Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Meyve vermeyen ağaç isimleri nelerdir Kitabı - Meyve vermeyen ağaç isimleri nelerdir Kitapları

Meyve vermeyen ağaç isimleri nelerdir konu başlığında toplam 26 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Meyve vermeyen ağaç isimleri nelerdir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ziya KütevinEshar Kütevin

İnkılap Kitabevi

Meyve, yaşamımızda büyük değer ifade eder; beslenmemiz için ön sırayı alır. Bol bol yenilmesi gerekir. İyi meyvenin, ucuza, her zaman edinilebilmesi istenir. En iyisi, pek çok meyvenin kendi bahçemizden edinilmesidir.»»

Pati Eğitim Gereçleri Yayın Grubu

Pati Eğitim Gereçleri

Gerek çocukluk döneminde gerekse büyüdükten sonra insan vücudunun temel yapı taşları olan vitaminleri doğal yolda almak için bol miktarda sebze ve meyve yemek gerekmektedir. Üstelik çağımızda karşılaşılan bir çok hastalığın ancak vitaminlerle önlenebileceği bilim adamları tarafından sürekli tekrarlanmaktadır.

Çocukların meyve ve sebzeyi düzenli yemeye istekli olmadıkları bilinen bir gerçekt..»»

Yavuz Bahadıroğlu

Nesil Yayınları

“Benim Güzel Allah`ım” Dizisi, çocuk dostlarımıza Yüce Allah`ı tanıtmak ve sevdirmek için hazırlandı. Allah`a iman konusunda onların dünyasında temel oluşturmaya yönelik bir tarz ve anlatım benimsendi. On kitaptan oluşan bu dizinin her bir hikâyesinde Allah`ın varlığı, birliği, büyüklüğü ve diğer iman esaslarına dair önemli mesajlar yer alıyor. Bu dizi çocuklara hayatı yaşarken her adımda yürekte..»»
Tijen İnaltong

İletişim Yayınları

Dizi Dışı Kitaplar»»
Jeanette Winterson

İletişim Yayınları

Çağdaş Dünya Edebiyatı»»
Yavuz Bahadıroğlu

Nesil Çocuk Yayınları

Bu kitapta, çocuklar ve gençler, tarihî şahsiyetler ve büyük dâhilerin ünlü cevapları yerine farklı cevaplar üretiyor veya onlara cevaplar veriyorlar. Sevgili çocuklar ve gençler! Siz de bunu yapmak için harekete geçtiğinizde, çok şaşırtıcı ve etkili cevaplar vermeye başladığınızı göreceksiniz. Öyle ki, bazı cevaplarınız orijinal cevaplarla yarışacak veya onlardan daha güzel olacak. Haydi! F..»»
Rabindranath Tagore

Kırkambar Yayınları

Sessiz düşüncelerimin gölgeleri içinde yalnız başıma oturarak Senin adını çağırmak istiyorum. İsmini dudaklarımı kıpırdatmadan içimden söylemek istiyorum. Çünkü ben ***anne*** diyebildiğinden memnun, yüz defa annesini Çağıran bir çocuk gibiyim. (Tanıtım Bülteninden) »»
Uygar Özesmi

TB Yayıncılık

Kaçınılmaz sondan ve büyük ızdıraptan, cehennemden çıkış var mıdır? Cehennemden çıkış nerededir? Yasak meyveyi tekrar ısırmak gerek. Bu sefer çıkışı bulmak için örgüye bakmak gerek... Örgünün içindeki bize ve örgünün tek tek bütün düğümlerine. Biz artık doğanın parçası değiliz. Kendimizi doğadan ayırdık ve artık doğanın sırtında bir çökertici yüküz. Her geçen gün gezegene yayılıyor..»»
Bediüzzaman Said-i Nursi

Yeni Asya Neşriyat

Evet, madem Allah var ve ilmi ihata eder; elbette adem, hiçlik, mahv, fena, hakikat noktasında, ehl-i imanın dünyasında yoktur. Ve kafirlerin dünyaları, ademle, fırakla, hiçlikle, fanilikle doludur... ***Kimin için Allah var, ona her şey var ve kimin için yoksa, her şey ona yoktur, hiçbir.*** Onu tanıyan ve itaat eden zindanda dahi olsa bahtiyardır. Onu unutan, saraylarda da olsa zindandadır..»»
G.G.Özdoğan -F.Üstel -K.Karakaşlı -F.Kentel -

Hacettepe Yayıncılık

İki cilt halinde hazırlanmış olan Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi kitabının 1. cildi olan bu kitap dört ana bölümden oluşmaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »