Mümkün olsaydı...

3.741 izlenme - 177 yorum -
/ » 18
Yorum Yaz
Mehtap ALTAN
25 Kasım 2009 Çarşamba 23:23:15
Zamana bir süreliğine dur diyebilme şansımız olsaydı...

Neyi yapmak ya ya da yapmamak isterdiniz...
dertliyürek
26 Kasım 2009 Perşembe 00:51:07
sevdigimi geri almak yada eski gunlerime donmek isterdim
Afet İnce Kırat
26 Kasım 2009 Perşembe 01:57:02
Şu anki düşüncem; şiiri hayatımdan silerdim.
VUSLAT1M
30 Kasım 2009 Pazartesi 01:02:17
Zamana dur deyip! gurbette olduğumu bir an unutup doyasıya vatanımda sevdiklerimle yaşamak isterdim...Bu arada hepinizin mübarek kurban bayramını kutluyorum.
YükselAkcum
9 Aralık 2009 Çarşamba 15:26:42
SEVGİLİ ŞAİİR DOSTUM ZAMAN DURMASINDA AMA BİZDE YAŞAMDA YAPTIĞIMIZ EKSİKLERİMİZ GÖREREK YAŞAYALIM GERİYE BAKMADAN İLERİYE FARKLI AMA OLUMLU YANSIYALIM.GÜZELLİKLER İLE DAİMA HOŞGÖRÜYLE YOKSA BU DÜNYA İLE BAŞA ÇIKMAK İNSANOĞLUNUN HARCI DEĞİL ZAMAN BİZİ YUTUYOR ZATEN:))) SEVGİLER GÜZEL BİR KONU MÜMKÜN OLSA GEÇMİŞTEKİ HATALARIMI TELAFİ EDER GELECEKTEN DAHA UMUTLU OLURDUM.AMA GELECEK BİZLE BİRLİKTE YOK OLUYOR MU ? YOK OLMAMMASI İÇİN ŞİİR YAZMAK EN GÜZELİ SEVGİLER.
seher yıldız
16 Ocak 2010 Cumartesi 19:18:35
SAVAŞI DURDURMAK VE BÜTÜN DÜNYAYA BARIŞI GETİRMEYİ VE İŞSİZLİĞİ ORTADAN KALDIRMAK İSTERDİM BENCE
AYTEN ÇIKRIKCI
17 Ocak 2010 Pazar 23:12:13
AHHHHH HEMEN 18 EKİM 2005 TE OLUR SABAH SAAT 11 DE İZMİRE GİTMEK İÇİN YOLA ÇIKMAZDIM...:ŞU ANDA OĞLUMLA YAVRUMLA OLURDUM
mehmet ali unsal
14 Haziran 2010 Pazartesi 18:49:55
YAPACAK İŞ ÇOK HANGİSİNİ YAZAYIM....EDEBİYAT DOSTLARIMI TEKER TEKER ZİYARET EDERDİM....KABÜL ETMEYENLERE ÇOK TAŞLAMALI ŞİİRLER YAZARDIM...SEVENE CANIM FEDA SEVMEYENE ELVEDA DERDİM.....SON KURUŞUMA KADAR DOSTLUK İÇİN HARCARDIM...
maskelimelek
15 Haziran 2010 Salı 16:42:37
lüzumsuz yapılan tüm telaşları,es geçerdim,çocuk yapmazdım,çocuk yapmak bu ülkeye büyük bir günah,daha çok okurdum,gezgin olmak isterdim görmediğim tüm yerlere uzanmak,daha çok kırlarda dolaşırdım,toprakla daha çok içiçe olurdum,neolursa olsun insandan vazgeçmezdim..idrak kabiliyetine en başında ermek isterdim...isterdim...isterdim....uzar gider....
ALİ ÇAĞLAYAN
26 Kasım 2009 Perşembe 02:16:40
MİLYONLARCA SEVMEK VE MİLYONLARCA ŞİİR YAZMAK İSTERDİM;BU BENİM KENDİME DAİR İSTEĞİM.BİR DE GENEL BİR İSTEĞİM VAR:BÜTÜN SEÇİMLERDE VERDİĞİM OYLARI GERİ ALMAK VE ASLA KULLANMAMAK İSTERDİM.
İhsan POLAT
26 Kasım 2009 Perşembe 03:20:08
Kayıp olan özkardeşim Şakir POLAT'ı bulurdum...aeo
maskelimelek
16 Haziran 2010 Çarşamba 05:14:10
ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH KAVUŞURSUNUZ..
nene hatun
26 Kasım 2009 Perşembe 12:40:58
Eğer zamanı durdurmak ve geri almak mümkün olsaydı .

Şu son bir yılımdan başlamak isterdim.

Bu yeterli sanırım.

Saygılar.
nene hatun , forumun sahibi
26 Kasım 2009 Perşembe 12:43:06
Yani hayatım 2009 yılı itibarıyla başlasın ve hiç bitmesin isterdim.
Muharrem Nalçacı
26 Kasım 2009 Perşembe 15:35:20

> GENÇLİK RÜZGARINA KAPILMADAN GECE GÜNDÜZ DERS ÇALIŞIP SAVCI OLMAK İSTERDİM
> Boş zamanlarımda biri macera, ikincisi fantastik, üçüncüsü aşk romanı yazmak isterdim.
> Beraber hayatı paylaştığım kadını ( şikayetçi değilim ama) tesadüflerle değil yıllarca bekler ince eleyip, sık dokuduktan sonra seçerdim.Şayet bulamaz isem ömür boyu bekar kalırdım:)
> Kısa bir avrupa maceram var.Ne olursa olsun çocukların eğitimi için Türkiye'ye dönmezdim. (Kendi isteğim ile döndüm)
> Hayatta yaptığım hiç bir şeye pişman değilim.Oysa pişman olmak isterdim.

VE ŞU AN YAŞIYORUM.YAŞAYACAK GÜNLERİMİN DAHA ÇOK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.BUNDAN SONRA HATA YAPMAMAYA ÇALIŞIYORUM.
VE BÜYÜK BİR İNATLA ÖYKÜ VE ROMAN YAZIYORUM.
BİR GÜN BAŞARACAĞIM
BUNA İNANIYORUM.

bir an zaman dursa...Ben durmak istemem.
Çünkü yürüyorum.

AMA ZAMAN DURDU ! DOĞRU..HARİKA BİR HAVA VAR. HER YAN GÜNLÜK GÜNEŞLİK
YARIN BAYRAM..

Tüm güzellikler siz dostların olsun..
Saygı, sevgi ve yürek dolusu selamlar.

ZAMAN DURDU HA ?
BENCE DURMASIN...
Aynur Engindeniz
27 Kasım 2009 Cuma 05:21:58
Eğer mümkün olsaydı, kızlarım için zamanı durdurmak isterdim. Hep bu yaşlarında ve mutlu olarak sonsuza dek yaşasınlar diye....
**Havin_**
24 Temmuz 2012 Salı 09:34:23

Bütün yaşlarında mutlu olarak yaşasınlar inşallah
Aynur Engindeniz , forumun sahibi
24 Temmuz 2012 Salı 10:35:27
Havin, teşekkürler.
Hilmi YAZGI
27 Kasım 2009 Cuma 16:49:40
Zamana bir süreliğine DUR diyebilme şansımız olsaydı...
---

Önce bahaneyle parolayı sorardım
cevap veremezse
benden götürdükleri için, alnının ortasından vururdum.
d_i_l_e_k
1 Aralık 2009 Salı 11:45:44
mümkün olsaydı...

bir çok şey yaşanmasın isterdim ama en çok lanet bir şeyin bizi esir almamasını, hayatta sevdiğim insanların hayatını dağıtışını seyretmemiş olmayı dilerdim...

bir de büyümek olgunlaşmaksa eğer ben ham olduğum zamanları istiyorum...

wonderful-187
2 Ocak 2010 Cumartesi 20:05:15
güzl beqndm..
hayrettin şahin(haysah)
1 Aralık 2009 Salı 13:23:27
mümkün olmayan şeye kafa yormazdım
erkam kul
1 Aralık 2009 Salı 21:30:51
mümkün olsaydı zamanı durduranları hapse atardım çünkü müebbed hapse mahkum olurlardı.
Yorum Yaz
/ 18 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.