Çoğu zaman babama acıdığımı hissederdim, ona sevdiğimi söylemediğim için. Aslında kendime acıyordum. Benim söylemeye ihtiyacım, onun duymaya ihtiyacından daha fazlaydı. Trevanian [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Sindirella tiyatro metni Kitabı - Sindirella tiyatro metni Kitapları

Sindirella tiyatro metni konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sindirella tiyatro metni kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Grimm Kardeşler

Morpa Kültür Yayınları

Bir zamanlar, Sinidirella adlı iyi yürekli bir kız vardı.... Annesi öldüğü için babası yeniden evlenmişti. Sindirella'nın üvey annesinin iki kızı vardı... Bir süre sonra Sindirella'nın babası da öldü. O günden sonra Sindirella'nın yaşamı güçleşti... Bir gün Sindirella'nın kardeşleri sarayda düzenlenen baloya çağrıldılar. Üvey annesinin baloya götürmediği Sinirella buna çok üzüldü. Sonra ne oldu de..»»
Uykudan Önce

Doğan Egmont Yayıncılık

***Sindirella'nın bir prensese dönüşmeden önce yaşadığı heyecan dolu maceralar bu renkli kitapta! Çocuklarınız uykuya dalmadan önce birlikte keyifli dakikalar geçirmek ister misiniz? Uykudan Önce dizisi, çocuklarınızı en sevdiği Disney karakterlerinin öyküleriyle hayal dolu dünyalara konuk ediyor. Renkli öyküler, tatlı rüyalar...*** »»
Eser Sahibi Bilinmiyor

Doğan Egmont Yayıncılık

Hem dinleyip hem okuyabileceğin bu öyküde, herkesin çok sevdiği Sindirella'nın öyküsü anlatılıyor. Tilbe Saran'ın seslendirmesiyle! (Tanıtım Yazısından) »»
Grimm Kardeşler (Jacob Grimm / Wilhelm Grimm)

Sis Yayıncılık

Zamanın birinde, uzak bir ülkede Sindirella adında çok güzel bir kız yaşarmış. Neşeli, güler yüzlü ve iyi kalpli olan Sindirella, herkes tarafından çok sevilirmiş. (Tanıtım Bülteninden) »»