Bilirken susmak, bilmezken söylemek kadar çirkindir. Eflatun
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi
 Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*<META NAME=***keywords*** CONTENT=***Ya Bu Hapı Yutturacaksın

Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*

•  Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | •  Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | •  Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Sitemizde Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* isimli yayınevine ait Toplam 1 kitap bulunuyor." Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* henüz bilgi girişi yapılmamış..


Son Yayınlanan Kitapları
Mustafa Durmuş

Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Ya Bu Hapı Yutturacaksın, Ya Da Hapı Yutacaksın... Ve asla şunu unutma, bir gün seninde bir doktora ihtiyacın olacak. Senin gibi bir doktora eğer gidersen, sana yazdığı ilaçları kullanacak mısın? Belki gelip sende bana soracaksın. En iyisi kim? Ben de diyeceğim ki; ******Şu hekim en iyisi***. Çünkü onu satın almadık. Gücümüz yetmedi... (Tanıtım Bülteninden) »»