Amansız bir aşkın acı bir umutsuzluk içinde kıvrandırdığı kimseler gider, gözlerden uzak bulunan ağaçlıklı yollarda saklanırlar... Vergilius [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
En İyisi Ya Da Hiç

Bu kitabı
0 kişi
okumayı tavsiye ediyor.

En İyisi Ya Da Hiç

Yazar :
Yayınevi . Era Yayıncılık
ISBN:9786058607637
Yayınyılı: 2013
Okuyucuların bu kitaba verdiği puanlar:
0.0/10 Puan
Toplamda 0 puan aldı ve 0 kişi oyladı.
0
yorum aldı.

En İyisi Ya Da Hiç Kitabı Tanıtım Yazısı
II. Dünya Savaşı sonrası, Truman Doktrini ile Türkiye'ye yapılan askeri yardım kapsamında, ülkemiz karayollarının ıslahı ve geliştirilmesi için ciddi bir bütçe ayrılmıştır. Ülkemizin çehresini değiştiren bu karar, karayolu ağına paralel olarak karayolu taşımacılığını ön plana çıkarmıştır. Ulaşım sisteminin kurulması, karayolları taşıt sanayinin oluşmasına, 1950'lerin ortalarından itibaren "montaj sanayi" ile karayolu araçlarının imalinin başlamasına ve 1964'te "Montaj Sanayi Talimatı"nın devreye sokulmasına neden olmuştur.

Bu eser, işte bu yeni düzen içinde kurulan "Otobüs ve Motorlu Araçlar Sanayi - Otomarsan A.Ş." sonrasında "Mercedes-Benz Türk A.Ş." olarak devleşen sanayi kuruluşumuzun kuruluş ve gelişme evrerelerini anlatan bir tarihçe. Ülkemiz otomotiv sanayi sektöründe çalışanlar ve bu alanla ilgilenenler için çok değerli bir kaynak.
(Tanıtım Bülteninden)
"Latif Karaali" yazarı hakkında bilgi

Latif Karaali hakkında henüz tanıtım yazısı mevcut değil.
Bu kitabı tavsiye edenler

"Latif Karaali" kitapları

II. Dünya Savaşı sonrası, Truman Doktrini ile Türkiye'ye yapılan askeri yardım k...
Kitap için ilk incelemeyi siz ekleyin.
Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.
(*) s-47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.