Arkadaş, sizin hoşlanmadığınız kimselerden hoşlanmayan bir insandır. --Anonim [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
En İyisi Ya Da Hiç

En İyisi Ya Da Hiç


ISBN
: 9786058607637
Sayfa
: 0 s.
Yıl
: 2013
En İyisi Ya Da Hiç Kitabı Tanıtım Yazısı
II. Dünya Savaşı sonrası, Truman Doktrini ile Türkiye'ye yapılan askeri yardım kapsamında, ülkemiz karayollarının ıslahı ve geliştirilmesi için ciddi bir bütçe ayrılmıştır. Ülkemizin çehresini değiştiren bu karar, karayolu ağına paralel olarak karayolu taşımacılığını ön plana çıkarmıştır. Ulaşım sisteminin kurulması, karayolları taşıt sanayinin oluşmasına, 1950'lerin ortalarından itibaren "montaj sanayi" ile karayolu araçlarının imalinin başlamasına ve 1964'te "Montaj Sanayi Talimatı"nın devreye sokulmasına neden olmuştur.

Bu eser, işte bu yeni düzen içinde kurulan "Otobüs ve Motorlu Araçlar Sanayi - Otomarsan A.Ş." sonrasında "Mercedes-Benz Türk A.Ş." olarak devleşen sanayi kuruluşumuzun kuruluş ve gelişme evrerelerini anlatan bir tarihçe. Ülkemiz otomotiv sanayi sektöründe çalışanlar ve bu alanla ilgilenenler için çok değerli bir kaynak.
(Tanıtım Bülteninden)


Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

En İyisi Ya Da Hiç Kitabından Ne Anladınız?


Alıntılar Alıntı Yaz
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.

En İyisi Ya Da Hiç Kitabından Alıntı Paylaşın


Sayfa 47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.

İncelemeler İnceleme Yaz
Kitap için ilk incelemeyi siz ekleyin.

İnceleme Paylaşın


Edebiyat Defteri Puanı
Puanınız:
Bu Kitabı Tavsiye Edenler
Bu kitabı 0 kişi tavsiye ediyor.