Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Spor toto oynama taktikleri Kitabı - Spor toto oynama taktikleri Kitapları

Spor toto oynama taktikleri konu başlığında toplam 133 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Spor toto oynama taktikleri kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sinan Erdem

Dünya Kitapları

``Sporcu yaşlandıkça unutulmaya başlar. Gençler tanımaz, çoğu insan adını bile hatırlamaz olur. Tam da bu yüzden, bir spor adamı yıllar boyunca biriktirdiği deneyimleri yazmalı. Geçmişten alınan dersler yeni kuşaklara aktarılmalı.`` Sinan Erdem `Bütün toplumlarda, karşılaşılan sorunlara ancak büyük beyinler, seçkinler çözümler getirebilirler. Sinan Erdem düşünce derinliği olan seçkin bir insan..»»
Aylin Livaneli

Remzi Kitabevi

Aylin Livaneli´nin bu kitabı, bütün dünyada en çok rağbet gören sağlıklı beslenme programlarını içeriyor ve ayrıca spor, alternatif sağlık yöntemleri, estetik ve plastik cerrahi konularında da yol gösterici bir rehber niteliği taşıyor. Kitapta, Mucize ısveç diyeti, Serbest diyet ve Protein diyeti gibi temel reçetelerin yanı sıra, aşağıdaki ilginç bilgiler yer alıyor: • Kilo almanın nedenleri • Yem..»»
Nur Gencer

Dünya Kitapları

BIR SPOR EFSANESI ECZACIBASI SPOR KULUBU'NUN OTUZ»»
Çağatay Atasagun

Gün Yayıncılık

EN GUZEL SPOR FIKRALARI»»
Özer Baysaling

İlpress Yayınevi

Herkes İçin Spor, Sporu bilimsel olarak uygulamak istyen ve yaşam tarzı olarak gören, kadın, erkek, çocuk, gernç ve yaşlı olsun, yaşam boyu sağlıklı olmak ve onu korumak amacında olan herkese hitap edebilecek ve yaşam boyu sağlıklı spor yapma arzu ve isteğini sizlere verecek olan bir yapıttır.

Öyle ki, spora başlangıçtan yarışmacı seviyelerine kadar sportif rehabilitasyon, hamilelik öncesi..»»

Oğuz Kanbir

Ekin Kitabevi (Bursa)

Masaj, insanlık tarihi boyunca bedeni güçlendirici hastalıkları iyileştirici ve sağlığı pekiştirici bir yöntem olarak kabul görmüştür.

Anlaşılan 21. Yüzyılda beklenen olağanüstü teknolojik gelişim ve değişim içindeki yaşamda masaj insana insanlığını hatırlatan bir argüman olarak değer bulacaktır. »»

Serdar Kızık

Cumhuriyet Kitapları

Spor önemli ve ciddi bir uğraştır ama “maksat spor olsun” sözü ciddiye alınmayan hali yansıtır. Genç cumhuriyetin kuruluş felsefesinde sporun ayrı ve özel bir yeri vardı. Sağlıklı kuşaklar yetiştirmek için okullarda, kulüplerde büyük bir örgütlenmeye gidilmişti. “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” özdeyişi, cumhuriyet fikriyatının bir ürünü, Mustafa Kemal`in bakış açısıydı. Sonra ne oldu? ..»»

Rahşan İnal

Evrensel Basım Yayın

Rahşan İnal, çalışmasında olguyu (sporda küreselleşmeyi) tüm yönleriyle incelemektedir.

Teorik, genel bakışları sayılarla, şekillerle, çizelgelerle somutlaştırmakta, içeriklendirmekte, bütünlüklü biçimde okuyucunun önüne koymaktadır.

Büyük sermaye odaklarının işleyişi yanı sıra, pek az incelenmiş olan göçmen sporcu (spor sanayisinin göçebesi) olgusuna da ışık tutmaktadır.

Uluğ Nut..»»

İbrahim Cicioğlu

Gazi Kitabevi

Beden eğitimi ve spor bölümleri lisans ve yüksek lisans öğrencileri,beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler için hazırlanmıştır. »»
İbrahim CicioğluMehmet GünayKemal Tamer

Gazi Kitabevi

Son yıllarda sporun toplum ve toplum sağlığı açısından öneminin daha iyi algılanması spor bilimlerinde müspet gelişmelerin meydana gelmesine neden olmuştur. Spor biliminin önemli bir dalı olan Egzersiz Fizyolojisi`de bu gelişmelere paralel olarak büyük bir ivme ile gelişmiş ve spor içerisinde en önemli konulardan birisi haline gelmiştir. İnsan organizmasının egzersize uyumunu ve performansın ar..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »