Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Sesli mukabele dinlemek istiyorum Kitabı - Sesli mukabele dinlemek istiyorum Kitapları

Sesli mukabele dinlemek istiyorum konu başlığında toplam 66 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sesli mukabele dinlemek istiyorum kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Cevdet Yalçın

Tutibay

ES ANLAMLI KARSIT ANLAMLI ES SESLI SOZCUKLER SOZLU»»
Sedef Kabaş

Doğan Kitap

"Sedef önce NTV`da daha sonraları TV8`de yayınladığı programlarda bir türe damgasını vurmuştur; yaptığı iş sansasyon haberi kovalamayan, toplumda iz bırakan kişileri bulup geniş izleyici kitlesine tanıtmak, onların fikir dünyasına girip anlamaya çalışmak ve sonuçta Türk toplumunun bir kesimini `düşündürmek`tir."

- Nermin Abadan Unat

"Herkes konuşabiliyor, ama Orhan Boran konuşunca farkl..»»

Kolektif

Doğan Egmont Yayıncılık

WINNIE ILE SESLI SAKLAMBAC»»
Senem Bora Aydın

Pati Eğitim Gereçleri

Çocuğunuz bu setle rengarenk resimler ve cıvıl cıvıl seslerle birlikte bir yandan teme kavramları daha kolay öğrenebilecek bir yandan da zihinsel becerilerini geliştirebilecekler, hem de oyun oynayarak! Belki de ilk kez bu seriyle kitaplarla buluşacak olan çocuğunuz bu eğlenceli kitaplar sayesinde kitapları sevip kitap okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımını atacak.

DUYGULARIM

Du..»»

Senem Bora Aydın

Pati Eğitim Gereçleri

Çocuğunuz bu setle rengarenk resimler ve cıvıl cıvıl seslerle birlikte bir yandan teme kavramları daha kolay öğrenebilecek bir yandan da zihinsel becerilerini geliştirebilecekler, hem de oyun oynayarak!

Belki de ilk kez bu seriyle kitaplarla buluşacak olan çocuğunuz bu eğlenceli kitaplar sayesinde kitapları sevip kitap okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımını atacak.

Kavramlar serisin..»»

Senem Bora Aydın

Pati Eğitim Gereçleri

Çocuğunuz, kahramanımız Oktay`la birlikte keyifli bir gün geçirerek; günlük yaşam içinde karşılaşacağı sıradan olaylara, seslere, eşyalara karşı algısını geliştirecek, gerçek seslerle, oyun oynarken öğrenecek...»»
Senem Bora Aydın

Pati Eğitim Gereçleri

Sevimli maymun Monço; çocuğunuzu gezmeye çıkarıp eğlenceli bir yolculuk yaptırıyor. Zevkli, oyun tadında bir öğrenme macerasıyla taşıtları gerçek sesleriyle öğretiyor.»»
Yüzyüze

Ötüken Neşriyat

Yıldırım Sesli Manascı - Yüzyüze - Deniz Kıyısında Koşan Ala Köpek»»
Pati Eğitim Gereçleri Yayın Grubu

Pati Eğitim Gereçleri

Sesli Elif ba; Kur`an harflerini duyarak daha kolay ve daha iyi öğrenebilecekler. Harflerin okunuşlarını, yerlerine göre kullanışlarını, tecvid kurallarıyla birlikte öğreten sesli Elifba; aynı zamanda Namaz`da okunan sure ve ayetleri de içeriyor.

Neden Sesli Elifba?

Son dönemde yapılan bilimsel çalışmalarda;küçük yaştaki çocukların eğitiminde en etkili öğelerin başında, "Ses"ler..»»

Janet Cambell

Doğan Egmont Yayıncılık

Winnie ve Bal Ağacı Sesli Masal Kitabı " Okan Bayülgen`in Sesiyle "»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »