Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Vampir Kitabı - Vampir Kitapları

Vampir konu başlığında toplam 187 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Vampir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Yak Rivais

Say Yayınları

Saint-Patrick mezarlığı`nda ölüler canlıların yolunu gözler Rozen ile Marg`rite, hayaletin birini kentte gezintiye çıkarırlar, korkunç bir vampir Yanig`e fena halde öfkelenir. Küçük Fantik`in 320 yaşındaki büyücü kadınla başı derde girer, baş şeytan büyük lucifer ise insanları lanetlemek için bir müzik parçası besteler. Bereket versin, küçük Pembe şeytanın dediği gibi, insanlar şeytandan da..»»
Thomas Brezina

Doğan Egmont Yayıncılık

Kaplan Takımı 11 "Lunapark Serüveni" Korku Tünelindeki Vampir»»
Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton korku öyküleri okumaya çok meraklıdır; hele vampir öykülerine bayılır. O uzun, sipsivri dişleriyle korkunç görünen vampirlerin maceralarını okudukça tüyleri diken diken olur. Ama günün birinde pencerisinden içeri giren küçük vampir hiç de öyle korkunç değildir. Rüdiger`dir bu sevimli vampirin adı. Kitap okumayı, Kızma Vampir oynamayı çok sever.

Anton ve Rüdiger kısa zamanda dost ol..»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton`un yüreği mezarlığa girer girmez küt küt atar. Anna`nın yanında olması dahi korkusunu önleyemez...

Buna ragmen kız arkadaşını izlemekten geri kalmaz.

Anna, ay ışığında parlayan eski kilisenin önünde durur. "Beni burada bekle!" dedikten sonra çalıların arasında gözden kaybolur.

Anton`un aklına birbirinden korkunç fikirler gelir: Ya Kargaburun hastaneden erken taburcu edildiyse..»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Küçük Vampir`in kız kardeşi Anna, kıskançlıktan çatlamak üzeredir. Acaba Anton, Olga`yı gerçekten seviyor mudur? Bir başka ciddi sorun ise Dorothee Teyze`nin Saf Dilzade`ye duyduğu aşktır... Dorothee Teyze öyle aşıktır ki, aşktan gözü hiçbir şey görmemektedir. Her ne pahasına olursa olsun Saf Dilzade`yi Titrektaşzadeler ailesine sokmak istemektedir. Ancak Anna ve Anton`un Saf Dilzade hakkında c..»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton, Anna ve Rüdiger, Dorothee Teyze`nin aşığı Saf Dilzade`nin gerçek bir vampir olmadığndan şüphe etmektedirler... Şüphelerini "Toprakaltı Mobilyaları" adlı firmanın sahibinin söyledikleri de güçlendirmektedir... Acaba nişandan önce gerçeklere ulaşma imkanı bulabilecekler miydi?»»
Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton çiftliğe adımını attığı anda burnuna leş gibi bir koku çarpıyor. Annesiyle babasının öve öve bitiremedikleri temiz köy havası bu muydu?

Anton bu çiftlikten hiç hoşlanmıyor. Annesi ise son derece mutlu; sonunda vampirsiz birkaç gün geçirebilecekler... Oysa Küçük Vampir çoktan çiftliğe yerleşti bile. Ama nereye? Anton uzun bir arayıştan sonra onu ahırda buluyor. Vampirin canı çok sıkk..»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton sıkıntıdan patlıyordu. Ancak bu, dans kursuna gitmesi için yeterli bir gerekçe değildi. Ne var ki Küçük Vampir ve Anna`nın ısrarları sonucu vals dansına ilgi duymaya başladı. Yalnız bir sorun vardı. O da vampir polkosanı becerip beceremeyeceğiydi. Üstelik dans hocaları hiç de tekin birine benzemiyordu...»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Küçük Vampir sırılsıklam aşıktı... Öyle aşıktı ki, Olga`nın sevgisini kazanabilmek için psikolog Bay Ruhsil`in uyguladığı `vampirlerde güneş ışığı korkusun yenme programı`na katılmada herhangi bir sakınca görmedi.. Ama bu arada sevgili arkadaşı Anton`un dostluğunu da yitirmemeye özen göstermesi gerekiyordu...»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Macera tatili mi? Çadırda kalıp uyku tulumunda yatarak bir dağ başında birkaç gün geçirmek! Harika bir fikir! Mezarlıktan kaçıp İniltiler Vadisine sığınan Küçük Vampir`le Anna`yı ziyaret etmek için bundan daha iyi bir fırsat olamaz...»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »