Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Serap kunak biyografisi Kitabı - Serap kunak biyografisi Kitapları

Serap kunak biyografisi konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Serap kunak biyografisi kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sacit Özkanlı

Goa Basım Yayın

"Görüyorum ki hiçbir şey aynı değil. Üstünde dikildiğim sokak bambaşka, yeni evler, ilk kez gördüğüm ağaçlar, kaldırımlar ve simalar. Hâlbuki ben değişmeyen bir şeyler arıyorum, iflah olmaz bir gezgin gibi "aynılığın" peşinden koşuyorum. Bir zamanlar aynı sokakta, gecenin geç vakitlerinde, sessizliğin üşüten ürpertisi ve korkumu ilan eden ürkek adımlarla yürüdüğüm o günlerde her şey ne kadar..»»
Selim Gündüzalp

Zafer Yayınları

Başarılı ve ünlü bir doktor. Kitap kurdu bir yazar. Ve Serap, meslektaşlarının hayranlığını kazanmış bir reklamcı. Beklenmedik bir hastalık, kaderin birleştiği yollar, içten dostluklar ve herkesin kendi içindeki yolculuğu. Acaba yollar nereye çıkacak? ... Selim Gündüzalp insanımızın acısını duyan ve toprağımızın çocuğu olmakla nasıl bir sorumluluk taşıması gerektiğini bilen bir yazar. Dö..»»
Necib Mahfuz

Hitkitap Yayıncılık

Freudian izler taşıyan Serap Necip Mahfuz'un otobiyografik bir anlatımla kaleme aldığı psikolojik romanlarından biridir. Yaşamı boyunca annesinin dizinin dibinden ayrılmayan Kâmil Ru'ba emekli albay olan dedesinin himayesi altında, annesiyle gülüp annesiyle ağlayarak büyümüştür. Annesine hem büyük bir sevgi besler hem de zaman zaman kapıldığı öfke nöbetlerinde onu hırpalamaktan kend..»»
Serap Kunak

Savaş Yayınevi

Serap Kunak'ın Mutfağından Yemek Tarifleri...  »»
Selim Gündüzalp

Zafer Yayınları

Başarılı ve ünlü bir doktor. Kitap kurdu bir yazar. Ve Serap, meslektaşlarının hayranlığını kazanmış bir reklamcı. Beklenmedik bir hastalık, kaderin birleştirdiği yollar, içten dostluklar ve herkesin kendi olculuğu. Acaba yollar nereye çıkacak? Selim Gündüzalp insanımızın acısını duyan ve toprağımızın çocuğu olmakla nasıl bir sorumluluk taşıması gerektiğini..»»
Necib Mahfuz

Hitkitap Yayıncılık

Freudian izler taşıyan Serap Necip Mahfuz'un otobiyografik bir anlatımla kaleme aldığı psikolojik romanlarından biridir. Yaşamı boyunca annesinin dizinin dibinden ayrılmayan Kâmil Ru'ba emekli albay olan dedesinin himayesi altında, annesiyle gülüp annesiyle ağlayarak büyümüştür. Annesine hem büyük bir sevgi besler hem de zaman zaman kapı..»»