Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Refleksoloji kursu adana Kitabı - Refleksoloji kursu adana Kitapları

Refleksoloji kursu adana konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Refleksoloji kursu adana kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Zeynep Aksel Wilhelm

Dharma Yayınları

REFLEKSOLOJI ADIM ADIM SAGLIK»»
David F. Vennells

Ege Meta Yayınları

Son yıllarda giderek yaygınlaşan tamamlayıcı tedavi yöntemlerinden biri olan Refleksoloji, ayak tabanında bulunan refleks noktaları üzerine yumuşak bir şekilde yapılan masajlar yoluyla çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan etkili bir iyileştirme yöntemidir. Diğer tamamlayıcı tedavi yöntemleri gibi bireyi bütünsel olarak ele alan Refleksoloji, fiziksel, duyusal ve zihinsel sağlığın olu..»»

Zeynep Aksel Wilhelm

Dharma Yayınları

Aykalarımızda vücudumuzun küçük bir "haritası" bulunduğunu duymuş muydunuz? Her organımızın, ayaklarımızda doğrudan ilişki içinde olduğu bir yansıma noktası var. Hani bazen vücudumuzda bir noktaya basınç uygulandığında ilgisizmiş gibi görünen bir başka yerimiz karıncalanır ya, işte bu, vücuttaki farklı noktaları birbirine bağlayan enerji alanlarıyla kurulan ilişkidir. Böylece ayakalarımıza bili..»»

Gillian Soutar

Arkadaş Yayınevi

Vücudun gevşemesini ve rahatlamasını sağlayarak sağlıklı ve zinde olmaya yardım eden refleksoloji, vücut dengesini sağlamak için başvurulabilecek en güvenli ve etkili yollardan biri. Beş bin yıl önce Çin`de uygulanmaya başlanan ve vücudun kendi kendini iyileştirmesi olarak tanımlanan bu tedavi yöntemi, bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen el ve ayaklardaki refleks..»»

Halil Tabur

Kitap Dostu Yayınları

Refleksoloji, bugün destekleyici ya da tamamlayıcı tedavi dediğimiz terapiler arasında yer almaktadır. Yaklaşık on iki bin yıllık bir geçmişi olan refleksolojinin ilk uygulama yeri, geleneksel tıbbın doğuş ve uygulama yeri olan eski Çin ve Mısır'dır. Bu yönteme göre ellerimiz ve ayak tabanlarımızda vücudumuzun son bulduğu sinir noktaları mevcuttur. Bir başka deyişle her organın,..»»
Gül Çakıroğlu

Kassandra Yayınları

br> Refleksoloji, binlerce yıldır farklı kültürlerde uygulanan bir refleks terapi yöntemidir. İnka Kızılderililerinin duvarlara yaptığı resimlerde, ayrıca Mısır da M.Ö. 2350 yılından kalma mezar ve türbe figürlerinde o dönemde ayak refleksolojisinin kullanıldığı görülmektedir. Refleksoloji 20. Yüzyılın başlarında Amerikalı Dr. Will..»»