Başsağlığı... yavuz doğan'ın babası

1.481 izlenme - 73 yorum -
/ » 8
Yorum Yaz
Rom@ntik
5 Kasım 2008 Çarşamba 23:04:30

Değerli Edebiyat Defteri ailesi
Ailemiz fertlerinden Sevgili kardeşimiz YAVUZ DOĞAN'IN Babası bu sabah Hak'kın rahmetine kavuşarak aramızdan ayrılmıştır.
Merhumun Cenazesi 06 / 11 / 2008 tarihinde memleketi olan Tokat'ta öğle namazına müteakip defnedilecektir.
Üzülerek aldığım bu haberi Dostlarla paylaşma gereği duydum.

Hepbirlikte dualarla uğurlayalım istedim...

Mekânı Cennet olsun... Allah amel defterini sağ eliyle alan kullarından nasip eylesin İnşallah... Amin.

Banu Kalyoncu
18 Aralık 2008 Perşembe 09:41:33
Allah nur içinde yatırsın. Sabırlar diliyorum ailesine...

Üzgünüm bu haberi yeni görüyorum :(

miNa..
18 Aralık 2008 Perşembe 21:50:05
haberi geç okuduğum için üzgünüm.. Kendisine Allahtan rahmet Yavuz beye ve ailesine sabırlar diliyorum...
oktayzerrin
7 Kasım 2008 Cuma 20:12:35
çok üzüldüm...Alah rahmet eylesin..mekânı cennet olsun inşallah değerli Yavuz kardeşimize ve ailesine, dostlarına baş-sağlığı ve sabırlar dilerim...saygımla...
ANSIZIN ( Yönetici )
9 Kasım 2008 Pazar 04:41:14
Allah rahmet eylesin. Daha önce duymuştum ama yoğunluktan dolayı ulaşamamıştım kendisine.

Mekanı cennet olsun.

ANSIZIN tarafından 11/9/2008 4:41:31 AM zamanında düzenlenmiştir.
Şükran AY
9 Kasım 2008 Pazar 07:54:58
Merhuma Allahtan rahmet Yavuz Doğan Bey'e ve ailesine sabırlar diliyorum.
Mekanı cennet olsun.

*YAKAMOZ* tarafından 11/8/2008 8:46:50 PM zamanında düzenlenmiştir.
şahamettin
9 Kasım 2008 Pazar 09:14:03
Değerli Arkadaşımızın babasına Allah'tan rahmet, kendilerine sabır temmenni ederiz.

Mekanı cennet olsun.
papatya__06
8 Kasım 2008 Cumartesi 14:21:28
Yavuz Doğan beyin ve ailesinin acısını paylaşıyor sabırlar diliyorum,merhum nur içinde yatsın mekanı cennet olsun...
Hayatcan
8 Kasım 2008 Cumartesi 16:03:24
Yavuz Kardeşime ve ailesine Allah sabır versin duyunca çok üzüldüm.Allah taksiratını affetsin nur içinde yatsın...
Dualarımdasın kardeş...
NADİDEM ZEHRA
8 Kasım 2008 Cumartesi 16:17:06
mekanı cennet olsun...aileyede bol sabırlar versin Rabbim...
ümit zeki soyuduru
8 Kasım 2008 Cumartesi 18:15:24
Arkadaşımızın babasına Allah'tan rahmet, kendilerine ve ailesine sabır temenni ediyorum.

Babasının Mekanı cennet olsun.
binyıl
8 Kasım 2008 Cumartesi 20:50:55
Allah menzilini mübarek etsin, geride kalan yakınlarına sabır ihsan eylesin.

Yorum Yaz
/ 8 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.