Bilge sözler şeker kamışına benzer; ne kadar emsen de tadı tükenmez. (Afrika Atasözü) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

GÜNLÜK SAYFALARI

GÜNLÜK SAYFALARI


Ölmek için nedenlerim vardı. Dört duvar içinde hapsoldum,sevgiye inanmayanların düşünceleri toprak gibi örtüldü üzerime . Namusum dillere sakız , anne babam ellere diyar oldu .Anneannem tuttu ellerimden , nefes almam için .Aşk tuttu ellerimden ,kalbim atmaya başladı .Sessizlikti kulaklarımdaki his , Çok uzun sürmüştü ,küçük bir kızdım ,büyürken bana adımları attıran hayat ,iktire kaktıra öğretti bana yürümesini.
Aşk .. Aşkla başladı herşey,pembe gözlüklerimin camları kırıldı.Gözlerime battı cam kırıkları, içime akarken gözyaşlarım can kırıklarına dönüştü. Aşk, hastane köşelerinde sessizliğimi susturdu , hastane odaları kahkahalarımla dans etti. Bedenim eriyordu ,kanıma huzur üfledi .
Ne aşk ki o, imkansızları barındırmadı ,üzülmemem için ya beni uzaklaştırdı herkesten ,ya da beni yokedenleri kovdu bu şehirden. bu şehir, İzmir , Doğduğum yer , dünyaya ilk baktığım nefesimi ilk tattığım denizini bedenime giydirdiğim şehir. bu şehirde doğdu işte küçük bir kız olan ben , bu şehirde büyüdü sanat çizen ellerim , ve bu şehirde ölümle tanısacakken aşkla tanıştı ruhum .
Bitmeyen bir hikayenin başıydı sadece bu ....

Etiketler:
GÜNLÜK SAYFALARI başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

GÜNLÜK SAYFALARI başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
13.09.2012 13:08:18
Toplam 0 yorum yapıldı
575 çoğul gösterim
557 tekil gösterim

Diğer Denemeleri

Diğer Yazıları