Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Yurdum tv telefon Kitabı - Yurdum tv telefon Kitapları

Yurdum tv telefon konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Yurdum tv telefon kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Tebernuş Kireççi

Neden Kitap

...Yurdumun belediye otobüs şöförleri 40 kişilik otobüse en az 160 kişi bindirecek kadar maharetlidir. Sanki bindirdiği her yolcu başına pirim alıyormuş gibi gayretlidir. Bir yolcunun bile dışarıda kalmasına, otobüsüne binememesine gönlü el vermeyecek kadar gayretlidir. ...Okumuşu da bir okumamışı da... Eğitimlisi de bir, eğitimsizi de yurdum insanının.. Hep rekor peşinde koşar. Dünyada aynı anda..»»
Teber Kireççi

Çapraz

YURDUM INSANI TURKIYE'DE YASAMA REHBERI»»
Alim Yavuz

Timaş Yayınları

Yetiştirme Yurdu Anıları Alim Yavuz, yetiştirme yurdunda büyüyen bir sosyal hizmet uzmanı. Dün, yetiştirme yurdunda koruma altına alınan bir çocuktu. Bugün, ihtiyaç sahiplerine kol kanat geren Sosyal Hizmetler Ailesi'nin idareci konumunda bir ferdi. Hayatının akışı yetiştirme yurdunda şekillen Alim Yavuz, "yetiştirme yurtlarına" dair acı tatlı hatıralarını okurlarla paylaşıyor. "Bu kitap bir..»»
Yılmaz Erdoğan

Meneviş Yayınları

Murat Nehri gibi yalpalayan adımlarla yoluna devam ediyordu. Bakışları da azimli ve kararlıydı. Heybetiyle büyüleyen Süphan Dağı gibi... (Arka Kapak) »»
Ahmed Arif

Everest Yayınları

Dağın pulat yüreğine işledim Şimşeğin masmavi usturasına Sevdanı usul - usul Sevdanı mısra - mısra Lo ben seni hapislerde sevmişim Ben seni sürgünlerde Yurdum benim Şahdamarım Ahmet Arif hasreti 'Yurdum Benim Şahdamarım'la bitiyor! Usta şair Ahmet Arif'in ilk ve tek kitabı 'Hasretinden Prangalar Eskittim'de yer almayan, dergilerde kalmış gençlik şiirleri ve yayımlatamadığı son ş..»»
Fuat Andıç

Eren Yayıncılık

Bu kitap, yüzlerce sene oturdukları topraklardan zorla sürülüp çıkarılan insanların hikayesidir. Göçmenlere, sürgünlere, düşünce, ırk ya da inanç farklılığından dolayı vatanlarından çıkıp gitmeye zorlananlara karşı bütün hayatımca sempati duymuşumdur. Belki Balkan savaşında anamın ve babamın ailelerinin göçmen oluşundan. Belki de üniversite yıllarımda Yahudi oldukları için, Katolik o..»»
Yaşar Seyman

Bilgi Yayınevi

Yaşar Seyman, emeğin, onurun, hak savaşımının güler yüzü. Örgütlü toplum mücadelesinin başarılı sendikacısı. Ödüller kazanan bir yazın sevdalısı. Onu yaşamın önemli alanlarında yetkin kılan ise kişiliğinin özel örgüsü. İnsana ve doğaya akıl gözüyle yürek dolusu bakmak gerektiğini bilen, bildiğini işleyen, işlediğini sevgiyle sunan Yaşar Seyman yeni kitabı Yangın Yeriydi Yurdum'la bizim toprağı..»»
Yaşar Seyman

Bilgi Yayınevi

Yaşar Seyman, emeğin, onurun, hak savaşımının güler yüzü. Örgütlü toplum mücadelesinin başarılı sendikacısı. Ödüller kazanan bir yazın sevdalısı. Onu yaşamın önemli alanlarında yetkin kılan ise kişiliğinin özel örgüsü. İnsana ve doğaya akıl gözüyle yürek dolusu bakmak gerektiğini bilen, bildiğini işleyen, işlediğini sevgiyle sunan Yaşar Seyman yeni kitabı Yangın Yeriydi Yurdum'la bizim toprağımı..»»
Alim Yavuz

Timaş Yayınları

Yetiştirme Yurdu Anıları Alim Yavuz, yetiştirme yurdunda büyüyen bir sosyal hizmet uzmanı. Dün, yetiştirme yurdunda koruma altına alınan bir çocuktu. Bugün, ihtiyaç sahiplerine kol kanat geren Sosyal Hizmetler Ailesi'nin idareci konumunda bir ferdi. Hayatının akışı yetiştirme yurdunda şekillen Alim Yavuz, "yetiştirme yurtlarına" dair acı tatlı..»»
Ahmed Arif

Everest Yayınları

Dağın pulat yüreğine işledim Şimşeğin masmavi usturasına Sevdanı usul - usul Sevdanı mısra - mısra Lo ben seni hapislerde sevmişim Ben seni sürgünlerde Yurdum benim Şahdamarım Ahmet Arif hasreti 'Yurdum Benim Şahdamarım'la bitiyor! Usta şair Ahmet Arif'in ilk ve tek kitabı 'Hasretinden Prangalar Eskittim'de yer almayan, dergilerde kalmış genç..»»