Hayat tramvay gibidir... Tam yer bulmuş, oturacakken bir de bakmışsın son durağa gelmişsin. Camillo Sbarbaro [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Moda Kitabı - Moda Kitapları

Moda konu başlığında toplam 82 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Moda kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Esen ÇoruhTuba Vural

Ya-Pa Yayınları

Türk Hazır Giyim Sektörü’nün uluslararası bir kimlik kazanma yolunda attığı önemli bir adım olan model ve çizgi satmaya başlaması ile, ihracatın rotasında hissedilir derecede değişiklikler görülmektedir. Bu değişiklikleri başarı ile yürütebilmek için, teknolojiyi kullanabilen nitelikli elemanların yetiştirilmesi gerekmektedir. Bilişim sektöründe donanım ve yazılımdaki gösterişli gelişmelere p..»»
Olivia Bennett

O2 Yayıncılık

"Allegra Biscotti," diye yavaş yavaş tekrarladı Paige. "Buralarda mı kendisi?" Bana inanıyor! diye düşündü Emma, gözlerini iri iri açarken. "Ah, hayır, üzgünüm. Şimdi burada değil. Bugün buradan ayrıldığından eminim," dedi Emma, Marjorie'nin ona öğrettiği ofis telefonundan yanıt verirken kullandığı en iyi konuşma..»»
Kolektif

İş Bankası Kültür Yayınları

Bütün kızlar birer prensestir! 100'den fazla çıkartmayı kullanarak, minik prenseslerin farklı ortamlarda giyecekleri kıyafetleri seçebilir, eğlenceli aktivitelerin hazırlıklarına yardım edebilirsin. Hadi çıkartma sayfalarını aç ve eğlenceli bir geziye başla. Çıkartmalarla Oynayalım Serisi'nde oyuncak bebeklere en güzel kıyafetleri giydirerek sahneleri tamamlayabilir, oyunlara katılabilirsin. ..»»
Yaz Koleksiyonu

İş Bankası Kültür Yayınları

Bu eğlenceli kitaptaki 350'den fazla çıkartmayı kullanarak, modellere giydirebileceğin birçok kıyafet tasarlayabilirsin. Kendi tasarımlarını hazırlarken modacıların yöntemlerini öğrenebilir, tasarım yeteneğini ve renk bilgini geliştirebilirsin. (Tanıtım Bülteninden) »»
Fiona Watt

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Nazenin, Lamia ve Deniz moda tasarımcısı olmak isteyen üç yakın arkadaş. Üçü de resim ve tasarım alanında çok yetenekli. Moda ve sanat üzerine araştırmalar yapıyor, bunu yaparken de çok eğleniyorlar. Çıkartmaları kullanarak, onların eğlencelerine sen de katılabilirsin.»»
Emily Bone

İş Bankası Kültür Yayınları

Bu eğlenceli kitaptaki 450'den fazla çıkartmayı kullanarak, iç mimari tasarımları yapabilir, farklı mekânları dekore edebilirsin. Kendi tasarımlarını hazırlarken iç mimarların yöntemlerini öğrenecek, tasarım yeteneğini ve renk bilgini geliştirebileceksin. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Doğan Egmont

"Bir popçu sahnedeyken ne giyer? Ya da hayranlarına imza dağıtırken? Havalı bir deri ceket mi, yoksa mini bir etek mi? Gitarıyla mı, yoksa mikrofonla mı poz verir? Starların nasıl görüneceklerine karar verecek olan sensin. Tasarlamak için eğlenceli çıkartmaların ve motiflerin var. Dizinin kitapları: Çıkartmalı Moda Stüdyosu Pop Star. Çıkartmalı Moda Stüdyosu Prenses"»»
Kolektif

Doğan Egmont

"Bir prenses ata binerken, piknikteyken ya da bir baloya gittiğinde ne giyer? Hayal gücünü serbest bırak ve bir prensesin ne giyeceğini kendin belirle. Şık bir balo elbisesi ya da ata binmeye uygun bir kıyafet. Prenseslerin nasıl görüneceklerine karar verecek olan sensin. Dizinin kitapları: Çıkartmalı Moda Stüdyosu Pop Star, Çıkartmalı Moda Stüdyosu Prenses"»»
Kolektif

Doğan ve Egmont Yayıncılık

Tasarla ve Yarat Çıkartmalar ve Şablonlar Eğlenceli Bilgiler ve Testler, Boyamalar ve Faaliyetler (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Doğan Egmont

Kendi stilini yaratmaya ve yepyeni bir moda akımı başlatmaya ne dersin? Violetta’nın Moda Kitabı seni bekliyor. Bu kitapta stilist sensin! Ürün özelliği: 3 Çizim Şablonu 70 Çıkartma 12 Desenli El İşi Kağıdı Eğlenceli Testler Moda İpuçları ve Tasarım Sayfaları »»