Kötünün dünyada eseri kalmaz. EYRANİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Ese Kitabı - Ese Kitapları

Ese konu başlığında toplam 1602 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ese kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Funda Pehlivanoğlu Noyes

ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık

Kolektif

Gece Kitaplığı

Since the beginning of the electronic age, the world has become a more complex place. The developments in information technologies have reached well beyond human imagination. As an ordinary human mind can barely comprehend today’s developments, futurists call this era as the infancy of the mankind. The sharing of the information became the most important driving force of..»»
Kate Evans

Metis Yayınları

İklim Değişikliği Hakkında Bilmek İstemediğiniz Ama Muhtemelen Öğrenmek Zorunda Olduğunuz Her Şey

"Bu kitabı hayatını değiştirmek için kullan, çünkü bundan sonra olacaklar senin şimdi neler yapacağına bağlı." İnsanlığı bekleyen çevre felaketine karşı, iklim değişikliği hikâyesini herkesin anlayabileceği kadar basit ve eğlenceli bir biçimde anlatan Acayip Havalar, Açık Radyo Kitapları`nın il..»»

Üner Üsterman

İkinci Adam Yayınları

Üner Üsterman 1965 yılında İstanbul'da doğdu. Reklam sektöründe geçen 20 yıl süresince,medya pazarlama,planlama ve ajans işletmeciğinde bulundu. Aynı zamanda yüksek lisans tezi olan "açıkhava reklamcılığı ve imgesel yaklaşımlar " yazarın ilk akademik çalışması. 2000-2004 yılları arasında sign graphic, 2004-2008 yıllarında ise reklam dergisinde reklam tasarımları ve kampanyaları üzerine ele..»»
Üner Üsterman

İkinci Adam Yayınları

Üner Üsterman 1965 yılında İstanbul'da doğdu. Reklam sektöründe geçen 20 yıl süresince,medya pazarlama,planlama ve ajans işletmeciğinde bulundu. Aynı zamanda yüksek lisans tezi olan "açıkhava reklamcılığı ve imgesel yaklaşımlar " yazarın ilk akademik çalışması. 2000-2004 yılları arasında sign graphic, 2004-2008 yıllarında ise reklam ..»»
George Soros

Truva Yayınları

"Dünyada kapitalizmin zaferinden bahsedebiliriz; fakat demokrasinin zaferinden henüz değil. Bugün dünyada hakim olan politik ve ekonomik koşullar arasında ciddi uyumsuzluklar vardır. Küresel bir ekonomimiz var; fakat politik düzenlemeler hala sıkı bir şekilde devletin egemenliğine dayandırılmaktadır. Küresel toplumun ihtiyaçları devletlerin egemenliği ile nasıl uzlaştırılabilir? Günümüzde karşılaş..»»
Ömer Mahir Alper

Kitabevi Yayınları

Türkiye'deki felsefe tarihine dair araştırmaların sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için hiç kuşkusuz diğer alanlarda olduğu gibi felsefe alanında da önemli bir araştırma aracı olan bibliyografik çalışmaların yeterli hale getirilmesi kaçınılmazdır. Bu alandaki bir yetersizlik, sadece Türkiye'deki felsefi gelişimin tarihsel süreç içerisindeki yerini, konumunu, temek özelliklerini ve gidişatını ..»»
Vergilius

Öteki Yayınları

AENEIS BUTUN ESERLERI-II»»
Ahmet Mithat

İletişim Yayınları

Çağdaş Türkçe Edebiyat»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.