Alıcılar almaz, vericiler alır. Eugene Benge [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Nurefşan

İNAYET MİLLİDERE kitapları

Nurefşan


ISBN
: 9786058431799
Dil
: Türkçe
Sayfa
: s.
Yıl
: 2016
Nurefşan Kitabı Tanıtım Yazısı
Yürüme bilmeyen yüreğimin ayak seslerini duyanlara selam olsun...diyerek selamlıyor şiir severleri Nurefşan kitabının yazarı.

Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Nurefşan Kitabından Ne Anladınız?


Alıntılar Alıntı Yaz
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.

Nurefşan Kitabından Alıntı Paylaşın


Sayfa 47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.

İncelemeler İnceleme Yaz
Nilüfer Sarp
22 Nisan 2017 Cumartesi 15:08:09

Tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Yakında Başkent Edebiyattan çıkacak kitabım için verdiğin emeğe binlerce teşekkür. Sevgilerimle.
Okunmasını tavsiye etmiyor
Nurefşan.
22 Nisan 2017 Cumartesi 12:04:26

Güzel yürekleriniz için teşekkür ederim. Muhabbetle
Okunmasını tavsiye ediyor
Mimi Canoğlu
12 Nisan 2017 Çarşamba 00:51:55

Can arkadaşım sevgili şair yorumcu'' İnayet Nurefşan Millidere ''
beş sene önce yüreğimin sessiz ürkek aynı zamanda da çığlası olan şiirlerimi paylaşmaya başladığım E.Defteri platmorm 'unda tanıdığım lirik şiirlerinin aksine ışıl ışıl ruhuyla pozitifliğiyle yüreğimi dostluğa kardeşliğe yaşamaya bir daha inandıran kadın .Nezih bir şair .Başkent Edebiyat bünyesinde edebiyatımıza omuz vermiş bir emekçi . Temenni ediyorum ve biliyorum ki 'Edebiyat dünyamıza''Nurefşan''eserinden başka eserlerde kazandıracaktır. Hayat yolu bahtı açık olsun ,başarıları daim olsun şairimizin .
Okunmasını tavsiye ediyor
MUSTAFA KARAAHMETOĞLU
11 Nisan 2017 Salı 15:17:05

Kardeşim öncelikle edebiyat adına teşekkür ederim. Sen ne kadar vefakar ne kadar da cefakarsın. Onca işlerinin arasında kendini edebiyata adamak bambaşka bir duygu... Allahım enerjini artırsın yar ve yardımcın olsun... Sevgili Yusuf Millidere ile ne kadar çok çaba sarf ettiğinizi, uzanan her eli tuttuğunuzu biliyorum. Sizlerle birlikte hem Başkent Edebiyat hem de burada Edebiyat Defteri çatısı altında buluşmak, bir ferdi olmak mutluluk verici... Kitaptan zaman zaman şiirler okuyorum... Daha nice eserlere imza atman dileğiyle bol okurun olsun... Selam ve sevgiyle....
Okunmasını tavsiye ediyor
Semiray Emre
11 Nisan 2017 Salı 13:15:42

Sevgili Sairem ,Türk edebiyatına verdiğimiz emekler takdire şayan. Eşiniz ve siz daha nice güzel eserlere imza atacaksınız buna tüm gonlumle inanıyorum.Bundan sonraki yayinlarinizda ve çalışmalarımızda başarılar diliyorum ve saygılarımı sunuyorum.
Okunmasını tavsiye etmiyor
GÜLDESTE
11 Nisan 2017 Salı 13:08:05

Neşe ablasının canı kitabın başucumda beğeniyle okudum yolun açık olsun sevgimlesin
Okunmasını tavsiye etmiyor
ARİF BARAN
11 Nisan 2017 Salı 11:23:39

Sevgili Kardeşlerim Yusuf Millidere ve İnayet Millidere Edebiyatımıza hizmet amacıyla gönüllerini verdikleri yolda İz bırakarak yürümeye devam ediyorlar.Sizden sonraki nesiller sizlerin vucuda getirdiğiniz eserlerle sizleri taktirle yad edeceklerdir.Bu eserler Edebiyatımızın temel taşları olacaktır.Kitabın yanı sıra yurdun dört bir yanından Dem Vakti buluşmalarıyla şiir solutan yürekleriniz daim var olsun iyi ki sizleri tanımış sizlerle aynı yolda yürümeye çalışmak bile bir onur ve gurur vesilesi selam ve dualarımla emekleriniz ebediyete kadar sürmesi dileklerimle sayğılar
Okunmasını tavsiye ediyor
zeynn
11 Nisan 2017 Salı 11:12:14

Ablacım, her alanda başarılısın bu aşikâr.
Şiirlerin ayrı lezzet, üslubun ayrı.Kitabını en kısa zamanda okuyacağımdan emin olabilirsin, listemin başına aldım zirâ.
Hayatında sonsuz başarılar diliyorum, fazlaca hak ettiğini düşünüyorum.
O güzel yüzüne en çok gamzen yakışıyor, sen hep gülümse.


Bu kitap senin gurur kaynağın, kalemin kâvi olsun
Sen hep yaz ustacım :))
Sevgimlesin hep...
Okunmasını tavsiye ediyor
harun yildirim
11 Nisan 2017 Salı 10:19:45

Degerli kardeşim sen degerli eşin yusuf beyin edebiyatimiz icin neler ne emekler verdiginizi iyi bilenlerdenim degerli yazar ve şairlerimizin gelecek nesillerine kalacak eserleri bırakmaları da öncülük edenlersiniz ve yayin ce basım eve olarak co degerlu kitaplara ve antolojilere imza attınız bundan sonrada sizlere başarılar dilerim
Saygılar sunuyorum
Okunmasını tavsiye etmiyor

İnceleme Paylaşın


Edebiyat Defteri Puanı
Puanınız:
Bu Kitabı Tavsiye Edenler
Bu kitabı 5 kişi tavsiye ediyor.

zeynn
Bu kitabı tavsiye etti.
ARİF BARAN
Bu kitabı tavsiye etti.
MUSTAFA KARAAHMETOĞLU
Bu kitabı tavsiye etti.
Mimi Canoğlu
Bu kitabı tavsiye etti.
Nurefşan.
Bu kitabı tavsiye etti.