Aşktan kurtulmak, ona tutulmak kadar kolay değildir. THOMAS H [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
İletişim Çılgınlığı

İletişim Çılgınlığı


ISBN
: 9786055161613
Sayfa
: 0 s.
Yıl
: 2013
İletişim Çılgınlığı Kitabı Tanıtım Yazısı
Coşkun İşçi, değişik devlet ve vakıf üniversitelerinde öğretim üyeliği ve yöneticilik yapmıştır.. İngiltere, Almanya, Japonya, Yunanistan, Kıbrıs, Belçika, İspanya'daki bazı üniversitelerde araştırma yapmış ve dersler vermiştir. Yurtdışı kaynaklardan, MIF (JP), NATO-ASI, Tsukuba (JP), Erasmus, British Council (UK) Burslarını kazanmıştır. Yazarın 10 teknik tercüme kitabı, 15'i yurtdışı olmak üzere 50 civarında bilimsel makalesi vardır. Yazarın mizah ve hiciv tarzında yazdığı anı ve derleme kitabı, "Üniversite Değirmeni ve Öğütülen Fasulyeler " adı ile Mart-2012'de basılıp yayınlanmıştır.

Yazar, "İletişim Çılgınlığı" adlı bu kitabında günümüzün ve yaşantımızın en önemli konusu olan iletişim, internet, bilgisayar, akıllı cep telefonu ve dijital sosyal medyadaki, facebook, twitter gibi paylaşım sitelerini anlatmıştır. Bu dijital alemde, yeni ve eski nesil farklılığını, bu medyanın getirdiklerini, götürdüklerini ve sorunlarını mizahi bir dille vurgulamıştır.
(Tanıtım Bülteninden)Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

İletişim Çılgınlığı Kitabından Ne Anladınız?


Alıntılar Alıntı Yaz
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.

İletişim Çılgınlığı Kitabından Alıntı Paylaşın


Sayfa 47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.

İncelemeler İnceleme Yaz
Kitap için ilk incelemeyi siz ekleyin.

İnceleme Paylaşın


Edebiyat Defteri Puanı
Puanınız:
Bu Kitabı Tavsiye Edenler
Bu kitabı 0 kişi tavsiye ediyor.