Dünyayı temelinden değiştirmek isteyen kişi, önce onu yanlışsız olarak anlayabilmelidir. Milovan Cilas [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

E.r Kitabı - E.r Kitapları

E.r konu başlığında toplam 19 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki E.r kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Pegem Yayınevi Komisyon

Pegem Akademi Yayıncılık

KPSS Eğitim Bilimleri Cepte 2010 seti 3 kitaptan oluşmaktadır. Sette yer alan kitaplar: 1. KPSS Gelişim Psikolojisi 2. KPSS Öğrenme Psikolojisi 3. KPSS Rehberlik Değerli Öğretmen Adayları, bu sette yer alan kitaplar KPSSde sorulan soruların konuları kapsamı göz önünde bulundurularak, KPSS formatına uygun olarak hazırlanmıştır. Kitap hazırlanırken KPSS adayların..»»
Kolektif

Aras Yayıncılık

Yıllardır dünyayı sarsan, büyüklerin ellerinden düşürmedikleri Sudoku bu kez 4-7 yaş grubu çocuklar için Ermenice hazırlandı. Kuynzkuyn Sudoku (Rengârenk Sudoku), eğlendirmenin yanı sıra onlarda zekâ oyunlarına yönelik bir ilgi uyandırmayı hedefliyor.   Çocuklara harfleri, sayıları ve çeşitli geometrik şekilleri tanıtan, doğru karar verme yetilerini arttıran, belirli ..»»
V. G. Scerbinin

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

RUSCA CEP SOZLUGU TURKCE-RUSCA»»
Tamapa

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

RUSCA TEMEL SOZLUK RUSCA-TURKCE TURKCE-RUSCA»»
Malik İlyas Tanrıbağı

Karina Yayınevi

Değerli okurlar merhaba, okuyacağınız bâtınî (ezoterik) öğretici (didaktik) ve yapıcı amaçlı eleştiri içeren (satirik) şiirsel bâtınî özdeyiş felsefî hikmetler, insanların kişisel farkındalıkla, evrensel ve çağdaş yüksek bilinçle aydınlanarak kendi içlerinde saklı tanrısal özlerine uyanış yapabilmeleri için kaleme alınmıştır. Bu felsefî yorumlar, kutsal kitapların değişm..»»
Beyhan Asma

Peza Kitabevi

TURKCE-RUSCA KONUSMA KILAVUZU»»
Durhan Hatipoğlu

Tekin Yayınevi

TURKCE-RUSCA KONUSMA KILAVUZU VE SOZLUK»»
Vedat Gültek

Kurmay Yayınları

Bu kitap, Rusça konuşmak ve konuşulan Rusçayı anlamak isteyen Türkler ile Türkçe konuşmak ve konuşulan Türkçeyi anlamak isteyen Ruslar için hazırlanmıştır. Rus ve Türk dilleri gramatikal olarak değil, pratik olarak günlük konuşmalara cevap verilecek şekilde sunulmuştur. Rusça konuşulan ülkelere yapılacak her tür gezide, olabildiğince çok ihtiyacınıza cevap verebilecek konularla dolu olan bu kı..»»
Gülten Kazgan (Derleyen)

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları

Sempozyum-Panel

İki ülke arasındaki işbirliği çerçevesinde Rusya Bilimler Akademisi Doğu Bilimlerin Enstitüsü, Asya ve Afrika Ülkeleri Enstitüsü ile İstanbul Bilgi Üniversitesi Araştırma Merkezi TESAR tarafından düzenlenen toplantılardan ilki Nisan 2001`de Moskova`da gerçekleşti ve sunulan tebliğler İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları tarafından Dünden Bugüne Türkiye ve Rusya: Politik, Ek..»»