Bilge sözler şeker kamışına benzer; ne kadar emsen de tadı tükenmez. (Afrika Atasözü) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Sevmek Kitabı - Sevmek Kitapları

Sevmek konu başlığında toplam 75 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sevmek kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Said Alpsoy

Eser Kitap

***Allah'ım! Bana Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve beni Sana yaklaştıracak şeylerin sevgisini nasib eyle.*** - Hz. Muhammed (s.a.v.) Aşkın aldın benden beni, bana seni gerek seni Ben yanarım dün ü günü, bana seni gerek seni Ne varılğa sevinirim, ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum, bana seni gerek seni Aşkın aşıkları öldürür, aşk denizine daldırır Tecelli ile ..»»
Tuğba Özay

Doğan Kitap

Tuğba Özay` ın hapishanede yaşadıkları, tanık olduğu olaylar, dostlukları, acıları ve sevinçleri hepsi "Bedel" de... Yaşamı sevmek ve sevilmekten ibaret bir heyecan olarak hayal eden, içindeki kız çocuğunu kimselerin fark edemediği ülkenin en ünlü mankeni... Elleri kelepçelenen ve hiç olmadığı şekillere sokulan Tuğba Özay... Ve şimdi o küçük kız çocuğu konuşuyor...Kendini, yaşadıklarını tüm içt..»»

Erdal Atabek

Altın Kitaplar Yayınevi

Beyaz Balinayı Sevmek»»
Kathlyn HendricksGay Hendricks

Butik Yayınları

En iyi niyetlerinizi dahi alt üst eden bilinçaltı anlaşma ve kalıplarınızdan kurtulmanızı sağlayacak güçlü ve yepyeni bir program sunuyoruz. Kendi evlilikleri ve binden fazla çiftle yaptıkları danışmanlık deneyimlerinden yola çıkarak, terapi uzmanı Gay ve Kathlyn Hendricks, canlı bir ilişki yaratmanıza ve her bireyin mutluluğunu, yaratıcılığını ve enerjisini artırmasına yardımcı olmak için kusu..»»

Süha Oğuzertem

Alkım Basın Yayın

Bilkent Üniversitesi Sempozyum Kitapları 2 ... Kim bir bardak şarap içecek denize karşı Kim koyacak bu pembe boş bardaktaki hayal rakısına su. Ne zaman dönecek delikanlılar uskumrudan' Toril ne zaman sandalı pat pat dövecek' Balığı çapariden hangi kocaman elli çocuk Ustalık çekip alacak Galsamasını yırtmadan'»»
Süleyman Kaplan

Sepya Yayıncılık

çok yoruldum çok yoruldum çok yoruldum ansızın donmuş asi bir nehir kadar durgunum ey aşk! senden yorulduğum gün bir yağmur damlası gibi inceldiği yerden kopsun boynum»»
Attila İlhan

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Böyle Bir Sevmek»»
Attila İlhan

Bilgi Yayınevi

BOYLE BIR SEVMEK»»
Hilal Kara

Nesil Yayınları

Allah Resûlü'nü (a.s.m.) yakından tanıyan Sahabe efendilerimiz büyük bir aşk ve heyecanla onu adım adım takip ettiler. Her tavrını, bakışını, duruşunu, tebessümünü zihinlerine nakşettiler. Gördüklerini, duyduklarını aynen yaşadılar. Allah Resûlü'nün (a.s.m.) rengine boyandılar. Sevgilerini imanla yoğurup yansıtt..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »