Kötünün dünyada eseri kalmaz. EYRANİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*<META NAME=***keywords*** CONTENT=***İmge

Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*

• Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | • Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | • Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Sitemizde Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* isimli yayınevine ait Toplam 1 kitap bulunuyor."Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* henüz bilgi girişi yapılmamış..


Son Yayınlanan Kitapları
Cemal Şakar

Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
İmge, Gerçeklik ve Kültür tarihsel olmaktan çıkamayan insanın bu durumunu kabul ederek bugünkü keskin gerçeği üzerine kurulu kışkırtıcı denemelerden oluşuyor. Bu keskin ve acıtıcı gerçek, Cemal Şakar'ın berrak üslubuyla dört bir yanından aydınlatılıyor. Şakar, çatallanan ve sorunlarla iç içe geçen bu gerçeği anlamak için her türlü bağnazlıktan uzak tutarlı bir imkân sunuyor okura. Mer..»»