Hayallerinizle hiç oynandı mı?

1.104 izlenme - 42 yorum -
/ » 5
Yorum Yaz
akem_005
16 Ağustos 2006 Çarşamba 18:09:05
Hayallerinizle oynandımı hiç ...
Size ümit verilip sonra eli boş kaldınızmı yalın ayak ..
Güvendiğiniz kişi tarafından hiç kandırıldınız mı ..
Aldatıldınız mı dostunuz tarafıdan ..

bu nasıl bir duygudur sizce ...
xmyheartsx
29 Aralık 2006 Cuma 15:37:35
hiç böle bişi yaşadın mı??
loreena
16 Ağustos 2006 Çarşamba 18:16:19
bu duyguyu bilirim... o anda boğazına birşeyler düğümlenir...konuşamazsın...konuşsan ağlamaktan korkarsın...içine atar yalnız kaldığın ilk an dökersin bütün gözyaşlarını avazın çıktığı kadar...ve sonra yeni hayaller yeni ümitler...ama dostum dediğin bir insan tarafından bu konuya maruz kaldınsa onu bir kalemde kalbindeki dostluk mertebesinden silip atmalısın...

ne yapalım... dost acı söyler...
Aydın
16 Ağustos 2006 Çarşamba 18:21:33
bu gibi durumlarda asla duruşumu bozmam, ama içimden kendime seslenirim. 'iyi oldu bu sana müstehaktır, sürün aptal' derim. birkaç gün sonra geçer...
eda
16 Ağustos 2006 Çarşamba 22:01:40
bazen öyle anlaroluyorki insan kendi haylleriyle kendi oynuyor geri kalan yıkıntı....
serserikız
16 Ağustos 2006 Çarşamba 23:05:18
bazen hayel kurar o hayale göre yasamaya calisirdim bianda yikilirdi anlamadan aglamak isterdim içime akitirdim göz yaslarimi kimse görmesin diye bazen öyle seyler olurduki hayattan tiksinirdim dostlarima dost demeye utanirdim ama onlarin sayesindede kuralina göre oynamayi öyrendim hayatin karsim daki kisi nasil oyun yapiyosa hayallerimi yikiyosa aynini bende ona yapiyorum hep ben göz yaslarimi içime akitmicam ya birazda o akitsin onun cani yansin.... insanin aklina gele bileceyi en kötü sey hayelleriyle oynanmasidir...insanin cani cok yaniyooo
gececi
17 Ağustos 2006 Perşembe 02:03:48

izin verdin o deli hayallere
ümit verdin o deli gönüllere
güven verdiğini söyleyeyim mi dostlarına
sen sen sen.......
her yaşamın arkasında iz bırak tın sana ait olmayan ayaklarınla...
nereye gidersen git...istersen herşeyden kaçç..
sensin koparan güzellikleri
sensiz volkan gibi yanan yürekleri
aciz suskun acınası
ne olacak senin halin
şaşarımmm....
dinlemedinki sana verilen sözleri
ağlamamıştın bir kadının arkasından
dedim ya...
aciz suskun acınası...
şimdi ağla..
chnnmkiz
17 Ağustos 2006 Perşembe 11:51:33
HAYAL KURMAYAN VARMIDIR ACABA YOK BENCE HAYALLERİ YIKILMAYAN KİMSEDE YOKTUR ÖYLEYSE. HAYALLER HEP GÜZELDİR DÜŞÜNSENİZE HER HAYALİN GERÇEK OLDUĞUNU NE GÜZEL OLURDU DÜNYA.

DERSAADET
18 Ağustos 2006 Cuma 00:39:03
Hayallerinizle oynanmışsa üç ihitimalden birini yapmışsınız demektir.
1- Olmayacak bir hayalin talepkarı olmuşsunuzdur.
2- Doğru insan karekteri tahlili yapamıyorsunuzdur. Ki üzülmeyi bu bir yetenektir ve her insan yapamaz.
3- Hayal dediğiniz şey hayalden ziyade bir geçici heves olabilir.
murat şahin
18 Ağustos 2006 Cuma 11:38:25
BÜYÜMENİN KALDIRIM TAŞIDIR BU.......
BÜYÜYORSUN DOST...........
unutulmuşmuydum
18 Ağustos 2006 Cuma 12:15:19
hayallerimle yarınlarımla oynadı bir yanlız prenses....canı cehenneme
Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.