Bilirken susmak, bilmezken söylemek kadar çirkindir. Eflatun
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları Kitabı - Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları Kitapları

Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mersin kipa cinens sinema bilet fiyatları kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Nilgün Çıblak

Ürün Yayınları

Bir halkbilimci olarak son günlerin tartışması kimlik sorunsalına da ışık tutmuş, siyasi bir duruşun uzağında durmaya özen gösteren bir bilim insanı namusu, titizliği ve disipliniyle..

Burada kitabın, çok yönlü özelliğiyle okunurken başlarda derin bir merak duygusuyla kendine çektiği insanı Kim bu Tahtacılar sorusuna yanıt aramaya ittiğini hemen belirtelim.

Gerçekten de, Osmanlı`nın Cem..»»

Ersin Tosun

Tüstav İktisadi İşletmesi

İbrahim Mersin'in ardından İlhan Selçuk Pencere köşesindeki yazısına şöyle başlıyordu: ***Hafız İbrahim Mersin'i tanır mısınız? Sanmıyorum. 1963'te Yön Dergisi'nin 63'üncü sayısında ilk yazısı çıkan Hafız İbrahim Mersin, 'sosyalist din adamı' idi***. İlhan Selçuk, yazısını ***İsterim ki bu yazım Hafız'ın mezarındaki kır çiçeklerinden biri olsun*** diyerek bitiriyordu. Hafız İbra..»»
Tarsus Kent Planı ve Haritası

Map Medya Yayınları

Resmi Kurumlar Eğitim Kurumları Sağlık Kurumları Müzeler Saraylar Dini Yerler Antik Kentler Oteller Lokantalar Çarşılar Gezi Alanları Ulaşım Noktaları »»
F. Saadet Bilir

E Yayınları

Mersin kent yaşamına önemli katkılarda bulunmuş, kentin gelişiminde büyük emeği geçmiş Gündüz Artan'ın yazıları, şiirleri ve mektuplarını da içeren bir yaşam öyküsü çalışması. (Tanıtım Bülteninden) »»
F. Saadet Bilir

E Yayınları

Mersin kent yaşamına önemli katkılarda bulunmuş, kentin gelişiminde büyük emeği geçmiş Gündüz Artan'ın şehre dair kitabı. (Tanıtım Bülteninden) »»