Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Koray spor outlet bursa Kitabı - Koray spor outlet bursa Kitapları

Koray spor outlet bursa konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Koray spor outlet bursa kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Erkin Koray

Bemol Müzik Yayınları

Erkin Koray adı insanın aklına, tamamen kendine mahsus bir gitar çalış ve söyleyiş tarzı yanında, çoğunlukla "İLK" leri getiriyor. Türkiye' de Rock müziği' ni ilk uygulayan kişi olmakla birlikte - çok ilginçtir - sazı da ilk elektro - bağlama yapan o' dur.Son "ilk" i se, çok değil, bir kaç yıl önce başlattığı, şimdi çığ gibi büyüyen "Rock - Bar" modası... " Zaten gelecekti... Ama, bem başlattı..»»
Nebil Özgentürk

Boyut Yayın Grubu

Erkin Koray. Sessiz, mağrur bir duruş... Az konuşur, öz konuşur. Çünkü o bir müzik adamı. Müzikte arayışların, her dilden notanın peşine düşmüş, onun dili, gitarının telleri olmuş. Hep yeraltına sadık kalmış, Avrupa'nın göbeğindeki hippy akımının da, Anadolu'nun bağrından kopup gelen arabeskin de tadına varmış; John Lennon'la da, Orhan Gencebay'la da müziğin ruhunu paylaşmış. Bugün 60 yaşındaki ro..»»