Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Vaaz bitirme duasi Kitabı - Vaaz bitirme duasi Kitapları

Vaaz bitirme duasi konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Vaaz bitirme duasi kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ömer Karaoğlu

Pınar Yayınları

Kimi defa, insanın eserini kayda geçirme çabası, ölümsüzlük arzusuyla ilgili görünür. Bunun için çıkar sahneye, başlar şarkılarını söylemeye. Ya da etkileyici bir nutuk çekebilir yahut yıllar sonra 'muhteşem' dedirtecek bir tablo için gezdirir fırçasını tuval üstünde. Faniliği mukadder olan insanın 'var etme' ve 'var olma' hevesinin bir ürünü olabilir eser verme çabası. Bazen de yapıp ettikleri ..»»
Mevlana Celaleddin-i Rumi

Rumi Yayınları

Gönül dünyamızın en büyük mimarlarından birisi olan Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin yüzyılları aydınlatan ve bundan sonra da aydınlatacağı muhakkak olan şaheserlerinden birisi de, Mecalis-i Seb'a'dır. Hazretin bu küçük hacimli eseri, isminden de anlaşılacağı üzere, camide vermiş olduğu yedi ayet vaazından meydana getirilmiş bir derlemedir. (Arka Kapak) »»
Bedrettin Şimşek

Kaynak Yayınları

"İnsanlar seller halinde sahte peygamberin konuştuğu tepenin yamacına birikmişti. Ağızlarını her açtıklarında mutlaka kötü bir laf ya da tehdit çıkmış öteki vaizler sahte peygambere uzaktan hınçla bakıyor, onu helak etmenin yollarını arıyorlardı. Böylece kendilerine kalan son zekâ kırıntısını da bu uğurda sonuna kadar tükettikleri halde hiçbir şey bulamadıklarından daha çok hırslandılar. 'O zaman..»»