Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Nimet abla on numara tahminleri Kitabı - Nimet abla on numara tahminleri Kitapları

Nimet abla on numara tahminleri konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Nimet abla on numara tahminleri kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Artun Ünsal

Yapı Kredi Yayınları

Bir Anadolu bilmecesinde “Allah’ın hikmeti, kulun nimeti nedir?” diye sorulur. Yanıt “ekmek”tir.

Ekmeğe “nimet” der Anadolulu. Çünkü ekin, buğday ve ekmek, dünya tarihinde ilk kültür tarımının yapıldığı bölgelerden biri olan Anadolu’da yaşayanların adeta genlerine sinmiştir. Yoksulu da varsılı da, hükmedeni de hükmedileni de doyuran ekmek, bir lûtuftur. Tanrılar esip gürleyince onların kı..»»

Barbara Pym

İletişim Yayınları

Çağdaş Dünya Edebiyatı»»
Kolektif

Arkeoloji ve Sanat Yayınları

2010 Yılı Kültür-Sanat Büyük Ödülü -Ertuğrul Günay-, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı İş'i Görev, Arkeoloji'yi Bilgi, Bilim'i Değer Olarak Gören Bir İnsan: Prof. Dr. Halet Çambel -Mehmet Özdoğan, Nezih Başgelen- Önasya Arkeolojisi'nin Türkiye'deki Öncülerinden Prof. Dr. Nimet Özgüç -Aliye Öztan- (Tanıtım Bülteninden) »»
Mehmet Zihni Efendi

Huzur Yayınevi

Bu kitap son asır müslüman alimlerinden Hacı Zihni Efendi'nin en değerli eserlerindendir. Müellifin gerek üslubundaki ifade kudreti, gerek vukuf derinliği ve gerekse malûmat zenginliği bakımından eşsiz bulunan eserinin bu üstün özelliklerini mümkün olduğu kadar bozmadan bugünkü nesillere aktarabilmek için büyük emek ..»»