Gerçek sevgi, iyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyendir. YAHYA B. MUAZ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Sindirella tiyatro metni Kitabı - Sindirella tiyatro metni Kitapları

Sindirella tiyatro metni konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sindirella tiyatro metni kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Grimm Kardeşler

Morpa Kültür Yayınları

Bir zamanlar, Sinidirella adlı iyi yürekli bir kız vardı.... Annesi öldüğü için babası yeniden evlenmişti. Sindirella'nın üvey annesinin iki kızı vardı... Bir süre sonra Sindirella'nın babası da öldü. O günden sonra Sindirella'nın yaşamı güçleşti... Bir gün Sindirella'nın kardeşleri sarayda düzenlenen baloya çağrıldılar. Üvey annesinin baloya götürmediği Sinirella buna çok üzüldü. Sonra ne oldu de..»»
Uykudan Önce

Doğan Egmont Yayıncılık

***Sindirella'nın bir prensese dönüşmeden önce yaşadığı heyecan dolu maceralar bu renkli kitapta! Çocuklarınız uykuya dalmadan önce birlikte keyifli dakikalar geçirmek ister misiniz? Uykudan Önce dizisi, çocuklarınızı en sevdiği Disney karakterlerinin öyküleriyle hayal dolu dünyalara konuk ediyor. Renkli öyküler, tatlı rüyalar...*** »»
Eser Sahibi Bilinmiyor

Doğan Egmont Yayıncılık

Hem dinleyip hem okuyabileceğin bu öyküde, herkesin çok sevdiği Sindirella'nın öyküsü anlatılıyor. Tilbe Saran'ın seslendirmesiyle! (Tanıtım Yazısından) »»
Grimm Kardeşler (Jacob Grimm / Wilhelm Grimm)

Sis Yayıncılık

Zamanın birinde, uzak bir ülkede Sindirella adında çok güzel bir kız yaşarmış. Neşeli, güler yüzlü ve iyi kalpli olan Sindirella, herkes tarafından çok sevilirmiş. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Doğan ve Egmont Yayıncılık

Merhaba Küçük Prenses! Şimdi birbirinden keyifli faaliyetlerle eğlenmenin tam zamanı! Rengarenk boyalarınla kalemlerini hazırla ve en sevdiğin Disney prensesleriyle birlikte harika zaman geçirmeye başla. Renkli çıkartmalarını yapıştırmayı da unutma! Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Martı Yayınları

Çocuklar, dünyaca ünlü masalların bu yeni halini çok sevecekler! Bu seri, çocukların dikkatini çekerek, okumaya olan ilgilerini arttırmak için hareketli resimler ve eğlenceli metinlerle dolu! Çocuklar, sevdiğiniz karakterler sizi şaşırtmak ve sırlarını keşfetmeniz için kitaptan dışarı çıkıyor! Kitabı açın ve bu masalsı dünyaya harika bir giriş yapın! (Tanıtım Bülteninden) »»