Edebiyat defterini seviyorum , çünkü...

4.193 izlenme - 146 yorum -
/ » 15
Yorum Yaz
LİZİ
30 Aralık 2007 Pazar 15:56:59
Edebiyat Defteri ' ne üye olmadan önce şiir yazabileceğimin farkında değildim.
Üye olduktan sonra şiirler karalamaya başladım.
Bu sebepten ''Edebiyat Defteri ' ni '' seviyorum...

LİZİ tarafından 12/30/2007 11:02:02 PM zamanında düzenlenmiştir.
ufurmelerim
30 Aralık 2007 Pazar 20:56:35
kredi kartı geçmiyor!
deftere yazılıyor!
vendetta
30 Aralık 2007 Pazar 21:19:54
Yayımcı dırdırı yok!
Erhan Fuçucu
30 Aralık 2007 Pazar 21:35:01

matematiği pek sevmem çünkü..

aynur soysal kumcu
30 Aralık 2007 Pazar 22:03:49

sevıyorum çünkü
şiir okumayı ve tarafsızlığını..
neşter
30 Aralık 2007 Pazar 22:37:22
çünkü bakkal defterine çalınan şeyler de yazılabiliyor ama edebiyat defterine değil:))
Canan Onuş
30 Aralık 2007 Pazar 22:56:47
Seviyorum çünkü Edebiyat defteri yıllardır özlediğim şeyi yazma keyfini, okuma keyfini tatmama vesile oldu.
Ayrıca saygı çerçevesinde dostluğun varlığını ispatladı.
Yıllardır deftere karaladığım kimsenin okumadığı karalama diyeceğim, şiirleri yayınlama okunma zevkini tatdım.
Ve mutlu oluyorum, benim fazla dışarıya çıkma şansım yok rahatsızlığım nedeniyle Edebiyet Defteri ile çok yerleri gezdim okuduğum her satırdan bir şeyler aldım bir çok yöreleri dizelerde gördüm, bir çok insanı tanıdım.
Sağol sevgili Ansızın böyle bir site kurduğun için seçici sayğın bu siteye girme şansı bulduğum için Teşekkürler.
Sayfaya akan yıldızlar yüreğinden hiç eksilmesin.

Sevgili Ansızın ve Edebiyat Defteri sakinleri hepinizin Yeni yılı mutlu ve sağlıklı geçsin.

Sevgiyle kalın..

ceynan tarafından 12/31/2007 2:35:51 PM zamanında düzenlenmiştir.
Mürüvvet Söylemez
8 Mayıs 2010 Cumartesi 17:40:04
AYNEN KATILIYORUM SİZE VE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM GÖNÜL DOSTU...
SEVGİYLE VE ŞİİRLE KALIN
vendetta
30 Aralık 2007 Pazar 22:57:09
O da beni seviyor...
Lucifer
30 Aralık 2007 Pazar 23:16:17

çünkü ne olduğunun pek bir önemi yok
sadece içinden geldiği gibi yazıyorsun
o kadar
asran
31 Aralık 2007 Pazartesi 01:19:44
bütün sosyalitemi bu siteye borçluyum şekerim.

ufurmelerim, neşterim, beyzadem, uçukum, kaybolan terliğimin tekisi ve şimdi söylemeyip gıcık edeceğim tüm sevdiklerim bu defterde.

karala Allah karala yöneticim de kısmıyo. yazın anasını satiym diyodur eminim. :)))

sonra biricik aşkım evrenselim burada ki eşsiz bir mucize kendileri zati. sevgili eşim, kızkardeşim, rahibe teressa (pardon o yoktu dimi)...

müthiş bir yer burası sitemi nassı sevmem. bayıla bayıla da buradayım. (Bunu söylediğim için cezalandırılmam umarım, ne zaman beğensek fiyat kırmazlar çünküm. )

ondan, bundan, şundan büsssürü sebeplen SEFİYOM ULEYNNNNN SİTEMİ...
ufurmelerim
31 Aralık 2007 Pazartesi 08:05:22
asran!
keşke en başa yazmasa idin,
sen de bana nazar değdirecen her halde!
senben
16 Aralık 2008 Salı 00:53:46
müthiş bir yer burası sitemi nassı sevmem. bayıla bayıla da buradayım.

biliyormusunzu bende buradan ayrila bilmiyorum.farkli farkli insnalar yazilariyla oykuleri ile siirleri ile hic bir zaman ilgimi cekmeyen bir sheye ilgim gunu gunden artmaga bashlamish ilginc
Yorum Yaz
/ 15 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.