Alçak ruhlu olanlar para arar, yüksek ruhlu olanlar ise saadet arar. OSTROVSKi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Sevmek Kitabı - Sevmek Kitapları

Sevmek konu başlığında toplam 69 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sevmek kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Erdal Atabek

Altın Kitaplar Yayınevi

Beyaz Balinayı Sevmek»»
Attila İlhan

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Böyle Bir Sevmek»»
Attila İlhan

Bilgi Yayınevi

BOYLE BIR SEVMEK»»
Murat Başaran

Timaş Yayınları

SEVMEK OLMEKLE BASLAR»»
Don Miguel Ruiz

Ötesi Yayıncılık

Yoğun bir yabancılaşma alıyor bizi, öz benliğimizden uzaklara sürüklüyor. Kendimizi olmadığımız rollerden ibaret görüyoruz. Özümüz yerine imajımızla bir tutuyoruz kendimizi. Bu da bizi başkalarının onayına bağımlı kılıyor. Sevgiyi dışımızda aramaya başlıyor, birbiri ardına bağımlılık ilişkileri kuruyoruz. Başkalarının sevgisine umutsuzca gereksinen varlıklar mı?

Na..»»

Toktamış Ateş

Derin Yayınları

Uzun zamandan beri, bir "ikilim" içindeyim. Şimdiye dek, başta Cumhuriyet olmak üzere, farklı süreli değişik yayın organlarında yayınlanan yazılarımdan derlediğim, çok sayıda kitap yayınladım. Ve bundan önce, beni bu türden kitaplar konusunda özendiren arkadaşlarım bile, artık bu türden kitaplara son vermem gerektiğini ve "özgün şeyler" yayınlamamı dile getirmeye başladılar. »»
Leo Buscaglia

İnkılap Kitabevi

YASAMAK,SEVMEK VE OGRENMEK»»
Anastasia M. AshmanJennifer Eaton Gökmen

Doğan Kitap

Anastasia M. Ashman ve Jennifer Eaton Gökmen tarafından derlenen Türkçe Sevmek, Türkiye`de Yaşayan Yabancı Kadınların Gözüyle Türkler sizi dört kıta ve yedi ülkeden otuz iki kadının Türkiyesi`ne, son kırk yılda ülkenin değişik köşelerinde yaşanan kültürel çelişkeve keşif hikayelerine çağırıyor. Avusturalyalı, İrlandali, Orta ve Kuzey Amerikalı, İngiliz, Hollandalı, Pakistanlı, kısacası hikayele..»»

Desmond Morris

İnkılap Kitabevi

Desmond Morris bu son yapıtında insanlar arası bedensel temasları konu alıyor. Sırta indirilen dostça bir şaplaktan, ananın yavrusunu kucaklayışına, sıradan bir el sıkışmadan çiftleşmeye kadar her türlü bedensel teması ayrıntılı olarak inceleyen Dr.Morris, gittikçe kalabalıklaşan dünyamızda, nasıl birbirimize dokunamaz hale geldiğimizi ve bu "dokunulmazlığın" tehlikelerini anlatıyor. Çeşitli kı..»»

Tuğba Özay

Doğan Kitap

Tuğba Özay` ın hapishanede yaşadıkları, tanık olduğu olaylar, dostlukları, acıları ve sevinçleri hepsi "Bedel" de... Yaşamı sevmek ve sevilmekten ibaret bir heyecan olarak hayal eden, içindeki kız çocuğunu kimselerin fark edemediği ülkenin en ünlü mankeni... Elleri kelepçelenen ve hiç olmadığı şekillere sokulan Tuğba Özay... Ve şimdi o küçük kız çocuğu konuşuyor...Kendini, yaşadıklarını tüm içt..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »