Kime hayrandınız....

1.510 izlenme - 88 yorum -
/ » 9
Yorum Yaz
berna
7 Ağustos 2006 Pazartesi 19:54:30
allah'ın rahmetine kavuştuğu ,artık size yüzünü gösteremeyeceği için çok üzüldüğünüz;onun yeni eserlerinin yeni değerlerinin artık varolmayacağı gerçeğiyle gönlünüzde taht kuran sarkıcı,yazar,şair kısaca sanatçı var mı?vefat etselerde onların yaşayacak yerleri var:'benim gönlüm'dediğiniz...insanların hayranlık duyduğu ve vefat etmiş olan kişileri merak ediyoruum.neden vefat edlmiş olması gerekcesine dayanıyo bu derseniz;sevip saydığımız kimseleri kaybedince unutuyor muyuz ,unutmuyor muyuz acaba diye....cevaplarınızı bekliyoruum....
berna
7 Ağustos 2006 Pazartesi 20:18:46
bana sorarsanız cem karaca,çünkü bi akoldü....can yücel;hemşerimm.....merakla sizlerin kimlerdi bekliyoruum.........
Aydın
7 Ağustos 2006 Pazartesi 20:37:44
yazar olarak öyle ahım şahım bir özlediğim yok, ama kemal sunalı özlerim. onun gibisi gelmeyecek. ve henüz ölmedi ama, münir özkul...
azcik_deli
7 Ağustos 2006 Pazartesi 21:15:23
BARIŞ MANCO VE KEMAL SUNAL...
HAYATIN İKİ TATLI İNSANI
akem_005
7 Ağustos 2006 Pazartesi 22:12:06
bende barış manço ve kemal senal demek istiyorum ... ayrıca cem karacanında aramızdan ayrılması büyük bir kayıp ..
serserikız
7 Ağustos 2006 Pazartesi 23:14:19
BENCE BARIS MANCO KEMAL SUNAL VE TABIKI CEM KARACA BUNLAR UNUTULMAZ VE ÖZLEDIMIZ SANATCILAR BENCE......... SAYGILAR
murat şahin
8 Ağustos 2006 Salı 17:01:29
pir sultan,,,,,nazım,,,,,,,,ahmedarif.....uğur mumcu ........ve niceleri............
elif güzel
11 Ağustos 2006 Cuma 20:48:04
.........GÜZELLER GÜZELİ PEYGAMBERİMİZE .......
bedran
11 Ağustos 2006 Cuma 23:49:04
efendiler efendisi peygamberimize ve ashaına ve alimlere ve mücedditlere ve dini bütün imanlı insanlara hayranım
semerkand
12 Ağustos 2006 Cumartesi 17:40:36
bu sene şampiyon görelim sizi
ölmeden mezara koymayın bizi
korkutmaz bizleri musalla taşı
ölümüne seviyoruz biz beşiktaşı
Yorum Yaz
/ 9 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.