Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları Kitabı - Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları Kitapları

Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları konu başlığında toplam 9 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Nilgün Çıblak

Ürün Yayınları

Bir halkbilimci olarak son günlerin tartışması kimlik sorunsalına da ışık tutmuş, siyasi bir duruşun uzağında durmaya özen gösteren bir bilim insanı namusu, titizliği ve disipliniyle..

Burada kitabın, çok yönlü özelliğiyle okunurken başlarda derin bir merak duygusuyla kendine çektiği insanı Kim bu Tahtacılar sorusuna yanıt aramaya ittiğini hemen belirtelim.

Gerçekten de, Osmanlı`nın Cem..»»

Ersin Tosun

Tüstav İktisadi İşletmesi

İbrahim Mersin'in ardından İlhan Selçuk Pencere köşesindeki yazısına şöyle başlıyordu: ***Hafız İbrahim Mersin'i tanır mısınız? Sanmıyorum. 1963'te Yön Dergisi'nin 63'üncü sayısında ilk yazısı çıkan Hafız İbrahim Mersin, 'sosyalist din adamı' idi***. İlhan Selçuk, yazısını ***İsterim ki bu yazım Hafız'ın mezarındaki kır çiçeklerinden biri olsun*** diyerek bitiriyordu. Hafız İbra..»»
Tarsus Kent Planı ve Haritası

Map Medya Yayınları

Resmi Kurumlar Eğitim Kurumları Sağlık Kurumları Müzeler Saraylar Dini Yerler Antik Kentler Oteller Lokantalar Çarşılar Gezi Alanları Ulaşım Noktaları »»
F. Saadet Bilir

E Yayınları

Mersin kent yaşamına önemli katkılarda bulunmuş, kentin gelişiminde büyük emeği geçmiş Gündüz Artan'ın yazıları, şiirleri ve mektuplarını da içeren bir yaşam öyküsü çalışması. (Tanıtım Bülteninden) »»
F. Saadet Bilir

E Yayınları

Mersin kent yaşamına önemli katkılarda bulunmuş, kentin gelişiminde büyük emeği geçmiş Gündüz Artan'ın şehre dair kitabı. (Tanıtım Bülteninden) »»
Murat Durukan

Arkeoloji Sanat Yayınları

***… bir su kanalı inşaatı sırasında, denizin içinden eski limana ait gemi bağlama halkalarının bulunması ve aynı gün benim de orada olmam bu araştırmanın ilk adımını atmama vesile oldu. Nitekim burada bir liman olduğu bilinse de hiçbir iz kalmamıştı. Limana ait ipuçlarından sonra yine aynı kıyıda tespit edilen arkeolojik buluntular, bu beldenin Aulai olarak lokalize edilmesini sağladı. Bu tespit ..»»
Bakizade Hüsni

Yeditepe Yayınevi

Mersin günümüz il sınırları içindeki ilçeleriyle beraber tarihinden gelen yapısıyla, farklı hayat biçimlerinin bir arada var olabilmesinin ete kemiğe büründüğü, mekan, insan, zaman ve kimliğin bir arada, rahatça bulunabildiği çok kültürlü, kozmopolit bir yerleşim birimidir. Bu özelliğiyle hem dünyada beraber, dostça yaşayabilme özelliğine sahip ender şehirlerden hem de kültürler arası entegrasyonu..»»
Yasmina Lokmanoğlu

Akılçelen Kitaplar

Türk mutfağı, özgünlük ve çeşitlilik bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Orta Asyadaki yemek kültürünü Anadoluya taşıyan Türkler, başka kültürlerle de karşılıklı etkileşim içinde oldular. Balkan ve Orta Doğu yemek kültüründen etkilenen Türk mutfağının zenginliği, yöresel mutfaklarının da zenginliğinden kaynaklanır. Mersin mutfağı da Türk mutfağının zenginliğine önemli katkıda bulunur. Mersi..»»
Mirza Turgut

Etik Yayınları

Dinlediğimiz müzik, söylediğimiz şarkılar, deniz kenarları, zeytinsiz bahçeler, deniz kıyıları,lokantaları...Sonra eskilerden bir türkü yayla yolları uzayıp gider... belki de Gözne'ye Portakal bahçelerini soyduk,başucumuza koyduk, evlerimizin önü zeytin ağacı, liman suyu ile karın doymaz, on bin tane gecekondu,birinden denize bu kadar yakın durup,denize kavuşamayan kentliler, 6 milyar dünyalını..»»