Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Yeni pbs ye giremiyorum 2013 Kitabı - Yeni pbs ye giremiyorum 2013 Kitapları

Yeni pbs ye giremiyorum 2013 konu başlığında toplam 1187 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Yeni pbs ye giremiyorum 2013 kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
C. Bruel

Karatepe

150 Yeni Oyun»»
Güner Kayral

Kendi Yayını

Dünya Tarihinde Arı ve Bal

Arıcılığa Başlamak

Arı Ailesini Tanıyalım

Arı Kovanları ve Çeşitleri

Arı Peteği

Arılarda İlkbahar Muayeneleri

Arı Ailelerinin Çoğaltılması, Oğullar

Arı Merası ve Arılıklar

Dünyadaki Bal Üretim, Tüketim, İthalat ve İhracatına Bakış

Bal Hasadı

Arı Sütü ve Üretim Metodları

Arıcılıkta Yeni Bir Gelir Polen

Genç Ana Arı Yetiş..»»

Kolektif

HYB Yayıncılık

6`ıncı Porsiyon Yüreğinizi Isıtacak, Ruhunuzu Alev Gibi Saracak Yeni Öyküler "Tavuk Suyuna Çorba"»»
Toktamış Ateş (Derleyen)

Ümit Yayıncılık

Dünyanın gündemine damgasını vuran son gelişmeler, uluslararası ilişkiler disiplinine ilişkin kimi konuları "sıradan" sohbetlere konu olacak kadar yaşamımızın içine soktu. "Sıcak" uluslararası gündemin özelliği nedeniyle olsa gerek, bireyler artık güncel ekonomik sorulara ya da güncel iç politika gelişmelerine gösterdikleri ilginin daha fazlasını uluslararası ilişkiler alanında yaşanan gelişmel..»»

Yıldıray Kurnaz

Senfoni Müzikevi Yayınları

Yeni Başlayanlar İçin Harmonica Metodu»»
Fernanda Canal

Net Yayıncılık

Bu kitap, akrilik resme başlamak için çok gerekli olan kuramsal temelleri vererek, bu tekniği öğrenemk isteyenlerin ilk adımlarını bilinçli atmalarını sağlamayı, böylece ilk günlerde yaşanabilecek çekingenliği azaltmayı amaçlamaktır. Akriliğe başlamak için gerekli malzemelerin neler olduğu ve nasıl kullandıkları, renklerin karışımlarının nasıl yapıldığı, vb. bilgiler yalın bir dille anlatılmakt..»»

Galip Baldıran

Çizgi Kitabevi

Yeni Romanın öncüsü Alain Robbe-Grillet, Balzac ile yetkinliğe ulaşan geleneksel romana karşı çıkar. Eleştirdiği romanın herkesçe kabul ediliş kurallarını "modası geçmiş" kavramlar olarak niteler. Her şeyi bilen, her şeyi gören bir anlatıcı olsa olsa Tanrıdır. Bu da bir yutturmacadan ibarettir. Nesnelerin insandan önemil olduğu günümüzde insanın, belirsizliğini, başarısızlığını, suçluluk duygus..»»

David Bornstein

Alfa Yayınları

"Harika denecek ölçüde umut verici ve aydınlatıcı... Sosyal Girişimcilerin öyküleri, daha iyi bir dünya kurmaya çalışan insanlara ilham ve cesaret verecektir." NELSON MANDELA "Pek çoğumuz eleştirmeyi severiz. Oysa beğenmediklerimize, toplumsal sorunlara çözüm bulmaya geldiğinde değişim için üzerinde zaman harcamaktan kaçınanlar çoğunluktadır. Adaletsizliklerin çokluğunu, yoksulluğun ..»»
William Cooper

Selis Kitapları

Bu kitap, yazarının hayatına malolmuş bir araştırmanın ürünüdür.

William Cooper, Amerikalı bir Deniz İstihbarat subayı. Yıllarca elinden geçen "çok gizli" belge ve bilgilerin ışığında bazı gerçekleri farketmeye başladı. Sermayeyi elinde bulunduran bazı grupların, süper güç Amerika`yı ele geçirmek suretiyle "Dünya Hükümeti" kurmaya yönelik faaliyette bulunduklarını tespit etti. Ordudaki göre..»»

Richard Webster

Ege Meta Yayınları

Astral Seyahat konusuna meraklıysanız zihninizden geçen pek çok soruya bu kitabın yardımıyla cevaplar bulacaksınız. »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »