Vefat

1.921 izlenme - 93 yorum -
/ 10 »
Yorum Yaz
Züleyha Özbay Bilgiç
30 Temmuz 2009 Perşembe 11:12:28
DEĞERLİ KALEM ÇOK SEVDİĞİM ABLAM KARGÜLÜ /SEVİM YAKICININ EŞİ VEFAT ETMİŞTİR.Rabbimden rahmet sevdiklerine sabrı cemil diliyorum..

Serapta Bir Damla(züleyha tarafından 7/30/2009 6:13:38 PM zamanında düzenlenmiştir.
emine erdem
8 Ağustos 2009 Cumartesi 02:39:39
Sevgili kardeşim ,şahsınız da sevim hanıma baş sağlığı diliyorum,eşinede ALLAHtan rahmet diliyorum.Hayırlı geceler ALLAHa emanet olun .
ALMILA KARGÜLÜ
11 Ağustos 2009 Salı 00:53:26

Fani bir dünya saatinde,
Rabbimin rahmet kapılarını aralayıp ebediyete intikal ederek, ilahi makamdaki, düğününü yaşayan çok değerli eşim için;
hastalığı süresince ve vefatı sırasında ve sonrasında beni hiç yalnız bırakmayan, duaları ile bana en büyük manevi desteği veren,
Bu sahte dünyadaki en değerli şeyin gerçek insan sevgisi ve karşılıksız bir muhabbete dayanan hak dostluğu olduğunu kanıtlayan emsalsiz dostlarıma minnet ve şükranlarımı sunmaktan onur ve şeref duyarım!

O dostlarımdır ki gerek telefonlarla, gerek mesajlarla gerek ise bizaat hanemi teşrifleri ile manen ve madden bana en büyük onurun ihtişamını hediye etmişlerdir.
Aslında hepsini isimlerini tek tek yazmak isterdim.
Ama biliyorumki o isimler zaten hak katında ait oldukları mukaddes değer ve yerde zikredilmektedir.
Ben kendilerinden razıyım
Mevlam da hepsini sevsin ve hepsinden sonsuz razı olsun!
d_i_l_e_k
30 Temmuz 2009 Perşembe 15:09:33
nur içinde yatsın inşallah...
sevim hanıma Allah sabır versin

ümit zeki soyuduru
30 Temmuz 2009 Perşembe 15:17:26
Çok üzüldüm, şok oldum birdenbire. Sevgili kardeşimize Allah'tan sabır temenni ediyorum. Başı sağolsun. Allah sevgili eşine rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.
su-susar-sa
30 Temmuz 2009 Perşembe 15:19:44
Sevim Hanımın eşine Cenab-ı Allah'tan rahmet kendisine sabır diliyorum.
GELENDE
30 Temmuz 2009 Perşembe 15:23:02
Çok üzüldüm allah rahmet eylesin ..allah başka acı göstermesin başta kendine ve ayle yakınların a baş saglıgı dilerim...saygı ve selamalrımla......GELENDE
RUMUZ4300
30 Temmuz 2009 Perşembe 15:26:07
Sevim Hanımın eşine Cenab-ı Allah'tan rahmet kendisine sabır diliyorum.

Mehtap ALTAN
30 Temmuz 2009 Perşembe 15:36:17
OFFF ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK....

İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN...

MEKANI CENNET OLSUN İNŞAALLAH...

neneh.
30 Temmuz 2009 Perşembe 15:42:23
Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.Mekanı cennet olur inşallah.
N.ALTIN
30 Temmuz 2009 Perşembe 16:27:07
ALLAH Rahmet eylesin..Yakınlarına sabır diliyorum..
Şükran AY
30 Temmuz 2009 Perşembe 16:41:08

Çok üzüldüm.Allahım mekanını cennet etsin.

Şair dostumuza ve ailesine sabırlar diliyorum.

İDRİS ÇETİN
1 Ağustos 2009 Cumartesi 19:46:01
Allah'tan geldik yine ona döneceğiz
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Şair dostumuza ve ailesine sabır diliyorum...
İDRİS ÇETİN
1 Ağustos 2009 Cumartesi 19:47:57
Allah'tan geldik yine ona döneceğiz
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Şair dostumuza ve ailesine sabır diliyorum...
Yorum Yaz
/ 10 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.