Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fethiye Kitabı - Fethiye Kitapları

Fethiye konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Fethiye kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Akılçelen Kitaplar

6 İl Merkezi, 27 İlçe Merkezi, 275 Nokta Ege Denizi’ne kıyısı olan Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Aydın ve Muğla ile bu illerin komşuları konumundaki Manisa ve Denizli’deki önemli kültürel, tarihi ve turistik değere sahip 275 nokta; Bergama, Marmaris, Milas, Fethiye, Ayvalık, Edremit ve Kuşadası gibi toplam 27 ilçe merkezine dair detaylar ve 47 noktaya özel bakış. Dün..»»
Ölüdeniz Kent Planı ve Bölge Haritası

İki Nokta Coğrafya Tarih ve Şehir Kültürü Yayınları

City Plan & Map Of Region »»
Orhan Tez

Cinius

İnsan günlük yaşamında aklına geleni hemen yazıverirse ortaya böyle kitapçıklardan oluşan bir kitap çıkar belki de! Susan Sontag günlüğünde keşke her yazdığımızı yayımlayabilseydik diyor, işte bu yazılar öyle!       »»
Cartoville Harita Rehber

Map Medya Yayınları

Resmi Kurumlar Eğitim Kurumları Sağlık Kurmları Müzeler Saraylar Dini Yerler Antik Kentler Oteller Lokantalar Çarşılar Gezi Alanları Ulaşım Noktaları »»
Barış Doğru

Okuyan Us Yayınları

Garanti Bankası'nın kuruluşunun 50. yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen "Yarına Dört Işık" yarışmasında, Çevre Dalı Birincilik Ödülü alan, Türkiye'nin ilk uzun mesafeli yürüyüş parkuru Likya Yolu, elinizdeki rehber kitapta tanıtılıyor. Anadolunun en eski uygarlıklarından biri olan Likya, Fethiye ve Antalya Korfezi arasında kalan ve gunumuzde Teke Yarımadası olarak adlandırdıgımız bolgede kurul..»»
Yusuf Aslan

Cinius Yayınları

1954 yılında Malatya, Fethiye'de dünyaya gelen yazar, ilkokulu bitirdikten sonra memleketinde iş imkanı olmadığı için köyünü terk etmek zorunda olduğunu düşünerek, pamuk tarlalarında ırgatlık yapmak için Adana'ya göç etmiştir. Adana'da bir hayli meşakkatli günlerin ardından, altı yedi kişilik bir dokuma atölyesinde iş bulup çalışmaya başlayan yazarımız, emekli olduktan sonra eskiden de edebiyata g..»»
Kolektif

Okuyan Us Yayınları

Garanti Bankası`ndan 60. Yıl Armağanı: "Fethiye`den Antalya`ya Likya Yolu" kitabı
Garanti Bankası, 60. yıl etkinlikleri kapsamında yayınlanan rehber kitapla, doğa ve tarih meraklılarını, Fethiye`den Antalya`ya uzanan Likya Yolu`nu keşfetmeye davet ediyor. Kitapta, Likya Yolu`ndan yürümek isteyenler için, konaklama yerlerinden yol durumuna, gerekli malzemelerden su kaynaklarına, etaplar arası m..»»
Finike***

Seyir Hidrografi ve Oşinografi Dairesi Başkanlığı Yayınları

Harita İçeriklerini Görmek İçin Tıklayınız. http://www.shodb.gov.tr/yat_haritalari/3002.htm»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.