Sitemiz şairlerinden pusatcan (cahit can) trafikkazası geçirdi.

1.503 izlenme - 92 yorum -
/ 10 »
Yorum Yaz
semihcik
9 Mayıs 2007 Çarşamba 21:14:42
Sitemiz değerli şairlerinden Pusatcan (Cahit Can) hocamız ailesi ile birlikte trafik kazası geçirdi.Kendisine ve ailesine Allah'tan acil şifalar dilerim.Selamlarımla
FATOŞ
10 Mayıs 2007 Perşembe 00:11:11

BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN....
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN.

torun
10 Mayıs 2007 Perşembe 00:12:37
acil şifalar diliyorum, umarım en kısa zamanda aramıza katılır...
Çınar GÖLE
10 Mayıs 2007 Perşembe 00:13:48
Geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyorum..

Bu arada vesile ile Ahmet Turan Altunsu'nun da trafik kazası geçirmiş olduğunu ve taburcu olduğunu öğrendim her iki şair dostumuza da acil şifalar dilerken geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha iletiyorum..

Çınar GÖLE
masal_prensi
10 Mayıs 2007 Perşembe 00:22:55
büyük geçmiş olsun
Allah acil şifalar versin
dilerim en kısa zamanda sağlığına kavuşur
ve aramıza dönerler...üzüldüm hemde çok...
---SILa---
10 Mayıs 2007 Perşembe 00:46:46
çok üzücü bir haber bu...rabbim yardımcıları olsun...acil şifalar diliyorum...umarım en kısa zamanda hayırlı haberler alırız...
Canan Onuş
10 Mayıs 2007 Perşembe 01:01:02
Allah Can ailesine acil şifalar versin
Sayılar.

..ceynan
il@yda
10 Mayıs 2007 Perşembe 01:04:04
Cahit Can ve ailesine geçmiş olsun .Bir an önce iyileşip yeniden şiirlere dönmesi dileğiyle .
ilyas
10 Mayıs 2007 Perşembe 01:06:49
Şafi olan Allah ım...

Tez şifa versin...
handan ceylan
10 Mayıs 2007 Perşembe 01:24:29
Cahit Can ve ailesine ve Ahmet Turan Altınsu beyefendiye de geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyorum.
Değerdi şairlerimizi en kısa zmanda aramızda görmek isterim.
saygılar
Yorum Yaz
/ 10 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.