Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Sual cavab oyunu oyna Kitabı - Sual cavab oyunu oyna Kitapları

Sual cavab oyunu oyna konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sual cavab oyunu oyna kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mevlana Firaki

Sağlam Yayınevi

1. Sual: ***Bu alemlerin yaratılmasından.*** 2. Sual: ***Yaratılan şeyden.*** 3. Sual: ***Göklerden ve meleklerden.*** 4. Sual: ***Arşı Kürsiden.*** 5. Sual: ***Arşı getiren meleklerden.*** 6. Sual: ***Arşın hurisinden.*** 7. Sual: ***Beytil Mamurdan.*** 8. Sual: ***Cennetten ve sıfatlarından.*** 9. Sual: ***Havzı kevser ve Tubadan.*** 10. Sual: ***Yerler ve mahluklardan.*** ..»»
Mevlana Firaki

Can Yayınları (Ali Adil Atalay)

BU DİLEĞİM KABUL EDESİN RABBİM Kimler aleyhime dönerse benim O'na hiç yoksulluk gösterme Rabbim. Her kim bana yanlış yolda der ise Dü (iki) cihanda mutlu edesin Rabbim. Bütün yanlışımı gören canlara Yüz çevirip dönüp gitmiş olana Dolandırıp dahi hor bakanlara Evladıyla mutlu edesin Rabbim. Kim ki beni hakir görüp yererse Aleyhimde tüm suçlarım sererse Dua dursun beddua da ederse Malla mülkle mutl..»»