Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Nurdan aslan makro iktisat indir Kitabı - Nurdan aslan makro iktisat indir Kitapları

Nurdan aslan makro iktisat indir konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Nurdan aslan makro iktisat indir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Hekimoğlu İsmail

Timaş Yayınları

Sevgi, dostluk, yardımlaşma, cömertlik, affedici olma, dürüstlük, sözünde durma gibi değerleri eğlendirerek öğreten eser, içerdiği renkli çizimler ve yaşanmış hikâyelerle; ebeveynler için nitelikli bir kaynak, çocuklar için doğru bir rehber.»»

Abdülhamit Oruç

Nesil Yayınları

Elimizde bir meyveyi, mesela bir portakalı aldığımızda, onun güzel bir sureti olduğunu görürüz, bu ondaki Musavvir isminin tecellisidir. Portakalın belli bir miktarı vardır, bu da Mukaddir ismini gösterir. Portakaldaki renk ve koku Latif isminin tecellisidir. Kabuğunun, onun koruyucu olması Hafiz ismine delalet ederken, rızık olma yönünden Razzak ismini onda okuruz. İçindeki, şifa veren hassalar..»»
Halil İbrahim Altıntop

Motif Yayınları

Nurdan Damlalar kitabı bir hutbe kitabıdır. Yazar hakkında bilgi: Halil İbrahim Altıntop 1952 yılında Kütahya, Gediz, Dayınlar köyünde dünyaya geldi.İlkokulu köyde bitirdikten sonra, bir sene Kur'an-ı Kerim öğrenip, hafızlığa çalıştı.Çeşitli sebeplerle hafızlığa devam edemedi.Sonra, İmam Hatip lisesini bitirdi.1974 de Ortabağ köyünde, 2,5 seneye yakın imam hatiplik görevi yaptıktan sonra, Eşme ..»»
Abdülhamit Oruç

Nesil Yayınları

İç aleminde huzuru yakalamış, fikri ve hissi dengeyi sağlamış insanlar, dış dünyalarına da huzur ve denge vaat ederler. İmanlı insan hep güzel görür, güzel düşünür. Kalbinin derinliklerinde yanan o nur, adeta bir cam fanusun içerisinde yanıyormuş gibi, çevresini de nurdan parıltılar içinde bırakır..»»