Şiir sevdalısı muhsin yazıcıoğlunu kaybettik....

3.092 izlenme - 76 yorum -
/ » 8
Yorum Yaz
Bilal ARDAHANLI
27 Mart 2009 Cuma 19:27:21
Şiir sevdalısı muhsin YAZICIOĞLU'Nu rahmetle anıyorum.
Meçhul Asker
30 Mart 2009 Pazartesi 11:21:08
Üniversiteden sınıf arkadaşım olan, ince ve şair ruhlu, dost ve dürüst insana, Yüce Tanrı'dan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Kayıp hepimizin kaybıdır. Allah(cc)mekanını cennet eylesin.
Mutedil ve dalgalı
27 Mart 2009 Cuma 21:07:08
Dualarımız son ana kadar onunlaydı. Tüm iyi dileklerimiz de. Fakat takdir i İlahi. Mekanı cennet, ruhu Şad olsun.
Hakan İlhan Kurt
27 Mart 2009 Cuma 21:16:16

..Güzel insandı. Allah, rahmet eylesin; mekânı cennet olsun..

..Söyleyeceğimiz her söz yavan kalacaktır. Çünkü, sağlığında söylenmemişti, asıl söylenecekler..Özün sancaktarlığını yaptığı yılları düşünün, 1990'lar ve 1992'ler.. Ankara'nın bütün meydanları kandı; hem de kardeş kanı... Ve dillerde 'suçsuzluğun' suçlanması vardı; 'Trenden atlayanlar var!'

..Doğrunun ve güzelin, yıllar sonra alınlarda 'gül' olup parıldaması, ne güzel!

..Ey güzel insan!.. Gidişinle geldin...

belginerturk
27 Mart 2009 Cuma 21:23:31

altı kişilerdi...

her biri bir ananın evladı...

rahmet olsun...

SIIR DOSTU
27 Mart 2009 Cuma 21:36:21

UMUTLAR ;
TUKENDI,VE SOYLENEBILECEK BIRSEY,BASIMIZ SAGOLSUN.
TURKIYE YIGIT BIR TURK EVLADINI KAYBETI,
DEGERLI PARTI GENEL BASKANINI,TURKIYENIN BASI SAGOLSUN,PARTILILERINE VE AILELERINE SABIRLAR DILERIM. TURKIYENIN BASI SAGOLSUN.
NUR ICINDE YATSINLAR MEKANLARI CENNET OLSUN.COK UZGUNUZ.
BERABERINDEKI HEYET ILE BIRLIKTE KAYBETTIK .
_ZERRE_
27 Mart 2009 Cuma 22:01:29

Cennet mekani olsun...
cok güzel bir insandi....

.

gül peri
27 Mart 2009 Cuma 22:26:48

Çok üzgünüm son dakikaya kadar umutla bekledim.
Allah rahmet eylesin.Ailesine yakınlarına Allah sabır versin.
Bütün Türkiye nin başı sağ olsun.
dursun tiftik
27 Mart 2009 Cuma 22:46:20
BEYİT-HİLAL VE GÜL

Gözleri sönük,ince bir sızı var hilalinin ferinde
HAKK’a yolculuk için hazırlık var güllerinin terinde

DURSUN TİFTİK
ayşekant
27 Mart 2009 Cuma 22:56:26
Allah rahmet eylesin.Çok üzgünüm...Onun memleketinde ne kadar çok sevildiğini bilen biri olarak mekanı cennet olur inşallah...diyorum.Ayrıca kaza yerine bu kadar uzun sürede ulaşılması,insana verilen değer konusunda beni umutsuzluğadüşürdü.
Ozlem Pala
27 Mart 2009 Cuma 23:29:58
Altı hayat...
Rahmet, başsağlığı ve sabır diliyorum.
Yorum Yaz
/ 8 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.