ilaç bana tatntana,
Bekleriz hep böyle Mehtaptan ağlık.

Sadece bir göz var resim yerinde,
Damla, damla yaşlar kipriklerinde,
Sorarım yaşını her seferinde,
Yazmazsa yazmasın diline sağlık.
nurten altınok
16 Aralık 2011 Cuma 20:32:24
Iki deli gece sokakta karanlikta yuruyorlarmis. Biri cebindeki el fenerini cikarip gokyuzune dogrultmus ve isiktan bir yol olusmus.
- hadi, demis otekine, binsene de goge ciksana
digeri
_ yaaaa, demis digeri. Bineyim de yari yolda feni kapat da duseyim, Ben deli miyim?
Osman Aktaş.
6 Haziran 2012 Çarşamba 18:21:10
Gülmek İcın Girdim Nerdeyse Ağlayacaktım.
yavuzceyhan
18 Ocak 2013 Cuma 17:11:47
KAYSERİLİ FABRİKATÖR ZEKA ÖZÜRLÜ OĞLUNA İŞYERİNİ GEZDİRİYOR VE AÇIKLAMA YAPIYOR ; BAK OĞLUM İLERDE BU FABRİKA SENİN OLACAK ŞİMDİDEN ÖĞREN İŞİ , BURADAN CANLI SIĞIRLARI SOKUYORUZ , EN SONDAN SOSİS OLARAK ÇIKIYOLAR...DER. OĞLAN BAKMIŞ , BAKMIŞ , BABA DEMİŞ EN BAŞTAN SOSİS KOYSAK DA EN SONDAN CANLI SIĞIR ÇIKSA DAHA İYİ OLMAZMI DEMİŞ ..BUNUN ÜZERİNE BABASI OĞLUNA ; OĞLUM O İŞ ANNENE ÖZEL BİR DURUM DEMİŞ.
ozanali
7 Şubat 2014 Cuma 11:27:08
Temel 60 katlı bir gökdelenden aşağıya düşmüş. 50-40-20-10-5-4-3-2 derken 1.kata geldiğinde aklından şu geçmiş : – Allahım sana şükürler olsun. Bu kata kadar ölmeden geldiysem zaten 1.kattan düşsemde ölmem
kalemdar68
15 Nisan 2014 Salı 17:57:38
gayet güzel bir kısa ve özlü fıkra teşekkürler....
hayrettin şahin(haysah)
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:09:11

Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar. Hocada başlarında bekliyorken demiş ki, "Bu mikroskoplarda lam'da bir böceğin bacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak" Tabi hemen itirazlar, ama fayda etmemiş, hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış. Hoca arkasından seslenmiş :

''Kimsin ulan sen, kapıyı çarpıp çıkıyorsun?" Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış :
"Tanısana hadi, tanısana kim olduğumu"
S.a.N.C.ı
4 Ocak 2010 Pazartesi 01:12:12
işte bu süperdi :d :d çok güldüm ya... eyvallah... :)
Yasemin Şatoğlu
5 Ocak 2010 Salı 21:35:41
gerçekten harika.ne güldüm:)))))
((GaMSeLiM))
6 Ocak 2010 Çarşamba 10:59:13
bencede komik 5 saatlik sınavın üstüne iyi geldi:))
mavi-boncuk
7 Ocak 2010 Perşembe 18:26:20
bitanede benden;
Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım."
ökçesiz
30 Mart 2010 Salı 11:51:29
Çok güzelmiş :)
leylasız
11 Nisan 2010 Pazar 09:32:14
Emine UYSAL (EMİNE45)
11 Nisan 2010 Pazar 17:54:06
Koptum gülmekten. Hiç bu kadar güzel bir fıkra okumamıştım. sağ olasın. Sevgilerimle...
hayal_meyal
7 Mayıs 2010 Cuma 16:37:29
:)))) bir yaş daha gençleştim
Mavigölge
19 Mayıs 2010 Çarşamba 12:33:06
harikaydı(: çok güldüm :D
GizeM_F
13 Haziran 2010 Pazar 14:07:26
:):) supermiş...
Emine UYSAL (EMİNE45)
13 Haziran 2010 Pazar 15:24:36
Harika! çok güldüm inan:))))
uçmansibel
15 Temmuz 2010 Perşembe 12:50:20
aynil
17 Temmuz 2010 Cumartesi 12:22:17
:)))))))))))))))))))

süperdi.. :)
sana taptığım nedendir
31 Ağustos 2010 Salı 22:47:30
kanatlı ateş
21 Eylül 2010 Salı 15:27:30
koptum:)))çok güzeldi..tanısana haaydı...
_Günce_
27 Ekim 2010 Çarşamba 13:33:30
Yeliz Demiryurek
15 Ocak 2011 Cumartesi 23:53:04
bu öğrenciler çok kıvrak zeka oluyorlar .))))
Gülşen ERİŞ
11 Ağustos 2011 Perşembe 10:51:11
hahahahhahah süperrrrrrrr
Mehtap ALTAN
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:16:21

FOTO...

Kaza yerinin etrafını önce polis kordonu sonra da büyük bir meraklı kalabalığı çevirmişti.. Gazetesine,iyi bir kaza fotoğrafı yetiştirmek isteyen uyanık foto muhabiri çemberleri aşamayınca

'Yol verin.. Yol verin.. Ben kaza kurbanının oğluyum' diye bağırmağa başladı. Kenara çekilip yol verdiler.. Foto muhabiri yaklaştı.

Arabanın önünde bir eşek yatıyordu. :-))))
**Havin_**
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:18:43
hayrettin şahin(haysah)
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:25:24
eşek eşekliğini yapacak elbet
lazuşağı
21 Ocak 2010 Perşembe 23:51:46

Eşşek şakası buna denir
nummilites
3 Mart 2010 Çarşamba 10:12:57
Buraya tesadüf eseri aylar önce üye oldum ama ilk defa kapsamlı bakıyorum fıkralarda ayrıca çok güzel burda olmak güzel olacak herhalde
Emine UYSAL (EMİNE45)
11 Nisan 2010 Pazar 18:06:28
Tam bir eşşek şakası olmuş gerçekten:))
sevgim18
16 Aralık 2010 Perşembe 13:02:04
hayrettin şahin(haysah)
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:19:56
Adamın karısı hamileymiş.Bir gece yarısı sancılanmış.Çağırılan ebe tam doğuma başlarken elektrikler kesilmiş.Adamcağız mecburen fener tutarak doğuma yardımcı oluyormuş.
Nihayet bebek sağlıkla doğmuş.Ancak ebe bakmış bir bebek daha geliyor.Onu da doğurtmuş.
Bitmemiş ardından bir tane daha..
Adam derhal feneri söndürmüş.Ebe;
-Ne yaptın,yak şu feneri!..
-Olmaz ebe hanım,baksana ışığı gören geliyor!..
Mehtap ALTAN
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:21:29
harika yaaa...

inanın birgünde hiç bu kadar çok gülmemiştim..

demek ışığı gören geliyor:)))
Kalimera_
4 Ocak 2010 Pazartesi 10:31:03
:)))))))) haha süperr..
Elif Masal
6 Ocak 2010 Çarşamba 23:07:07
bizde çırayı gören gelir! derler..
oldum olası çok gülerim bu söze..
hayal_meyal
7 Mayıs 2010 Cuma 16:39:22
haha haaaa bu çok komik
sevdayağmuru
16 Mayıs 2010 Pazar 22:06:29
:)))
HARİKAA YAAA:))
Emine UYSAL (EMİNE45)
30 Ağustos 2010 Pazartesi 21:30:23
demek ki bu ışığı gören geliyor lafı o zamandan kalmış:)))
mervemelahat
10 Haziran 2011 Cuma 20:43:42
ÇOK GÜZEL :) :) :)
Yeşim Deren
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:23:12
temel banka soymak suçundan yargılanıyormuş , son celsede hakim delil yetersizliğinden temelin tahliyesine karar vermiş . temel bunu duyunca çok sevinmiş ve bağırarak hakime ;
- uy cözünü sevdigumun hacim beyi , yani şimdi bu paralar penim oldu değil mu .....?
**Havin_**
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:25:03
olamaaaazz :))))
Mehtap ALTAN
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:35:38
sabahki kadar olmasa da çok güzeldiiii:))
**Havin_**
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:29:51

Trafik polisi Temel gece yarısı bir arabayı durdurmuş. Arabanın içindeki kadın sürücü, zil zurna sarhoş, pencereyi açmış :

- Buyurun,

- Ehliyetinuz lutfen.

Sarhoş kadın, elini makyaj çantasına atmış ve eline gelen aynayı Temel'e uzatmış. Temel aynayı dikkatle inceleyip sesini kibarlaştırarak :

- Özür dilerum, buyrun belgenizu. Polis oldiğunuzu söyleseydinuz, durdurmazdum.

Yeşim Deren
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:34:46
Mehtap ALTAN
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:38:00
**Havin_** , forumun sahibi
2 Ocak 2010 Cumartesi 10:44:31

Bizim Temel öbüründen beter:))))
GulBeyaz
4 Ocak 2010 Pazartesi 20:29:54
yıkıldım
:))))
((GaMSeLiM))
6 Ocak 2010 Çarşamba 11:08:10
koptum zuhaha:)))
JAN MARTİN
12 Temmuz 2010 Pazartesi 15:59:49
süperrr :))
ASMEROZ-62(Gülşen Polat)
18 Temmuz 2010 Pazar 02:37:06
Güzeldi :))))
bulunmaz_hint_kumaşı
11 Şubat 2011 Cuma 01:50:36
:))
güzel bir temel fıkrası :))))
URFALI ALİ
4 Mayıs 2014 Pazar 18:17:09
bir gün bir adam cenaze arbasını alarak yolda gider ve yolda fıstık gibi bi kız görür:
-hey fıstık gelde seni arabayla gezdirim.kız:
-sen beni bu arabaylamı gezdiriceksin.erkek:
-sen nediyon kızım millet bu arabaya binmek için ölüyo be :))
Yeşim Deren
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:31:02
İki deli havuzun başına gelirler biri hemen havuza atlar suyu içer azcık içdikten sonra tükürür bunu gören öbür deli ne yaptin lan sen der.

Havuzdaki deli geçen gün iki şeker atmıştım tatlı oldumu diye bakıyordum ama olmamış der.

Dışardaki deli : ulen sen delimisin nesin karıştırsana...
**Havin_**
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:36:20
Yeşim Hanımmm:)))))))))

Delilerin fıkraları cidden çok güzel oluyor. Birinde iki deli bir bankta otururken diğeri kalkmış öbürü sormuş ;

-nereye gidiyorsun ?
-seni aramaya gidiyorum?
-tamam ben de sen gelene kadar bekliyorum burada unutma.

demiş...
((GaMSeLiM))
6 Ocak 2010 Çarşamba 11:09:57
buda süper yha valla diyorum sınavdan çıkınca moral sıfırdı bynim bulanmıştı yani sağolun arkadaşlar gerçekten çok iyi geldi
leylasız
11 Nisan 2010 Pazar 09:47:47
harika:)))))))))
Yüreğindeki Fısıltı
13 Nisan 2010 Salı 20:53:58
hwpsi birbirinden güzel koptum yaa:)
Şengülbora
18 Mayıs 2010 Salı 18:17:31

iki delinin önüne
bir tabak kara fatma bir tabak zeytin koymuşlar
bakalım ne yapıyolar diye
delinin biri demişki
hadi gel önce kaçanları yiyeim:)
hayrettin şahin(haysah)
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:34:06
Yamyamlar hiç bir çalışanı rahatsız etmeyeceklerine söz verirler. hafta sonra müdürleri gelir:
- "Çok iyi çalışıyorsunuz. Yalnız katınızdaki temizlikçi kız kayıp. Ona ne olduğunu biliyor musunuz?" diye sorar. Yamyamlarin hepsi hayır derler ve bu işle hiç bir ilgilerinin olmadığını söylerler. Müdür gidince yamyamların şefi yamyamlara döner:
- "Aranızdan hangi maymun temizlikçi kızı yedi?" diye sorar. En arkadaki yamyam alçak bir sesle cevap verir:
- "Ben yedim" Bunun üzerine şef söyle cevap verir.
- "Ulan aptal! Biz 4 haftadır grup müdürleri, bölüm müdürleri, proje yöneticilerini yiyip duruyoruz ki kimse farkına varmasın diye, nasıl olsa onların bir işe yaradıkları yok senin durup dururken temizlikçi kızı yemen şart mıydı?!"
hayrettin şahin(haysah) , forumun sahibi
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:38:26
Bir bankada 5 tane yamyam, programcı olarak görevlendirilirler. Müdürleri onlara hitaben:
- "Şimdi burada çalışabilirsiniz. Burada iyi para kazanabilirsiniz. Ama yemek yemek icin bankanın kafeteryasına gideceksiniz ve diğer çalışanları rahat bırakacaksınız" der. Yamyamlar hiç bir çalışanı rahatsız etmeyeceklerine söz verirler. hafta sonra müdürleri gelir:
- "Çok iyi çalışıyorsunuz. Yalnız katınızdaki temizlikçi kız kayıp. Ona ne olduğunu biliyor musunuz?" diye sorar. Yamyamlarin hepsi hayır derler ve bu işle hiç bir ilgilerinin olmadığını söylerler. Müdür gidince yamyamların şefi yamyamlara döner:
- "Aranızdan hangi maymun temizlikçi kızı yedi?" diye sorar. En arkadaki yamyam alçak bir sesle cevap verir:
- "Ben yedim" Bunun üzerine şef söyle cevap verir.
- "Ulan aptal! Biz 4 haftadır grup müdürleri, bölüm müdürleri, proje yöneticilerini yiyip duruyoruz ki kimse farkına varmasın diye, nasıl olsa onların bir işe yaradıkları yok senin durup dururken temizlikçi kızı yemen şart mıydı?!"
**Havin_**
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:39:36

Ölmek üzere olan bir hastaya papazı çağırmışlar papaz gitmiş ve dua etmiş.

Daha sonra adam bir yerlerden bir kağıt bulmuş ve bi şeyler yazmış.

Ve çok dayanmamış ölmüş. Sonra adamın ölüm töreni için kiliseye gidiyorlar adamın sevdikleri geliyor. Papaz onun için dua edip konuşmak için kürsüye gelir ve duasını yaptıktan sonra der ki :

-size bu adamın son sözlerini okuyacağım der:

"oksijen tüpümden ayağını çek!"

(vah dedim)
Yeşim Deren
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:47:43
yemin ediyorum yerlerdeyim. zuhahahaha
Mehtap ALTAN
30 Aralık 2009 Çarşamba 17:01:36
yeşim yerde çok sürünme :)))

daha çok fıkra var sırada....
GulBeyaz
4 Ocak 2010 Pazartesi 20:38:05
:))))
yıkıldım
hayal_meyal
7 Mayıs 2010 Cuma 16:46:20
gülme krizi geçiriyorum :)))
Yeşim Deren
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:48:17
Of'lu hoca Cuma namazında içki içenleri fena azarlıyordu:

-"Paranızı sokağa atıyorsunuz! Kazanan kim? Meyhaneci...

En büyük dükkan kimin? Meyhanecinin...

En güzel ev kimin? Meyhanecinin...

Ya en güzel araba? Meyhanecinin.

Bu paralary veren kim? Ha sizin gibi kafasızlar..."

Aradan 2 hafta geçer, bir adam koşarak hocanın yanına gelir ve ellerine sarılıp öperek:

-"Allah razy olsun hocam, senin verdiğin içki vaazı sayesinde hayatım kurtuldu.."

Hoca memnun:

-"Aferin, içkiyi bırakmanın mükafatlarını ahirette de göreceksin oğlum." der. Adam düzeltir:

-"İçkiyi bırakmadım hocam, MEYHANE AÇTIM!"
**Havin_**
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:51:37
:)))))

Sarhoşlar da ayrı :))

Bir adam akşam eve gelince iki şişe viski getirmiş. Papağanı da sarhoş bir papağanmış adam papağana dönmüş demiş ki ;

-eğer bunları içersen tüylerini didik didik yolarım akşama misafirlerim var sakın dokunma.

Akşam eve gelince bakar ki iki şişe de boş papağana bakar kendi tüylerini yolmakla meşgul. Ve ;

- sen zahmet etme ben hallederim..

diyormuş ...

:)))))))
ANSIZIN ( Yönetici )
30 Aralık 2009 Çarşamba 16:49:49
bezm-i cihan
30 Aralık 2009 Çarşamba 22:25:09
ilahi havin çok güzeldi çok...
Mert YİĞİTCAN
30 Haziran 2011 Perşembe 01:45:10
hahaha :)) muhteşem ...
Yorum Yaz
/ 169 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.