Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Mobile.bg auto ruse Kitabı - Mobile.bg auto ruse Kitapları

Mobile.bg auto ruse konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mobile.bg auto ruse kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Windows Mobile ile uygulama geliştirmek, aynen .NET platformunda normal program yazmak gibidir. Bünyesinde çok az farklılıklar olmasına rağmen, birçok şey aynıdır.»»
Kaan Varnalı

McGraw-Hill

Today, integrating a mobile marketing platform into existing communication channels can be the difference between success and failure. Marketing has evolved by leaps in bounds in just the past few years. If you haven't already ***gone mobile,*** you need to start now. Yesterday was too late. Written by top researchers at Bogaziçi University in conjunction with Turkey's leading mob..»»
Salih Baltalı

Kodlab Yayın Dağıtım

Türkiye'nin en çok satan ***JQUERY*** kitabının yazarının kaleminden çıkan bu eserde, Mobil cihazlarda web sayfası tasarımı ve işlevselliği üzerine yürütülen jQuery Mobile kütüphanesi anlatılmaktadır. Mobil cihazlarda, değişen marka ve modellere göre tutarlı bir site tasarımı sağlamanın yolları hakkında bilgi sahibi olurken; fonksiyonel ve kullanıcı etkileşimli web sayfalarının jQ..»»
Yüksel İnan

Palme Yayıncılık

Windows Mobile ile uygulama geliştirmek, aynen .NET platformunda normal program yazmak gibidir. Bünyesinde çok az farklılıklar olmasına rağmen, birçok şey aynıdır. »»