1. edebiyat defteri toplantısı

1.339 izlenme - 47 yorum -
/ 5 »
Yorum Yaz
?STANBUL
20 Nisan 2007 Cuma 15:09:03

Merhaba

Daha önce duyurusu ve davetini yapmış olduğumuz 1. EDEBİYAT DEFTERİ İSTANBUL TOPLANTISI 5 MAYIS 2007 Cumartesi günü Saat 18.00 da İstanbul / Taksim NİPPON Hotel'de yapılmasına karar verilmiştir. Program içinde oluşturulacak etkinlikler 30 nisan da sona erecek kesin kayıtlarla birlikte 01.05.2007 tarihinde, yine bu sayfadan duyurulacaktır.

YEMEKLİ TOPLANTIMIZIN KATILIM BEDELİ 50 YTL

Bununla birlikte şu an toplantı için ön kayıt yaptıran 117 kişidir.

Toplantıya katılacak her üyemizin ödemesi toplantı girişinde alınacaktır.

Katılacak arkadaşlarımızın gelirken yanlarında İhtiyacı olan okullara götürülmek üzere kütüphanelerinden en azından bir KİTAP getirmelerini rica ediyoruz.

Etkinlik içerisinde sitemizin puanlamaya geçtiği tarihten itibaren 01,04,2007 tarihine kadar olan dilimde, en yüksek puanı alan ilk 3 ŞİİR ve DÜZYAZI sahipleri ödüllendirilecektir.

20 Nisan 2007 tarihine kadar geleceğini belirten üyelerimizin listesi aşağıdadır.

erolbasci
vatansever35
Murat DUMAN
zırdeli
mehsani
balko55+1
daimonia
zekice
salina+1
çaresizler+1
handanceylan
melluna+1
İmdat Özcan
beyazrıhtım
sırçakalem
TUSI AGAREHIM
Öznur Karayumak
Aydın
bağımsıztürk+1
bertug sakin+1
poetmen+1
Köksal Akar
İSTANBUL
AhmetUruk
osmanlı
Adnan7933
esra17
demirhan mahmut+1
aysunsay+1
susku
deepdark
goblin+1
BİLİMSEL
kartanesi+1
özle+1
hasretÖZLEM
mavimürekkep
tanju ozdemir
sus_aglma
istisna+1
serdar yılmaz
elif ergin+1
veysitural
kavl+2
Eylül ...
yasinkumral
HAZAN YAPRAGI
Savaştepe
galatasaray
bayşiir+1
Şule DEMİREL+1
tugce+1
meryemzemerot
NesrinAkalmis
Özlem Aydın
Gökhan Cengiz
alkan+1
GÜLEYCAN+2
karhan
mehmetmega+1
fikrettezal
maviden+1
Selçuk Sen
ezgi dilan
lili
meltemsnc3
dostsesi
Çınar GÖLE
şairce+1
Temel Ata
elie
Altincicek3
mami23
barKin+1
emre yılmaz
Nimet Köse
kardanadam
aysin45
Reali
sessiz71+1
gülşah+1
Gizkenti
fenix
Neslihan YAZICILAR
ANSIZIN

SAYGILARIMLA
Sabiha Rana
21 Nisan 2007 Cumartesi 18:19:16
Edebiyat Defterine!

Edebiyat adına yola çıkmış ve bu uğurda emeklerini bizlerden esirgemeyen güzide sitemizin ''Edebiyat Defteri'nin'' özlenen toplantısına Allah'ın izniyle, sağlığım el verirse inşallah katılmayı arzuluyorum..

'' 1. EDEBİYAT DEFTERİ TOPLANTISI'' Şimdiden hayırlı olsun efendim..

Saygılarımla.

Sabiha Rana

dostsesi
23 Nisan 2007 Pazartesi 03:34:34
Güzel bir toplantı olacak sanıyorum. Kitap olayı da bir o kadar iyi planlanmış..

görüşmek üzere...
zeki çelik
24 Nisan 2007 Salı 13:12:56

özellikle bir kitapla o gece yanınızda olacağım ...

?STANBUL
27 Nisan 2007 Cuma 20:19:52
""Daha önce duyurusu ve davetini yapmış olduğumuz 1. EDEBİYAT DEFTERİ İSTANBUL TOPLANTISI 5 MAYIS 2007 Cumartesi günü Saat 18.00 da İstanbul / Taksim NİPPON Hotel'de yapılmasına karar verilmiştir. Program içinde oluşturulacak etkinlikler 30 nisan da sona erecek kesin kayıtlarla birlikte 01.05.2007 tarihinde, yine bu sayfadan duyurulacaktır.""

Yukarıda sayfa aktif duruma getirilirken tarafımdan eklenmiş duyuru metninden bir bölümdür.

Diğer yönetici arkadaşlarımdan daha fazla konunun muhatabı olarak yapılan değerlendirmelere adımıza cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Öncelikle söz konusu toplantımız ticari olarak düşünülerek hazırlanmış bir çalışma değildir. Tarafımıza gelen mesajlarla organize edilmesi düşünülmüştür.

Program içerisindeki etkinliklerle ilgili olarak yapılması istenen duyuru kesin katılımla birlikte yapılacağı beyan edilmiş olup. 50 kişinin geleceği bir programla 150 kişinin gelmesi olası bir program içeriği arasında elbette çok fark olacaktır-olmalıdır.

Öncelikle söz konusu toplantımız ticari olarak düşünülerek hazırlanmış bir çalışma değildir. Tarafımıza gelen mesajlarla organize edilmesi düşünülmüştür.

Hatta en azından kendimizi bu bedelden kurtarmayı düşünerek defalarca bulunduğumuz berbat bir organizasyonlardan birini düzenleyerek bizim adımıza çok daha kolay ve hepimiz için anlamsız bir tanışma planlanabilirdi.
Fakat yapılan örnekleri ve yapılanlardaki sonuçsuzluğu gören kişiler olarak yaşananlardan farklı, daha kaliteli, daha aydınlık bir toplantı yaparak; hem tanışmak, hem edebi geleceğimize dair paylaşımlarda bulunabilmek arzusuyla belki de haddimiz olmayarak düşünülenin aksine ciddi bir organizasyonun altına girdik.

İçeriğin belli olmamasını ve ücretin yüksekliğini eleştiren arkadaşlarımızın şunu da düşünmelerini çok isterdim. Sizlerin fazla dediği 50 ytl'lik ücret tamamen mevcut yönetici arkadaşlarımızın üzerine aldığı risktir. Ki gelmeyen her beyan sahibi yerine, yöneticiler tarafından ödenecek olan tutardır aynı zamanda. Oysa bizler "edebiyatdefteri.com" adresinden ve kimsenin sırtından herhangi bir kazanç sağlamamaktayız.

Ve herkes şunu bilmeli;
Bu toplantı kesinlikle yapılmalı diye birşey söz konusuda değildir. Ayın son günü alacağımız katılım sonucu ve katılacağını beyan eden arkadaşlarla yapacağımız görüşmelerle kesin sonuç yine bu sayfadan tarafınıza duyurulacaktır.

ANSIZIN ( Yönetici )
28 Nisan 2007 Cumartesi 14:43:46
Konu yapılacak olan toplantı için duyuru forumudur. Konu ile alakasız tartışmalara son vermek için forum kilitlenmiştir. Gerekli duyuruları bu forumdan takip edebileceksiniz.
?STANBUL
30 Nisan 2007 Pazartesi 12:02:46
Merhaba
Daha önce duyurusu yapılan 1. Edebiyat Defteri Toplantısına beklenen katılımın gerçekleşmediği ve beklentilerin farklı olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle yapılacak toplantının iptaline karar verilmiştir.

İptal nedeniyle, gelmek için tarafımıza kayıt yaptıran üye arkadaşlarımızdan özür diliyoruz.

Beklentileri karşılayamayan Toplantı sorumlusu olarak site yöneticiliği görevimi bırakıyorum.

Saygılarımla
Haktan Soylu
Banu Kalyoncu
30 Nisan 2007 Pazartesi 12:18:02
Beklentileri karşılayamayan Toplantı sorumlusu olarak site yöneticiliği görevimi bırakıyorum.

Bu sözlerinize katılmıyorum.İnsanların istekleri bitmez.Şartlar belliydi.Gelmek isteyen gelir gelmek istemeyen susup sizi üzmemesi gerekirdi.
Ne kadar uğraştığınızı az çok biliyorum.
Lütfen bu kararınızı geri çekin.Toplantı olmasa bile yöneticiliği bırakmayın lütfen.
Ne kadar üzüldüğümü anlatamam.Bu siteye geldiğim günden beri site yöneticilerimizden hiç yanlış bir uygulama yada haksızlık görmedim.
Ben kendi adıma sizi burda yönetimde görmek istiyorum.
Saygımla..
Gökhan Cengiz
30 Nisan 2007 Pazartesi 12:19:06

üç beş kişinin zulasındaki orgazma kurban gitti muhabbetimiz...

seviyoruz seni Haktan...

....
...
..
.

Atilla-Güler
30 Nisan 2007 Pazartesi 12:32:12
ben bu sitede yeni sayılırım. daha önce üye olmuş ama bu denli aktif olarak şiirler göndermemiştim. ve bu toplantının site üyeleri ile daha yakından tanıma amacı taşıması dolayısıyla çok olumlu bir karar olduğu görüşündeydim. ama yazık ki gerçekleşmeyecek. üstelik bir de yöneticilikten istifa ediyorsunuz. üzgünüm...

Sevgimle
Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.