Öyle horozlar vardır ki, güneşin onlar öttüğü için doğduğunu sanırlar. Atasözü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*<META NAME=***keywords*** CONTENT=***Ya Bu Hapı Yutturacaksın

Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*

• Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | • Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | • Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Sitemizde Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* isimli yayınevine ait Toplam 1 kitap bulunuyor."Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* henüz bilgi girişi yapılmamış..


Son Yayınlanan Kitapları
Mustafa Durmuş

Ya Da Hapı Yutacaksın - Mustafa Durmuş - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Ya Bu Hapı Yutturacaksın, Ya Da Hapı Yutacaksın... Ve asla şunu unutma, bir gün seninde bir doktora ihtiyacın olacak. Senin gibi bir doktora eğer gidersen, sana yazdığı ilaçları kullanacak mısın? Belki gelip sende bana soracaksın. En iyisi kim? Ben de diyeceğim ki; ******Şu hekim en iyisi***. Çünkü onu satın almadık. Gücümüz yetmedi... (Tanıtım Bülteninden) »»